Philips, Suszarka do włosów 2300 W z czujnikiem MoistureProtect

Philips, Suszarka do włosów 2300 W z czujnikiem MoistureProtect

Czujnik MoistureProtect suszarki do włosów Philips za pomocą podczerwieni diagnozuje włosy i dobiera do nich taką temperaturę, aby zachowały naturalne nawilżenie. Do 85% zachowanego nawilżenia dzięki innowacyjnemu czujnikowi (po 5 minutach suszenia, badanie z 2013 r.)
Pielęgnacja jonowa zapobiega elektryzowaniu się - włosy pozostają proste i lśniące.
Naładowane ujemnie jony zapobiegają elektryzowaniu się, poprawiają stan włosów i wygładzają łuski włosów, dodając fryzurze blasku i połysku. W rezultacie włosy stają się gładkie, lśniące i proste.
Sześć regulowanych ustawień szybkości i temperatury zapewnia pełną kontrolę.
Funkcja kontroli temperatury ThermoProtect zapewnia optymalną temperaturę suszenia oraz dodatkową ochronę przed przegrzaniem włosów. Przy identycznym, mocnym nadmuchu powietrza można uzyskać skuteczne suszenie bez niszczenia włosów.
Przycisk Cool Shot umożliwia korzystanie z intensywnego nadmuchu chłodnego powietrza. Używa się go po ułożeniu włosów w celu wykończenia fryzury i nadania jej ostatecznego kształtu.

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

KWC

+to mój absolutny hit, długo wahałam się nad jej zakupem, włosy suszę sporadycznie, kilka razy w roku, musiałam się jednak na coś zdecydować, bo moja poprzednia suszarka po prostu się spaliła, naoglądałam się zatem Youtube'a i zakupiłam:) nie żałuję,
+mimo iż suszę włosy rzadko, to po tradycyjnej suszarce wyglądały raczej jak szopa, natomiast po tej są całkiem ładne,
+z pewnością nadaje włosom sporej objętości,
+super dyfuzor, mam kręcone włosy, więc bez niego nawet jej nie używałam,
+nie wiem do końca co robią te wszystkie funkcje, ale zawsze włączam podczerwień (niby dopasowuje temperaturę do stanu "mokrości" włosów) i jonizację (nie puszą się), włosy są wysuszone bardzo szybko, nie widzę żadnych zniszczeń, nie puszą się i nie elektryzują,
+ten design jest przecudowny, miło po nią sięgać, cieszy oko, cudnie wygląda także na półce, kiedy sobie tak po prostu leży:)
+mimo iż rzadko po nią sięgam, nie żałuję zakupu, niech będzie to największą rekomendacją,

-/+głośna jak wszystkie suszarki,

-ciężka,
-przez to niezbyt dobrze leży w dłoni, szybko boli ręka,
-dosyć droga, płacimy jednak za markę i design

To jest to!

Od dawna borykałam się z przesuszonymi włosami, mimo stosowania przeróżnych odżywek, pianek, czy liczne maski do spłukiwania nie potrafiły w pełni zregenerować moich włosów i doprowadzały albo do ich szybszego przetłuszczania się albo "ciężkości".
Odpowiedzią na moje problemy jednak nie okazała się kolejna odżywka czy szampon, a nowa suszarka do włosów! Na początku byłam sceptyczna i nie do końca wierzyłam w "inteligencję" czujnika moisture-protect, który dopasuje temperaturę powietrza do wilgotności włosów. Po miesiącu stosowania zauważyłam mniej plączące się końcówki, później mniejsze puszenie się włosów. Mam tą suszarkę od pół roku i czuję wyraźną poprawę ich kondycji, są bardziej miękkie i lśniące, do tego lepiej się układają.

Zadowolona ale .....

Ta suszarka miała być spełnieniem moich wszystkich pragnień dotyczących suszenia włosów, szybko sprawnie a dodatkowo nawilża włosy. Mogę śmiało powiedzieć że spełnia wszystkie te kryteria i warto ją zakupić.

