Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Avon, Advance Techniques, Supreme Oils, Duo Treatment Spray (Intensywna kuracja odżywcza w sprayu)

Dwufazowy eliksir w sprayu z odżywczym kompleksem Nutri 5. Bez spłukiwania. Wzmacnia włosy i nadaje im blask. Zapobiega wysuszaniu włosów i rozdwojeniu końcówek. Głęboko wnika w pasma włosów i pomaga zapobiegać nadmiernemu wysuszaniu włosów, rozdwajaniu końcówek i łamliwości podczas rozczesywania włosów, tworząc warstwę ochronną. Odpowiedni dla każdego rodzaju włosów.
Jak stosować: Stosuj kiedy chcesz, nawet wielokrotnie w ciągu dnia, na suche lub mokre włosy.

Perełka Avon'u

Avon strzelił w dziesiątkę z tym produktem. Obawiałam się, że skoro oleje, to mogą obciążyć moje przetłuszczające się włosy. Po regularnym stosowaniu otrzymujemy włosy niesamowicie gładkie, jedwabiste, cudowne!

Konsystencja: jest to dwufazowy płyn, mocno oleisty, ale używany skromnie nie oblepia włosów.

Działanie: stosowałam go od długości ucha na wilgotne włosy wystarczyło kilka psiknięć by dodać im blasku. Kosmetyk nie plątał włosów, nie sprawiał, że były ciężkie. Częstym minusem w przypadku olejów jest obciążanie i dzielenie pasm włosów, co nie wygląda estetycznie. W tym przypadku tak nie było. Przyjemnie było go używać, do tego stopnia polubiłam, że zamówiłam całą serię tych produktów w zestawie :)

Zapach: gdy go wącham z butelki to dominuje alkohol, jednak po rozpyleniu pokój jak i włosy pachną pięknymi perfumami. Efekt ten utrzymuje się do kilku godzin.

Opakowanie: na szczęście nic się z niego nie leje, jest łatwe do utrzymania w czystości, atomizer tworzy równomierną mgiełkę, nic się z niego nie wylewa.

Plusy:
- miękkie, puszyste, lśniące włosy
- piękny zapach
- wydajny
nie oblepia i nie obciąża włosów
- wygodne w używaniu opakowanie.

Minusy: nie mam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1534436].usefull || 0 }}% pomocna.

Mój ulubieniec <3

W mojej rodzinie znika regularnie, sama wykorzystałam już kilka opakowań. Świetnie nawilża i odżywa włosy, stosuję codziennie. Mega wygodny w użyciu, nie skleja włosów, nie pozostawia tłustych śladów, świetnie pachnie. jedynym minusem jest regularna cena, ale czasem można go kupić w promocji za 10zł :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1450332].usefull || 0 }}% pomocna.

Czadzior-odżywia włosy, nie przetłuszcza, uwaga z ilością

dopiero niedawno zdecydowałam się na to cudeńko,ostatnio często kręcę włosy lokówką i oto moje obserwacje:
-odżywia, ma oleistą konsystencję
-nabłyszcza włosy niefarbowane, wyglądają jak po jakimś lakierze nabłyszczającym profesjonalnym
-nie robi oklapu na głowie
-włosy są sypkie, sprężyste, dobrze się układają
-nie wiem jeszcze, czy na dłuższą metę mi nie wysuszy włosów, ale na razie rewelacja
edytuję- to moja najlepsza odżywka w sprayu, zakupię następną!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1393351].usefull || 0 }}% pomocna.

Avon Mark - relacja

Średnia raczej.

Lubię ogólnie odżywki w sprayu, ale nadal moimi ulubieńcami w tej kwestii zostają odżywki Gliss Kur. Ta Avonowa jest raczej średnia. Przede wszystkim wysusza włosy, czyli efek dokładnie odwrotny do tego zamierzonego ( jest to pewnie efekt zawartego w składzie alkoholu), szkoda że zamawiając ją nie obczaiłam jej składu. Poza tym całkiem ładnie pachnie, opakowanie ok. Za to cena mocno przesadzona, oczywiście ta regularna, bo w promocji ok. Prawdę mówiąc są lepsze odżywki w sprayu jak na przykład Gliss Kur właśnie czy choćby L'oreal, albo Dove.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1372481].usefull || 0 }}% pomocna.

