Avon, Advance Techniques, Supreme Oils, Duo Treatment Spray (Intensywna kuracja odżywcza w sprayu)

Dwufazowy eliksir w sprayu z odżywczym kompleksem Nutri 5. Bez spłukiwania. Wzmacnia włosy i nadaje im blask. Zapobiega wysuszaniu włosów i rozdwojeniu końcówek. Głęboko wnika w pasma włosów i pomaga zapobiegać nadmiernemu wysuszaniu włosów, rozdwajaniu końcówek i łamliwości podczas rozczesywania włosów, tworząc warstwę ochronną. Odpowiedni dla każdego rodzaju włosów.
Jak stosować: Stosuj kiedy chcesz, nawet wielokrotnie w ciągu dnia, na suche lub mokre włosy.

Nie obciąża, ułatwia rozczesywanie

Ratunek dla długich włosów.

Lekka formuła w sprayu, co sprawia że jest bardzo wydajny, śliczny zapach - taki typowo olejkowy.

Nie obciąża włosów, a przy tym wyraźnie je odżywia i ułatwia rozczesywanie. Włosy mniej się puszą i nie elektryzują.

Wystarczą 3 psiknięcia, żeby pokryć całe (a mam do pasa). Najlepiej aplikować z odległości ok 20 cm.

Stosuję już drugi miesiąc i widzę efekty - włosy są po prostu piękne.

przetłuszcza włosy

Mgielka pieknie pachnie i po użyciu włosy są błyszczące i łatwo się rozczesują, lecz niestety po chwili wyglądają na przetłuszczone. Do dłuższego stosowania nie polecam.

Obciąża włosy

Kupiłam go w zestawie z szamponem i odżywką. Ma cudowny zapach oraz ładne i poręczne opakowanie. Jeśli jednak chodzi o działanie, to nie ma żadnego pozytywnego. Mam cienkie i suche włosy, a ten olejek okropnie mi je obciąża. Są po nim ciężkie i niemiłe w dotyku. Szampon i odżywka z tej serii sprawują się dobrze, a ten olejek... no cóż, nie polecam go.

Avon Mark - relacja

Zero efektów

Stosowałam olejek po każdym umyciu włosów. Teraz już mi się skończył, a efektów jak nie było, tak nie ma. Jedyne co zauważyłam, to fakt, że włosy stały się bardziej błyszczące i ładnie pachną.

+ ładnie pachnie
+ nadaje blasku włosom

- nie poprawia kondycji włosów w żadnym stopniu

Super wygładza, u mnie sprawdza się świetnie

Zużywam kolejną (nie pamiętam już którą) butelkę tego olejku? eliksiru? nie wiem, jak to sklasyfikować - i jestem bardzo z niego zadowolona. Stosuję go już od dawna i cały czas spełnia moje oczekiwania.
Nie ocenię działania na końcówki włosów, bo nie mam rozdwojonych końcówek, ale spray świetnie sprawdza się w celu wygładzenia włosów i nadania im zdrowego wyglądu. Włosy zyskują naturalnie wyglądający blask, gładkość, ładnie odbijają światło. Mam też wrażenie, że w miarę stosowania stają się bardziej gładkie i zdrowsze. Preparat niweluje nieco suchość, szczególnie na końcach, i u mnie nie jest to tylko krótkotrwały efekt optyczny - ale dzięki zawartości olejków, rzeczywiście działa odżywczo na włosy i poprawia ich kondycję. Kiedy go używam, włosy naprawdę wyglądają lepiej.

Formuła - dwufazowa, przed użyciem trzeba wstrząsnąć butelką. Fazy wodna i olejkowa dobrze się mieszają, ale podczas spryskiwania wstrząsam i tak kilkakrotnie. Pokrywa włosy równą mgiełką, raczej ich nie moczy - atomizer jest z tych dobrze dozujących produkt. Oczywiście jak przy każdej lekko tłustej formule trzeba uważać z ilością, bo przesada doprowadzi do obciążenia i przetłuszczenia włosów. Moje są lekkie i delikatne, ale mimo tego spray ich nie obciąża, choć dozuję go kilka razy - głównie jednak skupiając się na długości od połowy włosów po końce, najwięcej na końcach, nie psikam też bezpośrednio z bliska, ale sporą mgiełką z dużej odległości. Potem jeszcze wcieram produkt palcami, żeby równomiernie wniknął we włosy. Dzięki temu unikniemy miejscowego przetłuszczenia.
Nadaje się do stosowania i na mokre, i na suche włosy.

Spray ma piękny zapach, lekko słodki, który uwielbiam.

Cena jest ok (wiadomo, że w katalogach Avon i tak zazwyczaj kupujemy na promocji).

Dla mnie stały kosmetyk do pielęgnacji, moje włosy bardzo go lubią, jestem zadowolona z efektów. Polecam do delikatnych włosów, raczej suchych, dzięki temu preparatowi odzyskują lepszą kondycję.