Jestem zadowolona

Choć to może dziwnie zabrzmi, ale jest to moja pierwsza suszarka do włosów, więc nie mam zbyt dużego porównania;). Przez większość mojego życia nie czułam potrzeby posiadania suszarki, ale pewnego dnia zachciało mi się jakąś mieć i padło na tą.

Plusy:
+piękny design, nie ukrywam, że był jednym z powodów dla których wybrałam właśnie tą suszarkę
+jonizacja, czujnik moisture protect i pozostałe bajery ;)
+włosy po wysuszeniu tą suszarką wyglądają znacznie lepiej niż gdy wyschną naturalnie, są gładkie, miękkie i sypkie, tworzą gładką taflę, zakładam, że to zasługa jonizacji
+możliwość regulacji intensywności nawiewu

Minusy:
-cena, warto polować na promocję, ja przez internet kupiłam ją za około 280 zł
-zimny nawiew jest ledwo wyczuwalny, właściwie nie mogę nawet wyczuć czy jest włączony czy nie, to według mnie najpoważniejsza wada
-głośna i ciężka, ale mi aż tak to nie przeszkadza

Podsumowując, nie żałuję zakupu i raczej nie zamieniłabym ją na żadną inną suszarkę, mam tylko nadzieję, że nie wysiądzie zaraz po upływie okresu gwarancyjnego...

Rewelacja!

To najlepsza suszarka jaką miałam. Funkcja dobierania temperatury do suszonych włosów jest super- nie wysusza ich, wręcz włosy są nawilżone i błyszczące. Po użyciu suszarki nie muszę nawet ich prostować (co zawsze musiałam robić do tej pory). Uważam że nie ma co oszczędzać na takich produktach, w końcu to są nasze włosy, a każdy chce mieć je piękne, błyszczące, zdrowe i zadbane, pierwszymi lepszymi produktami tego nie osiągniemy. Na dodatek suszarka to inwestycja na lata :) Nigdy nie miałam problemów z produktami Philipsa. Jak dla mnie Philips jest niezawodny. Więc uważam że warto odżałować. Na dodatek ten piękny design, AHH!

ZALETY:
czas suszenia
czujnik nawilżenia
jakosć
jonizacja
moc
nie niszczy włosów
odczuwalna roznica (na plus) w suszeniu
pielęgnacja włosów
szybkość nagrzewania
szybkość suszenia
wygląd
zimny nadmuch
zimny nawiew

Cudeńko!

Uwielbiam ją i nie będę skupiać się na długim wstępie.
Suszarka ma niesamowity design. Może wydawać się, że to przeciętny sprzęt, ale każda kobieta, która choć raz weźmie ją do ręki - już jej nie odda. Nie jest ani za lekka ani za duża. Posiada doskonałe proporcje. Suszy szybko i precyzyjnie. Używam ją od roku... i każdego dnia kocham ją bardziej.

Co do funkcji... są dość przeciętne. Nie zauważyłam spektakularnych efektów na moich włosach jeśli chodzi o ochronę czy nawilżanie. Ale - wiem , że są i jakoś mój umysł podświadomie mówi, że działają ;p Suszarka suszy bardzo szybko! Widzę różnicę w porównaniu z innymi urządzeniami, które miałam czy używałam.

Nie wiem jak to powiedzieć, ale lubię tę suszarkę! Widzę jej jakość, detale.... Podoba mi się jej wygląd (który z pewnością nie jest obojętny jeśli chodzi o cenę). Ale co do zapewnień producenta...bywa różnie. Nie mogę powiedzieć, że nie ma szału - bo JEST.

