Gosh, Forever Eye Shadow, Metallic Eye Shadow Stick (Wodoodporne cienie do oczu w kredce)

Pojemność 1,5 ml

Forever eye shadow marki GOSH. Wodoodporny cień do powiek w ołówku. Posiada kremową konsystencję, dzięki czemu umożliwia gładkie rozprowadzanie. Intensywne nasycenie koloru oraz duża ilość drobin sprawia, że makijaż staje się wyjątkowy. Formuła posiada specjalny krzemowy, powlekający polimer oraz aminokwasy, które zapewniają gładki i nietłusty efekt. Skład nie zawiera konserwantów i parabenów. Cień długo utrzymuje się na powiece. Praktyczne opakowanie (wyposażone w system wykręcania) nie wymaga temperowania. Forever eye shadow dostępny jest w gamie 8 kolorów.

Cień idealny

Gosh, Forever Eye Shadow, Metallic Eye Shadow Stick urzekł mnie swoim kolorem, mieniącymi się drobinkami, trwałością. Z reguły cienie w kredce podrażniały moje oczy, w tym przypadku nie stwierdziłam żadnych negatywnych reakcji moich oczu. Cień łatwo, szybko się nakłada. Bałam się , że cień po kilku godzinach zacznie się rolować, odbijać, bo zazwyczaj tak zachowywały się cienie w kredce które kupowałam do tej pory. Dlatego makijaż postanowiłam zrobić w weekend, żeby przetestować jego trwałość. Jestem naprawdę pozytywnie zaskoczona. Po całym dniu cień nie jest rozmazany, nadal wygląda ładnie, nic się nie roluje. Zdecydowanie na chwilę obecną to mój nr jeden jeżeli chodzie o cienie w kredce.

Genialne

Dokładniej, to kupiłam ten kosmetyk mojej mamie, a ta recenzja jest jej opinią na temat tej kredki w kolorze Plum :)
Warto wspomnieć, że moja mama jest osobą noszącą soczewki kontaktowe, przez co nie może używać cieni w kamieniu, pyłku etc., ponieważ osypują się jej i podrażniają oko, wpadając pod soczewki.
Jedynie cienie w sztyfcie są w stanie uratować jej makijaż oczu. Jednak nie każde, ponieważ mama jest również uczuleniowcem i w efekcie większość kredek ląduje w mojej szufladzie ];>

+ wytrzymałość (trzymają się cały dzień)
+ intensywność koloru
+ niesamowicie mieniące się drobinki
+ look, jak po wyjściu od makijażystki
+ nie roluje się
+ nie rozmazuje się sama, ale można ją rozcierać
+ nie uczula mamy
+ jest baaardzo wydajna, niemal wcale się nie zużywa

- cena. Zamierzam zakupić mamie resztę odcieni na święta :)
- nie wiem, gdzie można dostać je w Polsce ;;

Używam tego produktu od: codzienne stosowanie przez około miesiąc
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Tragedia

Posiadam (a właściwie posiadałam bo zasiliły śmietnik) 2 kolory: bardzo jasny z drobinkami i 04 Brown również z drobinkami. Posiadam kilka cieni w kredce różnych producentów, te są/były najgorsze.
\\n
\\nMinusy:
\\n- dziwna konsystencja kredki. Ni to żel ni masło ni plastelina ...
\\n- nie da się równomiernie rozsmarować, robią się paskudne tłuste placki (testowane na bazę i bez bazy),
\\n- po pół godzinie zrolowane paskudztwo na powiece,
\\n- drobinki po przeschnięciu sypią się do oka.
\\n- wodoodporności nie zdążyłam przetestować bo zmyłam przed wyjściem z domu zwykłym micelem...
\\n
\\nJednym słowem: tandeta za dość duże peniądze.
\\nZdecydowanie ODRADZAM!

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 2 (różne kolory)

Rewelacja

Posiadam 3 kolory: 01 Silver rose, 05 Grey i 06 Plum - znajac mnie, na nich sie na pewno nie skonczy :-)

Po pierwsze - przepiekne, intensywne kolory. Slicznie sie mienia w słońcu! Idealne na wakacje!
Super trwale.
Nie osypuja sie, nie zbieraja w zalamaniach oczu czy zmarszczkach.
Wodoodporne - smialo mozna ich uzyc przed wyjsciem na basen czy nad wode - daje wam 100% pewnosci ze z oczu sie nie zmyja.

Polecam wszystkim!

Używam tego produktu od: ok roku
Ilość zużytych opakowań: 3 w trakcie :-)