Philips, Prostownica do włosów Straightener HP 8372/oo MoistureProtect

Philips, Prostownica do włosów Straightener HP 8372/oo MoistureProtect

Technologia czujnika prostownicy Philips MoistureProtect pozwala utrzymać zrównoważone nawilżenie włosów. Czujnik diagnozuje włosy 30 razy na sekundę i dobiera do nich taką temperaturę, aby zachowały naturalne nawilżenie. Do 57% zachowanego nawilżenia (po jednym użyciu, badanie z 2013 r.)
Naładowane ujemnie jony zapobiegają elektryzowaniu się, poprawiają stan włosów i wygładzają łuski włosów, dodając fryzurze blasku i połysku. W rezultacie włosy stają się gładkie, lśniące i proste.
Ruchome płytki zmieniają położenie, aby dostosować nacisk na włosy. Chroni to strukturę włosa przed uszkodzeniem i zmniejsza prawdopodobieństwo jego złamania.
Czujnik MoistureProtect reguluje temperaturę płytek prostujących, aby dostosować ją do potrzeb włosów i chronić włosy przed przegrzaniem.
Ta prostownica utrzymuje bardziej stałą temperaturę, przez co zapewnia stabilne rezultaty. Jej grzałka o wysokiej mocy umożliwia prostowanie włosów w łagodniejszej temperaturze i układanie zamierzonej fryzury. Stylizacja jest szybsza, ponieważ do wyprostowania włosów wystarczy mniej pociągnięć.
Grzałka o wysokiej mocy gwarantuje krótki, 15-sekundowy czas nagrzewania.
3 ustawienia temperatury (200/175/150°C) współpracujące z czujnikiem umożliwiają prostowanie w temperaturze najodpowiedniejszej dla Twojego typu włosów.

prostownice
Zastosowanie
do gniazdka

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

Świetna !

Prostownica o pięknym wykonaniu w bardzo neutralnych kolorach od razu przypadła mi do gustu. Prosta w obsłudze, w opakowaniu z pokrowcem. Posiada przyciski regulujące temperaturę, jak i przycisk który sam ma dobierać temperaturę do rodzaju włosa.

Przyciąga spojrzenie

Prostownica z wyglądu jest bardzo ładna, biel połączona z różem idealnie współgra. Nie widzialam jeszcze ładniejszej prostownicy od tej. Prostowanie włosów Moisture protect jest przyjemne, łatwe i szybkie. Cena za produkt jest wysoka ale uważam że warto.

nie warto

bardzooo sie zawiodlam. Prostownica okropnie pali wlosy. Ten caly bajer Moisture Protect to tylko zwykly chwyt reklamowy nic wiecej. Moje wlosy sa popalone jak po zadnej prostownicy ! Zamyka luske wlosa - to jakas kompletna bzdura - wlos jest popalony i rozdwojony! Jestem komplnie rozczarowana i na pewno jej nie polece.

nic specjalnego

Nie wiem dlaczego takie ochy i achy dla tej prostownicy...
Moim zdaniem jest przereklamowana. Na moich włosach nie zrobiła efektu 'wow!' chociaż po tyle pozytywnych opiniach myślałam, że tak będzie. Naprawdę nie robi innego efektu niż prostownica za 50 zł... a za tą trzeba zapłacić aż 350! :O Wygląd jedynie jest na plus, połączenie różu z bielą to coś fantastycznego, w dodatku bardzo szybko się nagrzewa. Jest dość poręczna, chociaż przyciski do temperatury często przeszkadzają podczas użycia. I na tym koniec... a szkoda, bo bardzo lubię markę Philips i myślałam, że ponownie pozytywnie się zaskoczę.

idealna!

Mam ją kilka tygodni, jedyną wadą było to ze przyszła lekko porysowana do wymiany, tak to sam wygląd urzeka, mam 3 stopnie regulacji moim zdaniem tu mogło być więcej, ma długi kabel co sobie cenie, wyłącza się sama w razie co, jedyny minius to chyba cena, a tak to wszytsko super :)

Prostownica do włosów - najlepsza ze wszystkich!

Zdecydowanie polecam ten produkt. Przede wszystkim wygląda obłędnie! Jest elegancki, design, fantastyczna złota kolorystyka. Nagrzewa się błyskawicznie, po uzyciu prostownicy włosy nie elektryzują się i wyglądają super. Prosta w użyciu, lekka, niezwykle skuteczna. To zdecydowanie produkt XXI wieku - dla kobiet zapracowanych i zabieganych, ale zawsze mających na uwadze swój wygląd, aprzede wszystkim fryzurę. Nie wyobrażam sobie juz dziś mojego życia bez tej prostownicy! Polecam!

Dla mnie bomba!

Prosownica urzeka już na wstępie swoim wyglądem - biel w połączeniu z różowym złotem prezentuje się nie tylko bardzo kobieco, ale przede wszystkim elegancko. Ogromnym plusem jest długi i obrotowy kabel, dzięki któremu prostowanie włosów jest bardzo wygodne. Prostownica nagrzewa się błyskawicznie , w kilkanaście sekund. Do wyboru są trzy rodzaje temperatury- jak dla mnie taka skala jest w zupełności wystarczająca. Po raz pierwszy spotkałam się też z ruchomymi płytkami- w moich poprzednich urządzeniach tego nie było, a przyznam szczerze, że ruchome płytki bardzo popasowały moim włosom. Dzięki nim nacisk nie jest tak mocny, więc włosy nie łamią się i nie niszczą. Prostownica swoje zadanie spełnia bardzo precyzyjnie- dokładnie prostuje włosy już za jednym pociągnięciem. Nie muszę każdego pasma prostować po kilka razy,jak zdarzało mi się w przypadku innych urządzeń. Zatem zaoszczędzam sporo czasu, bo prostowanie włosów z prostownicą Philipsa odbywa się błyskawicznie. Jak dla mnie prostownica Moisture Protect jest najlepszą z dotychczas stosowanych przeze mnie sprzętów. Nie wysusza i nie niszczy włosów, dba o ich odpowiedni poziom nawilżenia. Włosy są idealnie wygładzone i lśniące a dzięki jonizacji nie elektryzują się. Serdecznie polecam tą prosownicę ! Z moimi wiecznie puszącymi się włosami radzi sobie doskonale :)

wszystko fajnie, ale...