Włosy uratowane

Muszę przyznać, że nigdy nie przykładałam większej wagi do suszenia włosów, Zawsze w domu była "jakaś" suszarka. Nie zwracałam uwagi na jej funkcje, udoskonalenia. Cóż, być może również z tego powodu moje włosy - z natury dość cienkie - traktowane rozjaśniaczami - nie wyglądały zdrowo. Tymczasem, po kilku miesiącach codziennego używania suszarki Philips z magicznym czujnikiem MoistureProtect zaczęłam zauważać zmiany na lepsze:) Włosy są bardziej miękkie, nie "puszą" się, są dużo bardziej gładkie. Zauważyłam, że podmuch powietrza nie jest tak gorący jak w starej suszarce. Chyba dlatego, że dla moich cienkich włosów taka temperatura jest odpowiednia. Wcześniej zwyczajnie je przypalałam... Dodatkowym plusem jest estetyczny design. Polecam wszystkim !

Najlepsza pod słońcem

Od zawsze inwestowałam w małe i kompaktowe suszarki, ponieważ sądziłam, że oprócz tego, że mają suszyć włosy muszą zajmować również mało miejsca w walizce. Faktycznie kompaktowe suszarki są wygodne do przewożenia, jednak daleko im do dobrego suszenia włosów. Od czasu, gdy zaczęłam używać wygranej w konkursie suszarki Phlilips zobaczyłam jak męczyłam się ze swoimi kompaktowymi suszarkami. Teraz suszenie włosów zajmuje mi 5 minut (serio!) i ręka nie boli mnie od trzymania nad głową suszarki przez 20 minut. Poza tym ten model ma również dyfuzor, dzięki któremu można suszyć włosy na wiele sposobów (mam podatne włosy i dzięki dyfuzorowi robię sobie kręcone włosy). Reasumując: jestem zachwycona suszarką Philips pod każdym względem. Do pozytywnej recenzji dołącza się również mój chłopak, który również zaczął suszyć włosy suszarką a nie ręcznikiem ;-)

Bardzo fajna

Rewelacyjna suszarka! Ma regulowaną moc, co sprawia, że szybko suszy włosy ale nie nagrzewa skóry głowy. Nie przesusza włosów, po suszeniu moje włosy są nadal delikatne, nie puszą się. Dołączony jest także dyfuzor. Polecam.

Zacznę od tego że przez długie lata swoje życia prostowałam włosy. Same wiecie jak to jest jesli regularnie prostujecie włosy, to pozniej bez wyprostowania wyglądają strasznie. Udało mi się zadbac o włosy i dzięki dobremu cięciu u fryzjerki moje włosy zupełnie przestały się wywijac czy wykręcać, mozna powiedzieć że są idealnie proste. Z racji tego że już ich nie niszczę i nie katuję prostownicą, chociaż nie robiłam tego bardzo intensywnie, to postanowiłam wkoncu zadbać o nie na 100% - maski, oleje, odżywki. olejki do włosów itp. Moje włosy wyglądają teraz naprawdę dobrze, jak za czasów ich prostowania, kiedy to prostownica idealnie włosy wygładzała. W tym szale pielęgnacyjnym postanowiłam również powoli zastanawiać się nad suszarką i jej wyeliminowaniem. Niestety u mnie to nie możliwe, włosy oklapnięte, brzydkie bez życia. Zaczełam więc czytac o tej suszarce i się na nią skusiłam. Cena jak na suszarkę jest ogromna - 350 zł. Moja poprzednia z REMINGTONA służy do dzisiaj, oddałam jej mojej mamie i siostrze - kosztowała max 120 zł a juz wtedy była wypasiona. Zastanawiałam się nad nią aż wkoncu zakupiłam. Nie żałuje. Trochę nie wierzę w ten czujnik temperatury bo mam wrażenie, że suszarka na zmianę suszy gorącym i od razu zimnym powietrzem tak aby schłodzić włos, raz zauwazyłam zmiane pracy suszarki ale nie sądze żeby była spowodowana tym, że miałam np już suche włosy itp. Nie mniej bardzo fajny gadżet ponieważ gdybyśmy same zaczęły przełączac raz ciepłe raz zimne z pewnością nie byłoby takiego efektu. Musze powiedzieć, że włosy po wysuszeniu tą suszarką wyglądają super. Oczywiście dalej o nie dbam, ale widzę że teraz są piękne i przede wszystkim błyszczące. Nie ważne czy susze pod włos czy z włosem, na dół głową czy normlanie - włosy nadal wyglądają super. Suszarka ma 2 prędkości suszenia i trzy opcje do wybrou: suszenie mokrych włosów, stała jednakowa temperatura oraz zimny nawiew. Ja suszę zawsze opcją: szybkie suszenie mokrych włosów. Mam włosy za łopatki, srednio gęste ponieważ mam problemy z wypadaniem ale czas suszenia to około 12 minut max. Stara suszarka suszyła podobnym czasem, ale włosy były przesuszone i trochę sztywne, zwłaszcza na końcach. Design tej suszarki jest piękny, ale ja ją trzymam w szafce z innymi produktami/ urządzeniami do stylizacji ponieważ boje się że wilgoć moze się do niej dostać. Z pewnością ta tak samo jak stara z czasem się zrysuje no ale cóż. Mam nadzieję że posłuży mi na lata, wkoncu wydane 350 zł to nie tak mało.

