Bagno Schuma [Bath Foam] (Płyn do kąpieli)

Bagno Schuma [Bath Foam] (Płyn do kąpieli)

Doskonale nawilża, a jednocześnie oczyszcza skórę zapewniając jej długotrwałe uczucie komfortu. Dzięki optymalnie dobranym naturalnym składnikom jest bardzo dobrze tolerowany przez skórę oraz działa kojąco na podrażnienia.

Zapachy: Poziomka; Brzoskwinia-morela; Cynamon z Cejlonu; Cukier puder; Kardamon; Czekolada; Biała Czekolada

Płyn jako zamiennik balsamu?

To będzie ciut dłuższa recenzja.
Zacznę od tego, że bardzo przepadam za białą czekoladą, więc jak zauważyłam, że istnieje kosmetyk o zapachu białej czekolady, to nie zwlekałam długo z kupnem. Nabyłam na allegro, łącznie z przesyłką wydałam około 40 zł, czyli połowę ceny za kupno w oryginalnym sklepie tej firmy.

*Na pierwszy ogień poszedł zapach. No cóż, tutaj lekko się rozczarowałam, gdyż biała czekolada to to nie jest. W mojej ocenie to coś a\\\'la chemiczno-perfumowano-kokoso-budynio-wanilia. Także tutaj jest minus, bo naprawdę mi to nie przypomina białej czekolady, i szczerze mówiąc zapach generalnie jest dość średni. Ujdzie - ale bez rewelacji.

*Kąpiel w wannie z tym płynem - wystarczy niewielka ilość płynu do utworzenia piany, która nie znika w trakcie. I nawet powiedziałabym, że ten zapach na który narzekam działa odprężająco, cała łazienka jest w ciepłym aromacie.

*Szybki prysznic - tutaj świetnie sprawdza się konsystencja płynu - gęsta, zbita, lepka, nie spływa z rąk ani z ciała. Pieni się. Wystarczy jedna porcja na rozprowadzenie na całym ciele (!) Co za tym idzie - kosmetyk jest przez to wydajny.

*Działanie - kosmetyk porządnie myje, nie pozostawia tłustego filmu, nawilża skórę, bo jest ona po umyciu miękka i gładka, a zapach pozostaje na skórze nieprawdopodobnie długo - po umyciu wieczornym, pójściu spać, wstajemy rano z nadal wyczuwalnym zapachem! A z kolei po porannym prysznicu i pobycie cały dzień poza domem, wracamy z nadal pachnącą skórą! Tutaj jestem bardzo, bardzo zaskoczona, bo jeszcze żaden żel/płyn nie miał tak trwałego zapachu, który przez tyle czasu by się utrzymywał. Można powiedzieć, że kosmetyk ten działa również jako balsam przez i zapach i działanie. Ja po użyciu płynu nie stosuję już balsamów - nie ma takiej potrzeby. :)

*Opakowanie należy do bezproblemowych i estetycznych.

*Minusem, który dostrzegłam z tyłu buteleczki to jego składniki. Roi się od parabenów i innych śmieci.
Na samym początku dostrzegłam po kąpieli czerwone krostki na ciele w różnych miejscach (dłonie, uda, brzuch) i jestem pewna, że ten płyn był ich sprawcą. Jednakże po 2 dniach nie było po nich śladu. Obecnie mnie nie podrażnia.

Czy polecam, myślę że warto, choć jeśli ktoś woli kosmetyki naturalne, to tutaj nie ma po nich śladu, no i jeśli ktoś jest fanem białej czekolady to tutaj się przejedzie... Gdybym miała kupować kolejny płyn to już chyba bym się nie zdecydowała na tą czekoladę, mimo że się do niej przyzwyczaiłam ;) Jeśli już - to będę rozpatrywała inny zapach.

Ilość zużytych opakowań: jedno w 3/4

Bez rewelacji

Żel Aquoliny o zapachu cukru pudru jest najpiękniej pachnącym kosmetykiem do kąpieli, jakiego kiedykolwiek używałam. Wiem co mówię, przetestowałam ich już dziesiątki ;)

Zapach niestety jest jego jedyną zaletą, do tego żel pachnie tylko w butelce, a ze skóry i łazienki błyskawicznie się ulatnia, więc nawet do aromaterapii jest kiepskim wyborem.

Spełnia swoją podstawową funkcję, dobrze oczyszcza, fajnie się pieni, łatwo spłukuje.

Nie wysusza skóry, ale też jej nie nawilża, co jednak rozczarowuje, bo jednak od żelu za 80zł oczekuje się więcej niż od marketowego żelu za 5zł, a tutaj żadnej różnicy nie widać, no więc litości.

