Avon, Advance Techniques, Supreme Oils, Duo Treatment Spray (Intensywna kuracja odżywcza w sprayu)

Dwufazowy eliksir w sprayu z odżywczym kompleksem Nutri 5. Bez spłukiwania. Wzmacnia włosy i nadaje im blask. Zapobiega wysuszaniu włosów i rozdwojeniu końcówek. Głęboko wnika w pasma włosów i pomaga zapobiegać nadmiernemu wysuszaniu włosów, rozdwajaniu końcówek i łamliwości podczas rozczesywania włosów, tworząc warstwę ochronną. Odpowiedni dla każdego rodzaju włosów.
Jak stosować: Stosuj kiedy chcesz, nawet wielokrotnie w ciągu dnia, na suche lub mokre włosy.

Niestety nie

Posiadam włosy farbowane i rozjaśniane. Kiedy usłyszałam o działaniu olejków na włosach a akurat ten produkt pojawił się w katalogu, wiedziałam, że muszę go mieć.
Opakowanie jak najbardziej na plus. Wystarczy wstrząsnąć, spryskać włosy i gotowe. Pojemność produktu nie do końca mnie zachwyciła. Na rynku mamy większe produkty w niższych cenach.
Olejek pryskałam po każdym umyciu a czasami nawet na suche, gdy robiłam koka czy zaplatałam warkocze. Niestety mimo zużycia całej kuracji nie zauważyłam, aby moje włosy były w lepszej kondycji. Lepiej się rozczesywały, pięknie pachniały ale na tym koniec. Produkt ten dla mnie to mgiełka zapachowa do włosów. Być może to z powodu moich włosów, które już trochę przeszły, jednak skoro to intensywna kuracja to coś powinnam zauważyć, minimalną różnicę, niestety tak się nie stało.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1614861].usefull || 0 }}% pomocna.

Perełka Avon'u

Avon strzelił w dziesiątkę z tym produktem. Obawiałam się, że skoro oleje, to mogą obciążyć moje przetłuszczające się włosy. Po regularnym stosowaniu otrzymujemy włosy niesamowicie gładkie, jedwabiste, cudowne!

Konsystencja: jest to dwufazowy płyn, mocno oleisty, ale używany skromnie nie oblepia włosów.

Działanie: stosowałam go od długości ucha na wilgotne włosy wystarczyło kilka psiknięć by dodać im blasku. Kosmetyk nie plątał włosów, nie sprawiał, że były ciężkie. Częstym minusem w przypadku olejów jest obciążanie i dzielenie pasm włosów, co nie wygląda estetycznie. W tym przypadku tak nie było. Przyjemnie było go używać, do tego stopnia polubiłam, że zamówiłam całą serię tych produktów w zestawie :)

Zapach: gdy go wącham z butelki to dominuje alkohol, jednak po rozpyleniu pokój jak i włosy pachną pięknymi perfumami. Efekt ten utrzymuje się do kilku godzin.

Opakowanie: na szczęście nic się z niego nie leje, jest łatwe do utrzymania w czystości, atomizer tworzy równomierną mgiełkę, nic się z niego nie wylewa.

Plusy:
- miękkie, puszyste, lśniące włosy
- piękny zapach
- wydajny
nie oblepia i nie obciąża włosów
- wygodne w używaniu opakowanie.

Minusy: nie mam.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1534436].usefull || 0 }}% pomocna.

