Kevin Murphy, Plumping Wash, Thickening Wash (Szampon pogrubiający)

Kevin Murphy, Plumping Wash, Thickening Wash (Szampon pogrubiający)

Pogrubiający szampon do włosów cienkich I wypadających. Zawarty w produkcie imbir nadaje włosom siły i witalności jednocześnie je pogrubiając. Natomiast wyciąg z pokrzywy to potężne źródło aminokwasów, które pobudzają mieszki włosowe do prawidłowego wzrostu.
Sposób użycia: Odpowiednią ilość szamponu nałożyć na mokre włosy i delikatnie masować aż do uzyskania piany, następnie spłukać.

Dobry szampon, ale nie dodaje objętości

Zacznę od tego, że uwielbiam kosmetyki Kevin Murphy. Po przetestowaniu kilku do stylizacji, kupiłam szampon i odżywkę "Plumping". Mam lekko kręcone włosy i szukałam szamponu, który sprawi, że uzyskam efekt burzy loków.

Szampon jest naprawdę dobry. Ma świetny skład, nawilża, nie obciąża, odżywia, ale niestety nie podnosi i nie dodaje objętości. A to miała być jego główna funkcja. Dlatego daję tylko 3 gwiazdki, bo nie sprawdził się jako kosmetyk nadający masę włosom. A szampon naprawdę potrafi to zrobić (np. szampon Alterna Bamboo Volume daje radę).

Na szczęście wiele kosmetyków Kevina Murphego jest dostępnych w małych opakowaniach, więc można przetestować. Ja tak zrobiłam i nie żałuję.

Ogólnie po szamponie za 120 zł spodziewam się wiele i wiele od niego wymagam. Gdyby to był tańszy produkt, dostałby więcej gwiazdek, ale za te pieniądze powinien być bardziej skuteczny.

Uwielbiam

Dla moich cienkich i delikatnych włosów ten szampon to szczał w 10. Nie wiem czy pogrubia włosy, tak jak obiecuje producent, ale ma inne zalety. Nawilża, nie obciąża, pięknie pachnie dzięki zawartym składnikom naturalnych jak imbir i pokrzywa, ale przede wszystkim nie zawiera związku SLS ( Sodium Lauryl Sulfate-silnie myjący, pianotwórczy detergent). Dobrze się pieni i jest wydajny. Wystarczy niewielka ilość. Uwielbiam całą serię z Kevina Murphyiego. No cóż, kosztuje sporo, ale jak dla mnie warty jest ceny.

Najlepszy!

Genialny szampon do słabych i cienkich włosów. Przetestowałam mnóstwo szamponów z przeróżnych półek cenowych i żaden nie może się równać z tym. Nie zamierzam się z nim rozstawać :)

Jeden z ulubionych

Szukam szamponu, który przedłużyłby świeżość włosów do dwóch dni, nie robił przyklepu, nie podrażniał skóry i nie plątał włosów. Niestety to są chyba zbyt wygórowane wymagania, bo ze świecą szukać szamponu, który to potrafi :)

Plumping Wash jest blisko, ale nie przedłuża świeżości :( 1.5 dnia to maks co wyciągam. Jeśli myję włosy wieczorem, to są świeże tylko następnego dnia. Jeśli rano, to do połowy kolejnego dnia są w miarę.

Szampon jest przezroczysty, więc liczyłam na to skrycie, że świeżość będzie trwała dłużej :(

Ponadto szampon jest super. Fajny skład, jak na szampon, dużo naturalnych ekstraktów (dużo nawet jak na eko kosmetyki). Cudny zapach przypominający mi męskie perfumy Kenzo. Długo pozostaje na włosach. Dobrze się pieni, nie plącze włosów.

Lekko unosi, oczywiście nie jest to mega objętość, jak po tapirze, ale widać różnicę. Włosy są mega w dotyku. Witalne, rzeczywiście jakby pogrubione, sprężyste, nieobciążone, aż się chce przeczesywać palcami ;) czego oczywiście nie robię, żeby nie prowokować sebum ;)

Nie podrażnia skalpu, wręcz koi, skóra mnie nie swędzi, mam wrażenie że jest nawilżona. Zero dyskomfortu.

Czuć, że to produkt luksusowy. Wyróżnia się składem, a nie tylko ceną i pozycjonowaniem marki "na drogą". Zapach, komfort użycia i wydajność, opakowanie nieco usprawiedliwiają cenę ;)
Polecam przetestować najpierw małą pojemność. Najlepiej szampon aplikować na dłonie, potem na włosy, żeby uniknąć marnowania/rozlewania. Zużyłam opakowanie o pojemności 40ml. Starczyło naprawdę na długo, kilkanaście myć.

Najlepszy dla cienkich i delikatnych włosów :)

Moje włosy - to mój największy kompleks - są cienkie, bardzo delikatne, przyklapnięte niezależnie od użytych kosmetyków (tylko "tapir" daje radę) i pogody, muszą być myte codziennie . Te problemy zniknęły po użyciu szamponu Plumping Wash w duecie z odżywką z tej samej serii. Przede wszystkim użycie szamponu to poezja ma bardzo jedwabistą konsystencję; włosy się nie plączą, nie kołtunią, bez problemu się rozczesują. Po wysuszeniu delikatnie błyszczą. Włosy są lekko uniesione (czego nie osiągnął u mnie żaden inny szampon), fajnie się modelują. Na moich włosach efekt utrzymuje się 2 doby (dla mnie to sukces). Zapach jest bardzo ciekawy lekko ziołowy ale z nutą nowoczesności. Dla mnie hit. Minus jeden cena.

dobry, ale za drogi

Gdzies trafiłam na reklamy, więc uparłam się i poszukałam. Kupiłam taniej w zestawie, bądźmy szczerzy - 120 zł za 250 ml szamponu to gruba przesada. Przetestowałam rozmaite kosmetyki z rozmaitych półek cenowych i akurat na włosy nie musze wydawac majątku. Po prostu podobny efekt osiągnę taniej. A jeśli już zechce płacić za firme - to wybiorę saryna key, bo ich seria volume po prostu bardziej mi pasuje...:)
Ponownie nie kupie, bo nie warto, natomiast same kosmetyki - tak szampon, jak odzywkę - oceniam wysoko. Bardzo przyzwoite. Cudów nie zdaiałaja, bo niby jak...? PO prostu dobrze pielegnuja włosy. Mam obecnie krótkie, farbowane, naturalnie kręcące się - oczekuje od nich puszystości i układania się w ładne fale.
Szampon ma wygodne zamkniecie, jest dość rzadki, należy uważać, bo często wylewa się za dużo. Jest wydajny, dobrze się pieni. zapach ciekawy, trudno mi orzec, z czym mi się kojarzy...Dobrze się spłukuje. Efekt po duecie z odzywką z tej serii...? Włosy puszyste i ładnie się układające. Nic wyjątkowego, podobny efekt mogę osiągnąć innymi kosmetykami, więc peanów tu nie tworzę - po prostu dobry szampon i odżywka za wygórowaną kwotę. Jeśli ktoś lubi wydawać tyle na pielęgnacje włosów - warto przetestować, ja inwestuje raczej w ciekawe sera do twarzy :D

Używam tego produktu od: ok 2 miesiące