no właśniue, mam kilka ale. Recenzja powyżej jest żywcem ściągnięta z opakowania prostownicy, co sprawia wrażenie nieszczerej, pisanej przez pracownika philipsa, żeby wszędzie było o tym głośno. Ponadto, funkcja moisture protect, ma sama ustawiać tewmperaturę? jasne... włączyłam na początku na 200 stopni, by wyprostować grzywke, potem włączyłam funkcję moisture protect z nadzieja, że prostownica sama zmieni temperaturę.... tereferekuku. cały czas włączone było 200 stopni, choć włosy przy twarzy mam bardzo zniszczone i suche, więc powinny być prostowane temperaturą 150 stopni, a z tyłu są dość zdrowe, ale jak wszędzie bardzo cienkie więc temp. 175 byłaby optymalna. Poza tym porstownica ma do wyboru tylko 3 różne temperatury nagrzewania. \\Ogółem fajna, ale jak dla mnie przereklamowana

Używam tego produktu od: 9 grudnia 2015
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie, ciągle używam

IDEAŁ

Zgadzam się z każdą superlatywą z pozostałych opinii. Tu nie ma co się rozpisywać - trzeba używać! Polecam ją każdej kobiecie, zwłaszcza posiadaczkom wrażliwej skóry głowy - wreszcie zapomniałam o szarpaniu włosów podczas prostowania. Używanie tej prostownicy to czysta przyjemność, bez obaw o oparzenie czy zakręcony kabel. A włosy... hmm... poezja :) są lśniące, gładkie i cudowne. Szybkość, jakość i precyzja. Philips przyjacielem kobiet.

Ilość zużytych opakowań: jedno :)

Jakość na plus.

Plus :

+ miła dla oka jasna kolorystyka
+ praktyczne etui zabezpiecza przed
- uszkodzeniem ,praktyczne w podróży
+ praktyczny uchwyt do zawieszenia przy kablu
+ długi obrotowy kabel, praktyczny przy użyciu
nie skręca się
+ szybko się nagrzewa tylko 15 sekund
+ ruchome płytki dbają o włosy aby nie były
poszarpane
+czujnik, który bada 30 razy na sekundę
strukturę włosów
i dostosowuje do nich temperaturę
prostowania aby się nie
przegrzały zapewniając ich odpowiednie
nawilżenie, dlatego stają się gładkie
i lśniące
+trzy zakresy temperatury 150/175/200 stopni
umożliwia wybór najlepszej temperatury do
naszych włosów

Minusy:

- wysoka cena,która może odstraszać
- instrukcja obsługi w formie jednej wielkiej
karty papieru ciężko odnaleźć w języku
polskim , praktyczna byłaby mała broszura

Bardzo miło było zacząć używać tej prostownicy i nadal daje mi to wiele zadowolenia bo moje niesforne włosy nareszcie zostały doprowadzone do ładu.

Ilość zużytych opakowań: Używam cały czas.

Cudeńko!

Prostownicę miałam okazję wypróbować dzięki wizażowi. Bardzo ucieszyłam się z wygranej w konkursie, ponieważ moja stara prostownica ledwo żyła i planowałam zakup nowej.

PLUSY:
+ bardzo szybko się nagrzewa, po ok 10-15 sekundach jest już gotowa do pracy
+ Świetnie prostuje włosy, są gładkie i lśniące
+ włosy po użyciu nie elektryzują się
+ ruchome płytki bardzo ułatwiają prostowanie
+ prostowanie jest szybsze niż dotychczas
+ wreszcie mam wrażenie, że włosy po prostowaniu nie są sianowate! To największa zaleta

MINUSY
- może to być cena, jest dość wysoka, ale wg mnie prostownica jest jej warta

Podsumowując, jest to najlepsza prostownica jakiej używałam, a było ich kilka. Daje świetny efekt na długo, utrzymuje nawilżenie włosów i jest bardzo stylowa. Czego chcieć więcej?

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

Absolutny hit

Zaczne od minusów, bo jest tylko jeden: cena.
Teraz plusy. Prostownica jest bardzo poręczna, ładnie zaprojektowana, ma czytelny wyświetlacz. Swietnym rozwiązaniem są ruchome płytki, dzięi którym nie ściskam włosów, a mimo to nie wyślizgują się spomiędzy płytek. Łatwo mogę wyprostować nawet włosy u samej nasady i delikatne włosy przy czole. Prostownica szybko się nagrzewa do wymaganej temperatury (wybór spośród trzech opcji) i działa niezawodnie. Wystarczy jedno przeciągniecie i gotowe. Mam dość mocno kręcone włosy i do tej pory prostowanie trwało naprawdę długo, mimo że nastawiłam prostownicę na maksymalną temperaturę. Teraz okazało się, że wystarczy niższa temperatura, a efekt jest wspaniały, szybki i trwały. Interesującym pomysłem jest system skanowania i dopasowania temperatury do stanu włosów. Nie polegam tylko na moim odczuciu, ale na technologii, a moim włosom chyba to służy.

Używam tego produktu od: kilku tygodni