Mój ulubieniec <3

W mojej rodzinie znika regularnie, sama wykorzystałam już kilka opakowań. Świetnie nawilża i odżywa włosy, stosuję codziennie. Mega wygodny w użyciu, nie skleja włosów, nie pozostawia tłustych śladów, świetnie pachnie. jedynym minusem jest regularna cena, ale czasem można go kupić w promocji za 10zł :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1450332].usefull || 0 }}% pomocna.
małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

Czadzior-odżywia włosy, nie przetłuszcza, uwaga z ilością

dopiero niedawno zdecydowałam się na to cudeńko,ostatnio często kręcę włosy lokówką i oto moje obserwacje:
-odżywia, ma oleistą konsystencję
-nabłyszcza włosy niefarbowane, wyglądają jak po jakimś lakierze nabłyszczającym profesjonalnym
-nie robi oklapu na głowie
-włosy są sypkie, sprężyste, dobrze się układają
-nie wiem jeszcze, czy na dłuższą metę mi nie wysuszy włosów, ale na razie rewelacja
edytuję- to moja najlepsza odżywka w sprayu, zakupię następną!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1393351].usefull || 0 }}% pomocna.

Średnia raczej.

Lubię ogólnie odżywki w sprayu, ale nadal moimi ulubieńcami w tej kwestii zostają odżywki Gliss Kur. Ta Avonowa jest raczej średnia. Przede wszystkim wysusza włosy, czyli efek dokładnie odwrotny do tego zamierzonego ( jest to pewnie efekt zawartego w składzie alkoholu), szkoda że zamawiając ją nie obczaiłam jej składu. Poza tym całkiem ładnie pachnie, opakowanie ok. Za to cena mocno przesadzona, oczywiście ta regularna, bo w promocji ok. Prawdę mówiąc są lepsze odżywki w sprayu jak na przykład Gliss Kur właśnie czy choćby L'oreal, albo Dove.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1372481].usefull || 0 }}% pomocna.

Mgiełka wygładzająca

Zalety:
- ma bardzo przyjemny i uspokajający, lekko perfumowany zapach
- ma lekką formułę, bardzo wygodnie się ją rozpyla
- wygładza włosy i nadaje im miękkość, jedwabistość
- idealne do stosowania jako olejowanie
- wygładza i ujarzmia puszenie
-wygodna i oręczna buteleczka
- dobra cena

Wady:
- brak odżywienia

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1353261].usefull || 0 }}% pomocna.

No nie wiem .

Na pewno bardzo ładnie pachnie , przy spryskaniu za duża ilością włosy robią się takie jak bym ich w ogóle nie umyła . Ale przy delikatnym spryskaniu są na fajne miękkie , przy użyciu odżywki i szamponu to w ogóle wow :). Wydajny to on nie jest po kilku użyciach znika w oczach . Czy kupie ponownie nie wiem sama może kiedyś się skuszę znów . Minus to cenna za tak małe opakowanie to aż 19 zł no chyba że akurat są promocje to 12 :) .

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1190048].usefull || 0 }}% pomocna.

cudo

Prześwietna kuracja. Nie obciąża włosów co najważniejszy przy produktach tego typu. Stosuje na mokre włosy potem rozczesuje. Włosy po użyciu są mega miękkie i sypkie. Przy regularnym stosowaniu są jakby odrobine bardziej nawilżone i zregenerowane. Do tego pięknie pachnie. Naprawde super

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1157916].usefull || 0 }}% pomocna.

jestem na nie

Odżywka to koszt 16zł za 100ml.
Plusy:
+ładny zapach
+wygodne opakowanie
Minusy:
-bardzo mało wydajna (znika w oczach)
-skleja włosy
-pierwszy raz w życiu miałam łupież właśnie po tej odżywce!!

Nie polecam tej odżywki, ponieważ w ogóle nie spełnia swojej roli i starcza na kilka psiknięć.

Ilość zużytych opakowań: ponad połowa

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1056126].usefull || 0 }}% pomocna.

super

W prawdzie nie wiem dokładnie czy takie fajne włosy mam po szampon ie czy po tej.... jednak zdaje mi się że właśnie po odżywce....
+włosy bardzo ładnie po niej pachną
+ nie obciąża, lepiej włosy są po niej idealnie lekkie
+ miękkie w dotyku; gładkie; lśniące
- troszkę przetłuszca ale tak to spk Lubie ;)))

Używam tego produktu od: ok. 2 lata
Ilość zużytych opakowań: nie liczę ;)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1038343].usefull || 0 }}% pomocna.