Aquolina, Pianka do ciała

Aquolina, Pianka do ciała

Doskonałe połączenie olejku z błotniarki stawowej i wyciągu z drzewa masłowego zapewnia dogłębne nawilżenie i odżywienie, które daje natychmiastowy efekt gładkości i odprężenia.
Zapachy: Papaja; Wanilia; Miód i Śmietana

Cena: 99 zł / 250 ml

słabizna

Znam kosmetyki tej firmy, więc wiem, czego sie spodziewać : ładne opakowanie, śliczny zapach, słabe właściwosci...Ta pianka oferuje jeszcze mniej, bo główny atut, zapach - zniknał. Nie ma kuszącej wanilii, jest...sama nie wiem, co, ale śmiedzi sztucznoscią. Smarowanie sie tym nie jest przyjemne. Kosmetyk jest bardzo lekki, cos, jak ubite mleko skondensowane z żelatyna - dobrze sie rozsmarowuje, błyskawicznie wchłania...Nie nawilża i nie odżywia skóry, ale oczekiwałam chociaz przyjemności olfaktorycznej ! Zawiodłam sie...

Używam tego produktu od:paru tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

ładnie pachną w pokoju

W nawiązaniu do recenzji poprzedniczki - są próbki tych pianek, ja dostałam kilka przy okazji zakupu na Allegro.
Spróbowałam wanilii i owoców leśnych.
Zapachy piękne zaraz po otwarciu i pięknie rozeszły się po pokoju, natomiast na skórze bardzo sztuczny efekt i jak dla mnie nieprzyjemny.
Konsytencja super, ale wcale tak szybko się nie wchłania.
Zachęcające do używania żywe kolory.
Efekt nawilżenia, odżywienia jak dla mnie słaby, już rano widziałam, że skóra chce "pić".

Używam tego produktu od: dwa tyg.
Ilość zużytych opakowań: 4 saszetki

KWC

Czytałam poprzednie komentarze i hmm nie wiem jak Wizażanki mogły próbować - Aquolina nie ma próbek tych akurat pianek..

Mam waniliową - faktycznie zapach jest jakby inny niż prawdziwej wanilii ,to pewnie za sprawą jakiegoś dodatku.
Jednak rekompensuje zapach nawilżenie - pianka trzeba naprawdę niewiele,aby nasmarować ciałko- dla mnie nawilżenie jest rewelacyjne mam skórę gładziutką i pachnącą , a zapach czułam następnego dnia.
Polecam naprawdę bardzo, jedynym minusem jest cena,ale za rozkosz trzeba płacić:))

Używam tego produktu od:kilku dni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Starzenie się skóry - dieta

średnia

Uważam, że główna zaletą kosmetyków Aquoliny są zapachy. Niestety nie w tym wypadku. Miałam kilka wersji zapachowycj-owoce leśne, cyrusy, wanilie-wszystkie pachna sztucznie:( Nie wiem dlaczego-balsamy pachna pięknie a pianki nie. Szkoda. Jednak pianki nawilżają zdecydowanie lepiej od balsamów. Sa gęste, wydajne. Łatwo sie rozprowadzają.
Jednak za te cene nie bede sie meczyc z tymi zapachami

Używam tego produktu od: kilkunastu tygodni
Ilość zużytych opakowań: próbki

mniam mniam

Pierwsze opakowanie dostałam pod choinkę i się zachwyciłam. Baaardzo wydajny, śliczny, słodki, zimowy zapach, śmieszna konsystencja.Na początku nie mogłam się przyzwyczaić do takiej jakby budyniowatej galaretki i nabierałam za dużo. Teraz jest już ok. Podczas smarowania ciałka aż oczęta z rozkoszy przymykam i nie chcę przestać...;) Cudo.
Doskonały kosmetyk, cudnie pachnie, pięknie nawilża, uzywając go mam poczucie, że jestem kobietą luksusową ;) Więc jak mi sie skończył, to nie zważając na zabójczą cenę kupiłam sobie następne pudełeczko ;) Kolejnym razem spróbuję jakiegoś owocowego zapaszku, bo wanilia nieodparcie kojarzy mi się z zimą; wiosną wolę lekkie zapaszki, a na pewno następne pudełeczko kupować będę za jakieś dwa miesiące - na tyle wystarczyło porzednie ;)
Pysznie pachnie i bardzo długo, cały dzień czuję leciusieńki i subtelny zapach. POlecam z całego serducha - produkt zasługuje mana miano KWC, ale cena nie ;( .

sztuczny zapach

Miałam próbkę tego produktu(waniliowy) ale pamiętam,że po pierwszym użyciu odstraszył mnie ten chemiczny zapach. Pianka nawet nieźle nawilżała,ale nie kupiłam i nie kupię pełnego opakowania. O wiele bardziej polecam waniliowy balsam z Avonu(przesłodki:))...