Mgiełka wygładzająca

Zalety:
- ma bardzo przyjemny i uspokajający, lekko perfumowany zapach
- ma lekką formułę, bardzo wygodnie się ją rozpyla
- wygładza włosy i nadaje im miękkość, jedwabistość
- idealne do stosowania jako olejowanie
- wygładza i ujarzmia puszenie
-wygodna i oręczna buteleczka
- dobra cena

Wady:
- brak odżywienia

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1353261].usefull || 0 }}% pomocna.

No nie wiem .

Na pewno bardzo ładnie pachnie , przy spryskaniu za duża ilością włosy robią się takie jak bym ich w ogóle nie umyła . Ale przy delikatnym spryskaniu są na fajne miękkie , przy użyciu odżywki i szamponu to w ogóle wow :). Wydajny to on nie jest po kilku użyciach znika w oczach . Czy kupie ponownie nie wiem sama może kiedyś się skuszę znów . Minus to cenna za tak małe opakowanie to aż 19 zł no chyba że akurat są promocje to 12 :) .

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1190048].usefull || 0 }}% pomocna.

cudo

Prześwietna kuracja. Nie obciąża włosów co najważniejszy przy produktach tego typu. Stosuje na mokre włosy potem rozczesuje. Włosy po użyciu są mega miękkie i sypkie. Przy regularnym stosowaniu są jakby odrobine bardziej nawilżone i zregenerowane. Do tego pięknie pachnie. Naprawde super

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1157916].usefull || 0 }}% pomocna.

jestem na nie

Odżywka to koszt 16zł za 100ml.
Plusy:
+ładny zapach
+wygodne opakowanie
Minusy:
-bardzo mało wydajna (znika w oczach)
-skleja włosy
-pierwszy raz w życiu miałam łupież właśnie po tej odżywce!!

Nie polecam tej odżywki, ponieważ w ogóle nie spełnia swojej roli i starcza na kilka psiknięć.

Ilość zużytych opakowań: ponad połowa

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1056126].usefull || 0 }}% pomocna.

super

W prawdzie nie wiem dokładnie czy takie fajne włosy mam po szampon ie czy po tej.... jednak zdaje mi się że właśnie po odżywce....
+włosy bardzo ładnie po niej pachną
+ nie obciąża, lepiej włosy są po niej idealnie lekkie
+ miękkie w dotyku; gładkie; lśniące
- troszkę przetłuszca ale tak to spk Lubie ;)))

Używam tego produktu od: ok. 2 lata
Ilość zużytych opakowań: nie liczę ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1038343].usefull || 0 }}% pomocna.

co to jest? do czego? i dlaczego takie drogie?

biorąc pod uwagę działanie, mogłoby kosztować najwyżej pięć złotych i wtedy może byłabym skłonna kupić ten spray ponownie... ot, chociażby dla draki i z nudów.

Zapobiega wysuszaniu?
Interesujące. Nigdy nie miałam takiego \'siana\' na głowie, jak podczas kuracji tym olejkiem. Dopiero porządna aplikacja sprawiła, że włosy zaczęły jakoś wyglądać, by po godzinie wyglądały dokładnie tak, jakby trzeba je było natychmiast umyć z powrotem.

Koniec końców używałam tego kosmetyku tylko podczas domowych weekendów, nie żałując spray\'u, żeby po pierwsze prędzej go skończyć, a po drugie, żeby jako-tako nawilżyć swoje włosy, co i tak się nie udało we współpracy z tym produktem.

Używam tego produktu od: upiorne kilka tygodni.
Ilość zużytych opakowań: z ulgą wyrzuciłam drugie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1035081].usefull || 0 }}% pomocna.