Moja ogólna ocena to: 5! Przyznam się szczerze, że jestem osobą, u której nigdy nie sprawdzaja się produkty, które sprawdzaja się u innych dziewczyn. Często wchodze na kwc/ blogi odkrywam jakąś nowość wprost dla mnie a tu zonk. Na mnie nie działa. Tym razem było inaczej.

Bardzo fajna, ale za droga

Suszarka jest niezła. Ładna, ale droga. Tak jak w innych modelach Philipsa można w niej kombinować z siłą nawiewu i temperaturą suszenia. Niestety zimny nawiew jest letni, brakuje mi tu faktycznie chłodnego strumienia powietrza, ale można to sobie sprawdzić samemu w sklepie i porównać. Inne Philipsy mają ten chłodny nawiew faktycznie chłodniejszy. Miałam kiedyś suszarkę Braun, taką zwykłą, i chłodny nawiew był faktycznie chłodny, jonizator też mocniejszy. Jednak suszarka ma tę fajną funkcję, że faktycznie reguluje temperaturę suszenia dzięki czemu zapobiega przegrzewaniu włosów, co jest wygodne dla leniwych, bo na dobrą sprawę przy innych modelach wysokiej jakości a o połowę tańszych sami możemy suszyć włosy regulując temperaturę manualnie tak aby ich nie przegrzewać. Wciskam po prostu guzik, suszę włosy, daję max nawiew i nie przejmuję się przegrzewaniem włosów. Fajna funkcja gdy jesteśmy zawsze w biegu - zapobiega przegrzewaniu włosów, co czasami robiłam używając zwykłej suszarki by zaoszczędzić czas gdy gdzieś się spieszyłam. Dzięki temu że suszarka ma dużą moc fajnie podnosi włosy u nasady, trochę je modeluje, układa je ; na miejscu ; (moje lubią się puszyć, są falowane).

Inna niż wszystkie

Szukając suszarek wpadłam na tą, zaciekawiła mnie ta cała jonizacja wygląd suszarki jest też zachęcający. Jednak głównie przecież chodzi jak się będzie sprawdzała, suszę włosy co 2-3 dni wiec chciałam coś co im jak najmniej zaszkodzi. Ku zdziwieniu dostałam ją na święta. Początkowo byłam sceptycznie nastawiona ale po wysuszeniu pierwszy raz włosów to się zmieniło , włosy zostają nawilżone po jej użyciu i widocznie bardziej błyszczące a jonizacja tak mnie zakręciła że kupiłam szczotkę do włosów z funkcją jonizacji. ;)

Ilość zużytych opakowań: Pierwsza taka suszarka u mnie