Flax, Mythos, Hair Mask All Hair Types Olive + Honey (Terapeutyczna maska do włosów z miodem i soją)

Maska Flax Mythos regeneruje i odbudowuje zniszczoną strukturę włosa. Ma działanie silnie nawilżające, nie obciąża włosów. Dzięki właściwościom odbudowującym, idealnie nadaje się do włosów zniszczonych wskutek farbowania oraz nadmiernej stylizacji. Łatwo i równomiernie rozprowadza się na włosach, nie spływa, nie kapie. Po zastosowaniu włosy łatwo się rozczesują, są miękkie w dotyku i odżywione.
Sposób użycia: Nałożyć na wilgotne włosy i pozostawić na 30 minut, następnie spłukać ciepłą wodą.

Moja maska!

To zdecydowanie mój produkt! Uwielbiam ją! A moje włosy dziękują za każdą aplikację tej maski.
Kocham tą maskę za jej zapach i konsystencję - nie spływa, fajnie trzyma się na włosach i pozostawia je po spłukaniu niezwykle gładkie. Używam jej w połączeniu z szamponem tej samej marki ale z innymi też świetnie współpracuje.
Efekty zauważyłam już po pierwszym zastosowaniu, a z każdym kolejnym moje włosy wracały do życia (zniszczone wcześniejszym rozjaśnianiem).
Ogólnie nie mam się do czego przyczepić. No może do dostępności produktu, szkoda, że nie można jej zakupić np. w drogeryjnych sieciówkach.

Ilość zużytych opakowań: dwa

TO JEST TO!

To jest właśnie to, czego szukałam od dawna... maska świetnie wygładza i nawilża suche włosy a przy tym ładnie pachnie i jest wydajna. Poprawiła ogólną kondycję włosów, nie przetłuszcza nawet, gdy nałoży się ją u nasady. Ułatwia rozczesywanie i nie powoduje efektu przyklepięcia.

Mówiąc ogólnie - TAK TO MÓJ KWC, TAK, ZAKUPIĘ JĄ PONOWNIE! <3

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: aktualnie trzecie w użyciu

Naprawdę dobra maska

Jestem fanką kosmetyków na bazie naturalnych składników, zwłaszcza tych &quot;nieprzereklamowanych&quot;. Skusiłam się na zakup tej maski za namową przyjaciółki, która twierdziła, że bardzo pomogła w ujarzmieniu jej niesfornych, puszących się włosów. Stwierdziłam więc, że dlaczego nie wypróbować. Zamówiłam ją na sklepie internetowym Flax wraz z masłem do ciała Mythos i kiedy tylko dostarczyli mi przesyłkę, zabrałam się za maskę.

Zgodnie z informacjami podanymi na opakowaniu, trzymałam ją na włosach równe 30 minut, po czym dokładnie spłukałam. Już po pierwszym użyciu polubiłyśmy się :) Z każdym kolejnym jestem przekonana, że cena 27 zł za maskę jest i tak atrakcyjna.

Po pierwsze - włosy są wygładzone a końcówki mniej rozdwojone.
Po drugie - maska dobrze trzyma się na włosach podczas nakładania, nie spływa
Po trzecie - włosy bardzo ładnie się rozczesują
Po czwarte - zauważyłam, że również zmniejszyła się ilość wypadających włosów, a wypadanie jest dla mnie prawdziwą zmorą w okresie przejściowym zima-wiosna.

Ogólnie bardzo dobry produkt, spełnił moje oczekiwania. Czy zakupię ponownie? Myślę, że tak, na pewno będę wyglądać promocji, żeby zakupić trochę więcej, na zapas ;)

Ilość zużytych opakowań: jedno, już kończę

Dla mnie bomba!

Zdecydowanie polecam tą maskę. Na moich włosach spisała się jak należy, a nie byłam do końca przekonana, że zdziała cuda bo w sumie producent za wiele nie obiecuje.

Oczywiście cudów to może i nie wyczynia, jednak poradziła sobie z problemem przesuszenia i bardzo ładnie wygładziła moje niesforne włosy. Próbowałam trzymać ją na włosach przez 30 minut, ale nie widzę różnicy w momencie, gdy skracam ten czas - dlatego może być używana również jako odżywka, niekoniecznie maska.

Plus za ładny zapach i wydajność! Jedyne czego mogę się przyczepić to cena, ale z drugiej strony wiele droższych produktów przy niej wysiada. Poza tym można ją zakupić czasami w promocji, więc warto :)

Ilość zużytych opakowań: 2 tubki po 150ml

Przyzwoita

Bardzo fajna maska, jestem przekonana, że sprawdzi się u wielu osób, jednakże nie traktowałabym jej jako maski, a raczej jako odżywkę do włosów suchych.

Miałam i tę maskę i odżywkę tej firmy i moim zdaniem robią dokładnie to samo, tyle, że odżywka ma bardziej miodową konsystencję, a maska kremową, dość gęstą, lekko żółtawą, odżywka natomiast jest taka przejrzysta i zbita jak krystalizujący miód. Obydwie pachną dość przyjemnie, jakby mydłem i miodem.

Co dokładnie robi? Ułatwia rozczesywanie, wygładza włosy, trochę nabłyszcza i nawilża, chociaż bardzo suche końcówki mogą poczuć niedosyt. Maska jest bardziej proteinowa, niż okluzyjna, zauważam to po tym, że im dłużej trzymałam ją na włosach lub im częściej stosowałam, tym bardziej były one spuszone. Dlatego postanowiłam zużyć ją, jako szybką odżywkę po umyciu. Mam włosy porowate, gęste i niesforne.

Czego zabrakło? Moje włosy są dość wymagające, sianowate, do tego farbowane, lubią porządne zmiękczacze i dociążenie. Ta maska sprawdziła się jedynie połowicznie, czułam po niej niedosyt. Zdecydowanie nadaje się do włosów cieńszych i mniej porowatych. Nie dodawała zbytnio puszystości, ale nie przetłuszczała też skóry głowy.

Moim zdaniem wszystko jedno, co wybierzecie, zarówno maska jak i odżywka spisują się tak samo, czyli całkiem dobrze. Na pewno pielęgnują i raczej nie zaszkodzą, trzeba tylko znaleźć na nie sposób, każde włosy są inne i mają różne potrzeby. Kosmetyk średnio wydajny, warto się skusić na promocji, dobrze się rozprowadza i spłukuje.

Używam tego produktu od: jakiś czas temu przez pół roku na zmianę z odżywką i maską Alterry.
Ilość zużytych opakowań: Jedno