Soraya, Mezostymulacja 40+, Przeciwzmarszczkowy krem pod oczy z adenozyną i kwasem hialuronowym

Przeciwzmarszczkowy krem pod oczy z adenozyną i kwasem hialuronowym. Przeciwzmarszczkowy krem pod oczy to kosmetyk o niezwykle przyjemnej, bogatej i odżywczej formule, stworzony dla kobiet po 40. roku życia do intensywnej pielęgnacji przeciwzmarszczkowej i regenerującej. Natychmiastowo poprawia nawilżenie i komfort skóry wokół oczu, wygładza i zmiękcza naskórek. Regularnie stosowane skutecznie spłyca zmarszczki i poprawia kondycję skóry.
Poprawa jędrności i elastyczności skóry u 78% kobiet,
Poczucie odżywienia i regeneracji u 72% kobiet,
Wygładzenie naskórka u 70% kobiet.

Fajny!

Często kosmetyki Soraya zaskakiwały mnie, ale negatywnie. Korzystając jednak z promocji kupiłam ten krem pod oczy i muszę przyznać, że tym razem wszystko jest w najlepszym porządku.
Nie mam jeszcze widocznych zmarszczek w okolicach oczu, ale oczywiście wolę działać prewencyjnie :) I tutaj efekty widać, a raczej widać różnicę jak wyglądają moje okolice oczu kiedy tego kremu nie użyję.

Konsystencja jest dość typowa dla kremów pod oczy - lekka, biała, mokra, kremowa emulsja. Brak zapachu. W miarę szybko się wchłania.
Widuję go w drogeriach, więc dostępność na plus.
Wydajność również ok - wystarczył na 2 miesiące codziennego stosowania.
Cena niska biorąc po uwagę naprawdę fajną jakość.
Opakowanie dość tradycyjne jeśli chodzi o drogeryjne kremy pod oczy - nie jest najwygodniejsze, trzeba się pomęczyć z wyciskaniem kiedy krem się kończy.
Design tubki i kartonika w porządku.

Rzecz najważniejsza, czyli działanie na skórę i efekty:
*nawilża bardzo wyraźnie i na długi czas
*czuć, że skóra jest miękka, elastyczna, wygładzona
*pomaga zmęczonej skórze wypocząć - kiedy nakładam grubą warstwę na noc, o poranku okolice oczu są wypoczęte, pozbawione sińców nawet po 3-4h snu, więc wyrównuje koloryt i naprawdę działa zbawiennie na zmęczone okolice oczu (jak już wspomniałam wyżej - kiedy tego kremu nie nałożę widać różnice - rano oczy są podkrążone)
*nie podrażnia oczu, nie powoduje łzawienia, pieczenia

Bardzo udany kosmetyk, działanie zgodne z obietnicami producenta. Oczywiście nie usunie zmarszczek jak laser - żaden kosmetyk tego nie zrobi, ale z pewnością je spłyca i aktywnie dba o tę ważną część twarzy. Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1 tubka