Celine Dion, Sensational Luxe Blossom EDP

Celine Dion, Sensational Luxe Blossom EDP

Sprawdź ceny produktu

Najnowszy zapach Céline Dion, Sensational Luxe Blossom, to kuszące połączenie soczystej śliwki i promiennej frezji, które tworzy niezwykły i porywający zmysły wstęp kompozycji. Roziskrzone nuty głowy z wdziękiem łączą się z romantycznym bukietem magnolii, róży i jaśminu, dodając elegancji i wyrafinowania sercu zapachu. Luksusowe drzewo sandałowe, bogata paczula i zmysłowe piżmo są dopełnieniem kompozycji, pozostawiają wokół seksowną nutkę, która unosi się w powietrzu roztaczając wokół Ciebie aurę subtelnej tajemnicy.

Nuty zapachowe
nuta głowy: śliwka i frezja
nuta serca: jaśmin, róża i magnolia
nuta bazy: paczula, wetyweria, drzewo sandałowe i piżmo

Rekomendacja
na dzień, na wieczór
<50ml

Prawie identyczny jak zapach matka

Sensational mi się znudził i to bardzo, więc postanowiłam spróbować nowej jego wersji. Bardzo się rozczarowałam, bo zapach jest ładny, problem jednak polega na tym, że moim zdaniem nie bardzo różni się od Sensational właśnie. Gdzie to Luxe Blossom? Nie czuję.
Perfumy są ostre, charakterne, ale zarazem bardzo sensualne, wyczuwam różę, magnolię, delikatną paczulę, tuż obok jaśmin, a już zupełnie w tle frezję, po jakimś czasie także gruszkę i śliwkę.
Przy głębszym zapoznaniu się z tymi perfumami być może jestem w stanie zauważyć jakąś subtelną różnicę, ale nawet nie potrafię jej nazwać. Być może Luxe Blossom jest troszkę delikatniejszy? Gdybym miałam wybrać, wybieram Luxe Blossom.
Są to perfumy eleganckie, klasyczne, ale złamane kwiatami.

Ilość zużytych opakowań: w trackie pierwszego flakonu