Avon, Advance Techniques, Supreme Oils, Duo Treatment Spray (Intensywna kuracja odżywcza w sprayu)

Dwufazowy eliksir w sprayu z odżywczym kompleksem Nutri 5. Bez spłukiwania. Wzmacnia włosy i nadaje im blask. Zapobiega wysuszaniu włosów i rozdwojeniu końcówek. Głęboko wnika w pasma włosów i pomaga zapobiegać nadmiernemu wysuszaniu włosów, rozdwajaniu końcówek i łamliwości podczas rozczesywania włosów, tworząc warstwę ochronną. Odpowiedni dla każdego rodzaju włosów.
Jak stosować: Stosuj kiedy chcesz, nawet wielokrotnie w ciągu dnia, na suche lub mokre włosy.

Wisienka na torcie

Używam zawsze po zastosowaniu szamponu i odżywki z tej samej serii, które z moimi włosami robią cuda- są świetne w działaniu. Spray sam w sobie nie ma takiej genialnej mocy działania. Użyty z umiarem (przesada grozi tym, że nasze włosy będą wyglądać na przetłuszczone) nadaje lekkiego blasku i pięknego zapachu, jak ja to mówię bogatej wanilii (taki sam zapach w każdym produkcie z tej serii). Formuła dwufazowa- zawsze wstrząsamy przed użyciem. Uważam, że cena 9,99 PLN (jeśli jest w promocji) jest warta jego zakupu.

Szału nie ma

Dostałam ten produkt od cioci,która jest konsultantką AVON,gdyż raczej bym go nie kupiła.Po kilku użyciach doszłam do wniosku,że jest to zwykły spray do włosów z dodatkiem jakiś substancji przypominających olej.Nie zauważyłam żadnej poprawy w wyglądzie włosów.Jego jedynym plusem jest to,że ułatwia rozczesywanie włosów.Należy uważać,aby nie nałożyć go zbyt dużo na włosy,ponieważ będą tłuste i oklapnięte.Jak dla mnie jest to produkt zbędny i nie przynoszący zbytnich korzyści w pielęgnacji włosów.

spray- odżywka do włosów

Nie rozumiem tylu złych opinii !! Dla mnie jest dobra i się na prawdę sprawdza.
Jest dobra dla osób które lubią tłuste odżywki. Odżywka jest dwufazowa i trzeba ją wstrząsać przed użyciem ;P
Ja używam ją na mokre włosy by lepiej odżywiła włosy i więcej jej wchłonęło :)
A także z powodu, że wolę suchych włosów tak nie tłuścić odżywką, gdyż w moim przypadku będą szybciej tłuste i bym tylko się denerwowała ;p
A po wyschnięciu gdy była ona na mokrych włosach to później nie ma tłustych śladów i włosy bardzo ładniee pachną !
Dobry jest też do rozczesywania włosów!! :)))
Zapach jest super !! <3

Całkiem ok

Olejek ładnie pachnie i jest wydajny. Używam go do moich długich, gęstych włosów ze skłonnością do kręcenia się i ułatwia mi on ich rozczesywanie.
Włosy są miękie, ładnie błyszczą. Nie obciąża i nie przetłuszcza włosów. Całkiem fajny olejek.

Używa produktu od: próbka

Wielkie NIE

No niestety u mnie się nie sprawdził,chyba moje włosy są za cienkie dlatego automatycznie je przetłuszcza i robią się "ciężkie". Oddałam siostrze,ona ma gęstrze włosy i bardzo sobie chwali więc myśle, że jest to kwestia jakości i rodzaju włosów.

nie poprawia kondycji włosów

Właśnie kończę buteleczkę, choć męczę ją już dosyć długo, głównie dlatego, że nie widziałam żadnych efektów nawet przy regularnym stosowaniu. Olejek ten ma bardzo ładny zapach, ja używałam go tylko na rozjaśniane końcówki, które niestety mam dosyć suche i często się puszą. Niestety nie zauważyłam żadnej poprawy kondycji włosów, olejek nawet nie pomagał przy rozczesywaniu włosów. Nadal były toporne, matowe i nienawilżone. Jedyne co, to fakt, że włosy stały się nieco bardziej błyszczące. Obawiam się też, że przy stosowaniu go od nasady na cienkich włosach mógłby je znacznie przetłuszczać. Ogólnie rzecz biorąc na pewno nie kupię ponownie.