Skład też nieciekawy, jest napakowany takimi świństwami jak większość żeli drogeryjnych, zawiera m.in.:
- wysuszający siarczan sodu (SLS)
- Parfum bardzo wysoko w składzie (szkoda, że zapachem możemy się cieszyć tylko podczas wylewania płynu na myjkę)
- Sodium Chloride, czyli najzwyklejszą sól
- Disodium EDTA, może podrażniać skórę i błony śluzowe
itd. itd.

Pod tym względem cena kosmetyku jest nieporozumieniem.

Gdyby chociaż zapach utrzymywał się na skórze dłużej, ale w tym przypadku szkoda czasu.

Pojawiają się opinie, że to dobry pomysł na prezent, ja się z tym absolutnie nie zgadzam i odradzam, w podobnej cenie można kupić wspaniałe masła TBS, prezent równie „ładny” i do tego skuteczny.

Żel absolutnie niewart swojej ceny. Nie polecam, nawet dla zapachu.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca

Mmmm sama slodycz:)

Wlasnie przetestowalam plyn o zapachu Bialej Czekolady.Plyn jest gesty,a poniewaz trzymalam go w dosc zimnym pomieszczeniu zgestnial mi bardziej,tak jakby zastygl i musialam go luzeczka aplikowac pod bierzaca woda.Zapach tego plynu urzeka-nie jest to moze biala czekolada,ale budyn smietankowo waniliowy,slodki,sliczny zpaszek.Piana gesta,utrzymuje sie dlugo na powierzchni wody,ktora pachnie delikatnie i przyjemnie,ja zapach czulam przez cala kapiel:)Fajnie zmiekcza i wygladza skore,kapiel przy uzyciu tego specyfiku naprawde odpreza i relaksuje.Mialam wrazenie,ze kapie sie w wodzie z dodatkiem jakiegos luksusowego specyfiku,choc cena w Polsce sugeruje,ze luksusowym poniekad jest.Ja kupilam w USA kilka malych buteleczek na sprobowanie i na ta chwile zaluje,ze nie zakupilam pelnowymiarowych butelek,napewno nie kupie plynu do kapieli za 80 zl.Powracajac do recenzji...po kapili nasza skora zaskakuje pieknym,delikatnym zapachem,ktory caly czas czuje pod nose:)Tak jakbym uzyla jakiegos perfumowanego balsamu.Skora jest gladziutka,zero podraznien,nie wysuszona.Plyn jest cudowny,szkoda tylko,ze tak drogi:(

Używam tego produktu od: od dzisiaj:P
Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie pierwszego

Zajawka Bądź fit z wizaz.pl

chwilowa przyjemnośc

Próbuję wersję biała czekolada - zapach miły, ale nietrwały. Im więcej wody w wannie, tym słabiej go czuc. Opakowanie ma fatalny dozownik, a właściwie nie posiada go wcale, toteż nieraz wylało mi się tego płynu za dużo. Trzeba, mówiąc brutalnie, włożyc rękę do flaszki i wydobyc z niej odpowiednią ilośc. Plusem jest duża wydajnośc, gęsta konsystencja i łatwośc spłukiwania. Nie nawilża, choc i nie wysusza, za tę cenę można go sobie spokojnie darowac.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 750 ml

świetnie się pieni i super pachnie

Dostałam go w prezencie razem z balsamem z tej samej lini zapachowej, ma bardzo intensywny zapach, wspaniale się pieni. Kąpiel w takiej piance to prawdziwa przyjemność, dobrze myje, ale nie wysusza skóry. Pozostawia na skórze miły zapach.

Używam tego produktu od: 3 lata

Nieczekoladowa czekolada

W ramach eksperymentu zrobiłam sobie kąpiel w białej czekoladzie. Tylko dlaczego takiej mało czekoladowej? Mi również ten zapach bardziej kojarzył się ze śmietankowym budyniem. Nutka czekolady ledwie się przebijała. Plus za to, że płyn nie podrażnia wrażliwej skóry i nie wysusza. Kosmetyk z serii zużyć i zapomnieć.

Używam tego produktu od: kilka razy
Ilość zużytych opakowań: kilka saszetek

Biala czekolada????

Zapach BIALA CZEKOLADA - sztuczny, słodki, nie czuje w nim osobiscie bialej czekolady...
Zapach wyczuwalny w buteleczce, a w trakcie kapieli - raczej subtelny, na skorze ledwie wyczuwalny co akurat dla mnie jest zaleta.
Zmiekcza, jednak nie nawilza, nie odzywia, nie zapewnia wystarczajco pachnacej kapieli... wiec wniosek jeden - produkt zbedny dla mnie.
Na koniec jeszcze jedno: piana - bardzo szybko znika, po 5 minutach zostaje polowa ....

