Dr. Kurt Wolff, Alpecin Medicinal Forte, Intensiv Kophaut- und Haar - Tonikum (Tonik do włosów i skóry głowy)

Tonik do skóry z łupieżem, tłustej oraz przeciwko wypadaniu włosów. Tonik wspomaga krążenie krwi, wzmacnia barierę ochronną skóry, które są podstawowymi warunkami dla zdrowego wzrostu włosa. Codzienny masaż skóry głowy z użyciem toniku uwalnia od łupieżu, swędzącej skóry głowy, uspokaja podrażnienia przez co chroni przed wypadaniem włosów. Tonik jest polecany do codziennego użytku.

Strasznie smierdzi.

Plusy:
+ swietnie odswieza
+ dobrze sie wciera w skalp
+ przyspiesza suszenie wlosow
+ po nim wlosy sa odzywione i to czuc
+ wydajny produkt
+ dobra przezroczysta buteleczka, widzimy ile zuzylismy produktu
+ najwazniejsze, ze dziala

Minusy:
- buteleczka posiada korek, ktory musimy odkrecic ( przy mokrych dloniach to dosc uporczywe)
- Zapach, on niesamowicie smierdzi ...

Świetnie radzi sobie z problamami skórnymi głowy

Tonik wcieram w skalp każdego dnia z rana jak i po każdym umyciu głowy,obojętnie,czy na suche,czy też mokre włosy,u mnie wygląda,to tak,że z rana na suche,a po umyciu na mokre. Używam już 3 tygodnie, a efekty są widoczne już po jakimś tygodniu,zmniejszyło się u mnie wypadanie włosów, skóra głowy podrażniona łojotokiem jest zdecydowanie zdrowa. Po użyciu toniku skóra jest przyjemnie schłodzona.Dlaczego schłodzona?Po wtarciu w skalp odczuwam jakby mroziło mi skórę głowy,jednak jest,to bardzo przyjemne chłodzenie,uczucie świeżości.Jeśli masz problemy z łupieżem,to polecam ten tonik.