Okropny

Lubię kosmetyki odzywiajace włosy bez spłukiwania, ale ten w ogóle się nie sprawdził. Strasznie obciążył moje cieńkie włosy i spowodował ich szybsze przetluszczanie. Nie podoba mi się równie sztuczny zapach kosmetyku. Nie polecam.

Niekoniecznie

Kiepski skład - to po pierwsze. Kuracją odżywczą więc raczej nie jest. Ciekawe, że jest formą kosmetyku bez spłukiwania, co lubię. Według mnie to produkt raczej do stylizacji napuszonych suchych włosów. Przy zbyt obfitej aplikacji obciąża włosy. Ładnie pachnie wanilią. Zbędny gadżet według mnie, choć wierzę, że może się podobać.

Całkiem ok

Tylko kwestia jakie mamy włosy, przy bardzo cienkich nadmiar może je obciążyć i przetłuścić.
Ja mam rozjaśniane włosy średniej grubości i do ramion, partner ma dłuższe, dużo grubsze, suche i kręcone włosy.

Kuracji używam głównie wtedy kiedy rano nie starczy mi czasu na potrzymanie odżywki na włosach i końcówki włosów są puchate, suche i nie w formie.
Włosy wyglądają po niej zaskakująco dobrze, są lśniące, miękkie i lepiej się układają, ważne jest żeby nie przesadzić z ilością ani nie dawać jej blisko głowy, potrafi wtedy niestety obciążyć fryzurę i przyśpieszyć przetłuszczanie włosów. Nadmiar również, jest to więc kwestia wprawy i indywidualna jak nam posłuży.

Partner sięga po nią kiedy ma problem z rozczesaniem włosów (robi to głównie na mokro, po odzywkach i palcami), kiedy jego loki zczepiają się i niedaleko już do kołtunów.
Nie daje mu aż takiego efektu jak u mnie, pozwala mu za to włosy rozplątać i zmniejszyć puch.
Staramy się jej nie nadużywać, zdecydowanie lepiej włosom służy klasyczne olejowanie i odżywki do spłukiwania, patrząc na jej skład wiem, że nadmiernie jej używanie mogłoby w ostateczności włosy przesuszyć.
Sprawdza się używana okazjonalnie i w taki sposób jest dośc wydajna, nawet dla 2 osób.

Używamy jej i na mokre i na suche włosy, ale najlepiej sprawdza się na mokrych i w ciepłe dni, kiedy włosy narażone są na słońce.

Nie obciąża, ułatwia rozczesywanie

Ratunek dla długich włosów.

Lekka formuła w sprayu, co sprawia że jest bardzo wydajny, śliczny zapach - taki typowo olejkowy.

Nie obciąża włosów, a przy tym wyraźnie je odżywia i ułatwia rozczesywanie. Włosy mniej się puszą i nie elektryzują.

Wystarczą 3 psiknięcia, żeby pokryć całe (a mam do pasa). Najlepiej aplikować z odległości ok 20 cm.

Stosuję już drugi miesiąc i widzę efekty - włosy są po prostu piękne.

przetłuszcza włosy

Mgielka pieknie pachnie i po użyciu włosy są błyszczące i łatwo się rozczesują, lecz niestety po chwili wyglądają na przetłuszczone. Do dłuższego stosowania nie polecam.

Obciąża włosy

Kupiłam go w zestawie z szamponem i odżywką. Ma cudowny zapach oraz ładne i poręczne opakowanie. Jeśli jednak chodzi o działanie, to nie ma żadnego pozytywnego. Mam cienkie i suche włosy, a ten olejek okropnie mi je obciąża. Są po nim ciężkie i niemiłe w dotyku. Szampon i odżywka z tej serii sprawują się dobrze, a ten olejek... no cóż, nie polecam go.