Lovely, Matt White (Lakier do paznokci)

Lovely, Matt White (Lakier do paznokci)

Wibo Matt White to nowy lakier do paznokci z efektem kredowego matu. Dostępny w kolorze białym.

Cena warta produktu

Kocham matowe lakiery lecz z białymi zawsze mialam problem, wygladaja pieknie ale maluje sie okropnie, a ten mnie zaskoczyl; ) Pierwsza warstwa nakłada sie w miare ok lecz widac nierówności ale druga wszystko nadrobic sie da

Piękna bajka, szybko się kończy...

Kupiłam na promocji w Rossmannie -49% i w tym całe szczęście. Lakier wygląda ładnie, daje efekt matu, dobrze nałożony wygląda naprawdę ładnie. Problem z jego trwałością. Nie wytrzymuje nawet 24 godzin. Pojawiają się odpryski, po prostu samoczynnie odpada. Problem w tym gdybym jeszcze używała do prac domowych itp, ale nic z tych rzeczy. Jeżeli chcesz malować paznokcie codziennie to ten lakier jest dla Ciebie :)

Używam tego produktu od: 1 tygodnia
Ilość zużytych opakowań: pół

Trudny kolor.

Kupiłam lakier Wibo w kolorze białym krótko po tym, jak pojawił się na półkach. Samo podejście jednak do tej barwy nie jest pierwsze, próbowałam już wcześniej białych lakierów i nigdy nie byłam do końca kontent.

* Lakier według mnie ma dosyć gęstą konsystencję. Powiem wprost - miewałam z nią problemy. Lakier był uprzejmy zalewać mi skórki i mazać się w tę i nazad. Mam dosyć wąską płytkę paznokcia, a więc takie kleje nie mają się za bardzo gdzie na niej wykazać. Do pełnego, satysfakcjonującego pokrycia potrzebowałam dwóch warstw, a i tak po tym, jak udało mi się równo pomalować wszystkie pazury byłam spocona, jak kanałowy szczur. :D Na plus zapisuję to, że kolor jest na tyle "ciężki", że kryje wszystko. To nim jedynym udało mi się zamalować odrośnięte hybrydy i nic nie przebijało. Plus za to, że lakier dosyć szybko schnie, zdecydowanie szybciej niż jego błyszczący bracia.
* Kolor biały na paznokciach można kochać, lub nienawidzić. Znam takich którzy uważają to za ochydztwo. Mi to nie przeszkadza, podoba mi się, ale warunkiem jest precyzyjne, estetyczne wymalowanie nieprzesadnie długich szponów. Jeśli chodzi o mat to faktycznie, mat jest. Zwłaszcza na początku. Odnoszę wrażenie (które miałam już przy innych matowych lakierach Wibo), że ten efekt w miarę noszenia się ściera i zaczyna błyszczeć. Mogłabym przyrównać wygląd lakieru do kredy, lub papieru. Opornym proponuję pomalować sobie jeden, dwa paznokcie i ocenić.
* Niestety mnie trwałość nie powaliła. Powiem od razu, coby być sprawiedliwym oceniającym, że moja praca generalnie nie jest sprzymierzeńcem dla trwałości lakierów. Papiery, teczki, walenie pazurami po klawiaturze - to wszystko nie sprzyja. Moim jednak zdaniem Matte White odstaje od innych lakierów. O ścieraniu się końcówek już nie wspominam. Lakier przeraźliwie łatwo się kruszy. Wystarczy naruszyć maleńką jego część i wszystko leci na łeb na szyję. Na powierzchni lakieru pojawiają się również jakby pajączki, coś jak siateczka drobnych pęknięć. Musiałabym stosować pewnie jakiś top, ale wtedy nici z matu. Ponosiłam więc biel jakieś 2 dni, w kolejnych była już w tak opłakanym stanie, że po prostu ją zmyłam. Szczęśliwie z tym nie ma problemu.
* Lakier znajduje się w typowej dla Wibo, sporej buteleczce. Pędzelek jest dosyć szeroki, co przy mojej wąskiej płytce, o której już wspominałam nie napawa mnie radością. Da się jednak przyzwyczaić.
* Koszt to ok. 8 złotych. Do kupienia w Rossmannie.

Najbardziej kuleje tutaj trwałość. Niczego innego specjalnie nie ma się co czepiać. Jeśli lubicie biel na swoich paznokciach to można spróbować.

Używam tego produktu od: Miesiąca.
Ilość zużytych opakowań: Pierwsze w trakcie.

super efekt :D

Kupiłam go jak tylko pojawił się na półce. Od dawna czaiłam się na właśnie taki biały, bo naprawdę wygląda jak kreda. Albo korektor. Jeśli któraś z was kiedyś mazałą sobie paznokcie korektorem w szkole to będzie wiedziała :)

Schnie błyskawicznie przez co trzeba go nakładać nieco szybciej i dokładniej. Trochę smuży przy pierwszej warstwie, ale druga pięknie wszystko wyrównuje. Ze zmywaniem nie ma najmniejszych problemów, a na paznokciach w nienaruszonym stanie utrzymuje się nawet 4 dni przy wszelkich pracach domowych. Jak dla mnie - idealny! :)

Plusy:
+Super efekt
+Cena
+Szybkie schnięcie
+Oryginalność
+Długo się trzyma
+Zmywanie