BeneFit, The Bronze of Champions (Zestaw do oczu, ust i policzków)

BeneFit, The Bronze of Champions (Zestaw do oczu, ust i policzków)

Zestaw zawiera:
- Watt`s up (2,5g)
- Hoola (3g)
- They`re Real! (3g)
- Cienie do powiek w pudrze (1,2g)
- Cienie do powiek w kremie (1,2g)
- Ultraplush Hoola błyszczyk (6.5 ml)
- pędzelek do różu

Pudełeczko rozmaitości

Dostałam ten zestaw na poprzednią gwiazdkę, na swoje własne życzenie ;) Szczególnie chciałam przetestować bronzer Hoola, ale fajnie, że w zestawie są również inne kosmetyki, które warto przetestować.
- bronzer zrobił na mnie świetne wrażenie, używam go od prawie półtora roku, a zużycie jest niewielkie, ma idealny odcień do konturowania, wystarczy niewielka ilość, żeby stworzyć na prawdę porządny kontur.
- świetny błyszczyk, szczególnie w smaku takim lekko karmelowym, super wydajny.
- rozświetlacz także na plus, wygodny w użyciu (w sztyfcie), daje intensywny , złotawy efekt rozświetlenia.
- tusz już niestety się skończył, ładnie rozdzielał i wydłużał rzęsy, ale szczerze mówiąc spodziewałam się po nim bardziej spektakularnego efektu.
- oba cienie są przeze mnie najmniej używane, ten w kremie lubi się rolować, a ten pudrowy cień jest w kolorze, który nie do końca lubię. Jednak jakościowo nie mam większych zastrzeżeń.
- w zestawie jest także pędzelek do bronzera, zdarza mi się go użyć i jak na zestaw jest dobrej jakości, bardzo miłe włosie.

Na pewno nie żałuję, że dostałam ten zestaw, bo dzięki niemu mogłam przetestować kosmetyki, które osobno są bardzo drogie, a teraz wiem do których z pewnością powrócę. Jeśli kiedykolwiek ten zestaw się skończy :D

Ciekawy zestaw.

Dostałam zestaw w prezencie. Pudełeczko jest bardzo ładnie oprawione, twarde i trwałe. Zamykane na magnes dzięki czemu nie otwiera się. Posiada lusterko przy którym można spokojnie się pomalować.
\\nNajbardziej zachwycona byłam bronzerem Hoola i maskarą They\\\\\\\'re Real! których recenzję już dodawałam. Cień do powiek w kremie kompletnie mi nie podszedł, nierównomiernie się rozprowadzał i rolkował na powiece. ;/
\\nReszta produktów jest naprawdę w porządku. :) Pędzel również można wykorzystać, chociaż ja mam swoje ulubione.
\\nOgólnie zestaw wart przetestowania jeśli chcemy zakupić pełnowymiarowe produkty a nie jesteśmy pewni czy nam posłużą. :)
\\nCena jest odpowiednia co do zawartości.

Używam tego produktu od: Roku
Ilość zużytych opakowań: Jedno całe opakowanie