(moje włosy: cienkie, delikatne, farbowane)

Niestety nie

Posiadam włosy farbowane i rozjaśniane. Kiedy usłyszałam o działaniu olejków na włosach a akurat ten produkt pojawił się w katalogu, wiedziałam, że muszę go mieć.
Opakowanie jak najbardziej na plus. Wystarczy wstrząsnąć, spryskać włosy i gotowe. Pojemność produktu nie do końca mnie zachwyciła. Na rynku mamy większe produkty w niższych cenach.
Olejek pryskałam po każdym umyciu a czasami nawet na suche, gdy robiłam koka czy zaplatałam warkocze. Niestety mimo zużycia całej kuracji nie zauważyłam, aby moje włosy były w lepszej kondycji. Lepiej się rozczesywały, pięknie pachniały ale na tym koniec. Produkt ten dla mnie to mgiełka zapachowa do włosów. Być może to z powodu moich włosów, które już trochę przeszły, jednak skoro to intensywna kuracja to coś powinnam zauważyć, minimalną różnicę, niestety tak się nie stało.

Perełka Avon'u

Avon strzelił w dziesiątkę z tym produktem. Obawiałam się, że skoro oleje, to mogą obciążyć moje przetłuszczające się włosy. Po regularnym stosowaniu otrzymujemy włosy niesamowicie gładkie, jedwabiste, cudowne!

Konsystencja: jest to dwufazowy płyn, mocno oleisty, ale używany skromnie nie oblepia włosów.

Działanie: stosowałam go od długości ucha na wilgotne włosy wystarczyło kilka psiknięć by dodać im blasku. Kosmetyk nie plątał włosów, nie sprawiał, że były ciężkie. Częstym minusem w przypadku olejów jest obciążanie i dzielenie pasm włosów, co nie wygląda estetycznie. W tym przypadku tak nie było. Przyjemnie było go używać, do tego stopnia polubiłam, że zamówiłam całą serię tych produktów w zestawie :)

Zapach: gdy go wącham z butelki to dominuje alkohol, jednak po rozpyleniu pokój jak i włosy pachną pięknymi perfumami. Efekt ten utrzymuje się do kilku godzin.

Opakowanie: na szczęście nic się z niego nie leje, jest łatwe do utrzymania w czystości, atomizer tworzy równomierną mgiełkę, nic się z niego nie wylewa.

Plusy:
- miękkie, puszyste, lśniące włosy
- piękny zapach
- wydajny
nie oblepia i nie obciąża włosów
- wygodne w używaniu opakowanie.

Minusy: nie mam.

Mój ulubieniec <3

W mojej rodzinie znika regularnie, sama wykorzystałam już kilka opakowań. Świetnie nawilża i odżywa włosy, stosuję codziennie. Mega wygodny w użyciu, nie skleja włosów, nie pozostawia tłustych śladów, świetnie pachnie. jedynym minusem jest regularna cena, ale czasem można go kupić w promocji za 10zł :)

Czadzior-odżywia włosy, nie przetłuszcza, uwaga z ilością

dopiero niedawno zdecydowałam się na to cudeńko,ostatnio często kręcę włosy lokówką i oto moje obserwacje:
-odżywia, ma oleistą konsystencję
-nabłyszcza włosy niefarbowane, wyglądają jak po jakimś lakierze nabłyszczającym profesjonalnym
-nie robi oklapu na głowie
-włosy są sypkie, sprężyste, dobrze się układają
-nie wiem jeszcze, czy na dłuższą metę mi nie wysuszy włosów, ale na razie rewelacja
edytuję- to moja najlepsza odżywka w sprayu, zakupię następną!

Średnia raczej.

Lubię ogólnie odżywki w sprayu, ale nadal moimi ulubieńcami w tej kwestii zostają odżywki Gliss Kur. Ta Avonowa jest raczej średnia. Przede wszystkim wysusza włosy ( strasznie wzmaga elektryzowamie) czyli efekt dokładnie odwrotny do tego zamierzonego ( jest to pewnie efekt zawartego w składzie alkoholu), szkoda że zamawiając ją nie obczaiłam jej składu. Poza tym całkiem ładnie pachnie, opakowanie ok. Za to cena mocno przesadzona, oczywiście ta regularna, bo w promocji ok. Prawdę mówiąc są lepsze odżywki w sprayu jak na przykład Gliss Kur właśnie czy choćby L'oreal, albo Dove.

Mgiełka wygładzająca

Zalety:
- ma bardzo przyjemny i uspokajający, lekko perfumowany zapach
- ma lekką formułę, bardzo wygodnie się ją rozpyla
- wygładza włosy i nadaje im miękkość, jedwabistość
- idealne do stosowania jako olejowanie
- wygładza i ujarzmia puszenie
-wygodna i oręczna buteleczka
- dobra cena

Wady:
- brak odżywienia

No nie wiem .

Na pewno bardzo ładnie pachnie , przy spryskaniu za duża ilością włosy robią się takie jak bym ich w ogóle nie umyła . Ale przy delikatnym spryskaniu są na fajne miękkie , przy użyciu odżywki i szamponu to w ogóle wow :). Wydajny to on nie jest po kilku użyciach znika w oczach . Czy kupie ponownie nie wiem sama może kiedyś się skuszę znów . Minus to cenna za tak małe opakowanie to aż 19 zł no chyba że akurat są promocje to 12 :) .