Używam tego produktu od: sporadycznie, wraz z wieloma innymi specyfikami

!!!!!!!!!!!! NIE dla nieuczciwych i niekulturalnych Allegrowiczów bezprawnie kopiujacych opisy kosmetyków z Serwisu Wizaz.pl !!!!!!!!!!!!!

ok, tylko cena

dość dobrze nawilża,
oczyszcza skórę,
bardzo ładnie pachnie ( miałam poziomkę )choć w wannie dość szybko się ulatnia
wydajny

ot taki fajny i przyjemny kosmetyk tylko ta cena odstrasza

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

piękne zapachy

Miałam ich z 6 czy 7, bo w zeszłym roku jakby wszyscy się zmówili i dostawałam różne zapachy w prezencie.
Cieszyło mnie to niezmiernie :)

Wszystkie pachniały pięknie, intensywnie (moi faworyci: czekolada i cukier puder), były bardzo gęste i wydajne.
Piana delikatna, kremowa.
Najważniejsze, że skóra po kąpieli nie była wysuszona ani podrażniona.
Spektakularnie nawilżona też nie była, ale nie wymagam tego. Dla mnie najważniejsze, żeby nie było podrażnienia (o to u mnie niestety bardzo łatwo...).

Nie wiem czy kupię sobie ten płyn w tak wysokiej cenie (widziałam ostatnio w sklepie za 75 zł/750 ml), bo można znaleźc tańsze i na pewno nie gorsze.
Może poczekam na prezenty lub mega promocję :)

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 6 - 7

I to ma być biała czekolada?

Dostałam próbkę tego płynu do kąpieli i od razu postanowiłam ją przetestować. Uwielbiam białą czekoladę i płyn do kąpieli z Avonu bardzo mi przypadł do gustu. Tu jednak było inaczej. Wlałam 20 ml do wanny i piany było niewiele. Poza tym zapachu prawie wcale nie czułam, a jeżeli już to był on bardzo chemiczny i wcale nie przypominał białej czekolady, raczej jakieś mydliny. Poza tym skóra wcale nie była nawilżona, na szczęście też nie przesuszona. Nie wyobrażam sobie wydać tylu pieniędzy na płyn, który nie sprawia przyjemności i jest wręcz obojętny.

Używam tego produktu od: 1 raz
Ilość zużytych opakowań: 1 próbka 20ml

lubię

Płyn do kąpieli jest duuużo lepszy niż żel pod prysznic. Miałam już wiele zapachów i wg mnie bardzo intensywnie je czuć po wlaniu do wody a nawet długo długo po. Co do chemii, to najbardziej chemicznym zapachem jest biała czekolada, chociaż i tak mi się podoba :) Płyn mocno się pieni, pięknie pachnie, a chyba o to właśnie chodzi? Kupiłam na allegro butle cukier puder 750ml za 30zł, więc całkiem okazyjnie. Moim zdaniem godny polecenia.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 1x750ml + mnóstwo próbek

Przyjemny

Zgadzam się z wieloma poniższymi recenzjami. Przede wszystkim przyjemny gadżet, nie jest to niezbędnik w łazience, i z tym, że przy kąpieli pachnie bardzo delikatnie (niestety), szkoda :(
Pieni się bardzo. Po skończonej kąpieli trudno mi pozbyć się piany z wanny, mimo, że długo spłukuje przynicem. Zmiękcza wodą, skórę mam jakby nawilżoną. Brakuję mi tylko, żeby ten słodziutki zapach poczuć bardziej. Mam butlę 750 ml i przyznam, że jak na płyn do kąpieli cena nie jest najniższa mimo to napewno spróbuje czekolady, pistacji i marcepanu. Wrócę i rozszerzę recenzję.
Posiadam cukier puder. W opakowaniu zapach jest niesmaowicie intensywny, w wannie ledwo go czuć i tego nie mogę przeboleć. Coś tam czuć, coś przelatuje od czasu do czasu ale nie tak jakbym chciała. Moja czterogwiazdkowa ocena może i na wyrost ale niesmaowicie mnie ten gadżet cieszy i nie mogę doczekać się innych płynów, które niebawem będę posiadać. Mam też zastrzeżenia co do dużej butli. Powinien być tam jakiś dziubek, bo przez tą wielką dziurę dużo płynu się wylewa. Do tego nie jest zbyt wydajny. Ale te zapachy mnie tak upajają, że chce ich więcej testować.
Z jednej strony dobry pomysł na prezent, a z drugiej są i osoby, które nie zdzierżą tych słodkości (moja siostra cioteczna, kilka koleżanek nie cierpią mdłości aquoliny) Ja je kocham!
Edit:
Sończyłam butlę i entuzjazm zmalał.I to z 4 gwiazdek na 2. Przepraszam ale ten płyn kosztuje 80 zł! i pieni się jak każdy familijny. A niestety jego boski zapach TYLKO w butelce nie jest mi potrzebny. W kąpieli jeśli nie wysilimy nosa, nie poczujemy. Jestem zawiedziona. Mimo to testuje dalej inne zapachy tego płynu.
Używam tego produktu od:kilku dni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1