Kanechom, Ceramidy, Maska odżywcza

Kanechom, Ceramidy, Maska odżywcza

Pojemność 1 000 ml

Maska Odżywcza Głęboka Restrukturyzacja Ceramidy Kanechom o intensywnym działaniu pielęgnacyjnym z ceramidami i omega 3 uzupełnia niedobór ceramidów stanowiący naturalny budulec włosa. Zapewnia im natychmiastową regenerację, dostarcza niezbędnych składników odżywczych włosom zniszczonym zabiegami fryzjerskimi. Efekt: włosy są mocne, odbudowane, łatwe do modelowania, gładkie.

o dobra maske naprawde trudno

Kupilam maske, gdyz moje wlosy sa po mocnym rozjasnianiu dosyc zniszczone, mimo, ze "faszeruje" je odzywkami od 8 miesiecy (wtedy mialo miejsce owe nieszczesne rozjasnianie).

Co mi sie w niej najbardziej podoba to konsystencja. Niby nie jest mega gesta, a jednak "zostaje" na wlosach i nie splywa. Nakladam ja na dwa sposoby:
1. na umyte i osuszone recznikiem wlosy, po czym nakladam czepek, na to recznik i tak zostawiam na 40 minut. Taka "kuracje" robie wlosom srednio 2 razy w miesiacu.
2. na umyte, mokre, ale wycisniete z wody wlosy, po czym czekam 2-3 minuty i zmywam. W taki sposob uzywam jej srednio okolo 3 razy w tygodniu.

Obiecywane przez producenta efekty latwego rozczesywania wlosow sie srednio sprawdzaja. Mam wlosy troche dluzsze niz do ramion, farbowane przeze mnie w domu co 3-4 tygodnie, z natury proste i oklapniete u nasady.
Maska:
- pieknie je nablyszcza
- srednio latwo sie rozczesuja (wczesniej moje wlosy latwo bylo rozczesac, ale teraz nie jest to juz sprawa dziecinnie prosta. Maska troszeczke pomaga w rozczesaniu, ale i tak musze uzyc przed rozczesywaniem dodatkowego sprayu ulatwiajacego rozczesywanie)
- nie sprawia, ze moje przyklapniete wlosy sa jeszcze bardziej ulizane
- odzywia moje zniszczone wlosy, aczkolwiek nie jest to tak dobry efekt jak np. po maskach L\'Oreal czy Schwarzkopf
- nie wyplukuje koloru (moje naturalne wlosy to sredni braz. Farbowane sa odcieniem "platynowy blond", co przy moim wyjsciowym kolorze oczywiscie platyny nie daje, ale maja bardzo ladny, naturalny odcien ciemnego, chlodnego blondu).
- nie przetluszcza wlosow, nawet po 40 minutach pod czepkiem

Wydajnosc w zaleznosci od stosowania. Ja zuzylam w 4 miesiace. Opakowanie jest ogromne.

Kupilam w Auchan za mniej niz 20zl (dokladnej ceny nie pamietam).

Podsumowanie:
Lubie te maske, ale nie wiem czy kupie ponownie. Nie jestem w stanie potwierdzic, ze moje wlosy po uzyciu tej maski sa tak genialnie odzywione jak bym chciala i do tego latwo sie rozczesuja. Mysle, ze do niej kiedys wroce, a w miedzyczasie porobie pare skokow w bok ;).

Używam tego produktu od: 4 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 cale

Do blondu ideał!

Kupiłam maskę 1 kg w sklepie kosmetycznym, w Piasecznie, na ul. Szkolnej 12, mieści się on na rogu. Wiedziałam już, że jest ona do włosów blond. Producent obiecuję; rozjaśnienie, blask i wygładzenie.
Na efekt nie musiałam czekać długo. Używając jej od 3 dni, włosy rzeczywiście nie nabierały żółtego odcienia, były ładnie wygładzone i posiadały swój blask.

Dostępność:
-Sieć Jasmin
-Sieć Topaz

Efekt:
-wygładza
-połysk (swój biały blask )
-brak żółtego odcienia
-regeneruje końcówki (po dłuższym stosowaniu)

Produkt:
-bardzo wydajny
-opakowania 1kg i 450ml
-konsystencja ułatwiająca nakładanie
-bez soli, czyli zagęszczaczy
-ładny zapach (niektórym się nie podoba)

Produkt teraz będę pewnie kupować przez dłuższy czas, idealny do moich białych włosów.

Ilość zużytych opakowań: 1 i pół drugiej litrówki

Maskowy ideał !

Długo szukałam maski , która zrobi z moimi włosami porządek , zapewni im zdrowy wygląd i piękny błysk- w końcu znalazłam . Postawiłam na marke Kanechom i się nie zawiodłam .
Maska spełnia wszystkie obietnice producenta.
Swietnie regeneruję włosy i zostawia je idealnie gładkie.
Dodatkowym plusem jest duże i wydajne opakowanie , które starcza na bardzo długo .
Jedyny minus to dostepność , maskę trudno dorwac stacjonarnie , za to bez problemu można ją kupić przez internet , w bardzo niskiej cenie ;-)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 , 450ml