A-Derma, Dermalibour + Creme Reparatrice (Krem regenerujący i przeciwzapalny)

A-Derma, Dermalibour + Creme Reparatrice (Krem regenerujący i przeciwzapalny)

Krem Dermalibour + na bazie owsa Avoine Rhealba. Do skóry nadwrażliwej i/lub podrażnionej, uszkodzonej w przebiegu dermatoz. Zwiększona o 2% zawartość gliceryny dla większego komfortu, jeszcze lepsza ochrony i przyjemniejszego stosowania - łatwiejszy do rozprowadzenia i mniej tłusty. Wysoka tolerancja pediatryczna.
Wskazania:
Alergiczne kontaktowe zapalenie skóry, zapalenia skóry z podrażnieniami, podatna na nadkażenia takie jak liszaje i opryszczki, pęknięcia, podrażnienia okołoustne, incydenty ostrego podrażnienia pośladków u niemowląt.
Składniki aktywne:
- Ekstrakt z owsa Rhealba - ma działanie kojące.
- Sole miedzi i cynku oraz tlenek cynku - działają antybakteryjnie i ochronnie.

Na noc jako opatrunek - warto go mieć

Na markę Aderma trafiłam dzięki BeautyIcon, która poleciła mi szereg produktów na przesuszenia. min Xemose i ten kremik. Można go od czasu do czasu użyć na noc jako opatrunek na skórki i mocne podrażnienia. i działa rewelacyjnie. Przy dłuższym stosowaniu mam wrażenie lekko zatkał mi policzki. Nie mniej jednak warto go mieć w kosmetyczce zamiennie z Cicaplast, Cicalfate itp bo to jest tego samego typu konsystencja i działanie. Polecam stosować doraźnie na NOC po jakiś inwazyjnych zabiegach ratuje skórę i daje wielką ulgę.. Pod makijaż się niestety nie nadaje. Opakowanie fajne starodawne jak maść. Mimo wszystko jestem zadowolona.

Pomoc natychmiastowa

Poleciła mi go koleżanka, dostałam tez od niej trochę kremu w słoiczku do przetestowania. Przede wszystkim jest niesamowicie wydajny :) Jakieś 2cm pasek wyciśnięty z tubki starczył mi na ok 2 miesiące (!).

Krem to ratunek na suchości i podrażnienia. Wszelakie wypryski, skórki, zaczerwienienia nie mają z nim szans. Jeżeli mam na twarzy lub ciele jakiś problematyczny obszar - daje mu posiedzieć chwilę na skórze a potem sklepuję. Działa już następnego dnia :)
Krem stosuję punktowo, na zwykły krem którego używam na noc. Jest baaardzo treściwy ale nie super tłusty. Nie zapycha porów.

Najlepszy!

Bardzo dobrze sprawdza się przy odparzeniach pupy u niemowląt, stosuję go również przy drobnych zadrapaniach i po ukąszeniach owadów. Szybko regeneruje uszkodzony naskórek, jak dla mnie najlepszy. Polecam

Kupiłam przeróżne maści, kremy,aby pomóc mojego synowi przy pękaniu skóry i zaczerwienieniu związane z delikatną skórą okolicy odbytu. Ten krem jako jedyny pomógł, przyniósł ulgę, a jak problem się pojawia co jakiś czas to działa tak samo jak przy pierwszym razie. Polecam wszystkim maluszkom, które mają bardzo delikatną skórę i zdarza się pęknięcia skóry oraz szczypanie przy tym.

TAK

Jak zwykle przypadek, jak zwykle trafiony.

Do cery wrażliwej lub, tak jak moja, wystawianej na szkodliwe działanie innych preparatów czy ciągły kontakt z drobmoustrojami. Jestem dentystą i w mojej pracy twarz jest wyjątkowo narażona na ciągłe podrażnienia. Darm o cerę, bo jej doskonałość jest w moim mniemaniu gwarantem poczucia czystośći i świeżośći.

Aderma DERMALIBOUR+ jest stworzony dla mnie. Już po pierwszym zastosowaniu wszystkie zaczerwienienia i wypryski ustąpiły a skóra sprawiała wrażenie mocno odżywionej. Nie wysusza, nie ściąga. Działa tak jak ma działać.

Jedynym minusem jest gęsta i tłusta konsystencja, dlatego krem absolutnie nie nadaje się pod makijaż i może być stosowany wieczorem, najlepiej przed umyciem włosów. Jednakże dzięki jego głęboko kojącemu działąniu wybaczam to, jak również dość wysoką cenę i lecę do apteki po kolejną tubkę.

Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania