IBSS Biomed, prOVag, Emulsja do higieny intymnej

IBSS Biomed, prOVag, Emulsja do higieny intymnej

Nowy produkt do higieny intymnej. Kosmetyk dostosowany do mikroflory pochwy Polek. Emulsja przeznaczona do higieny intymnej dla dzieci i kobiet. Kosmetyk wykazuje działanie hamujące rozwój niekorzystnych drobnoustrojów, przy jednoczesnej promocji wzrostu Lactobacillus. Emulsja prOVag pomaga zapobiegać infekcjom intymnym, delikatnie myje i pielęgnuje skórę, łagodzi podrażnienia, nawilża, przyspiesza regenerację, eliminuje nieprzyjemne zapachy. Produkt jest odpowiedni dla alergików (także z AZS), kobiet ciężarnych, w połogu, menopauzie oraz dla kobiet podatnych na nawracające infekcje intymne. Zawiera ona jedynie naturalne składniki aktywne min.: Lactobacillus, metabolity, kwas mlekowy, pantenol, aloes, alantolina, glikol kaprylowy oraz glicerynę. Nie zawiera parabenów, konserwantów, barwników, SLES, SLS, mydła, potencjalnych substancji alergizujących. Produkt został przebadany szczegółowo dermatologicznie i ginekologicznie. Nie niszczy naturalnej bariery ochronnej naskórka, a dodatkowo pomaga w skutecznej walce z infekcją

Jeden z najlepszych produktów na rynku

Emulsja Provag została mi polecona przez ginekologa. Z reguły z rezerwą podchodzę do takich "poleceń", ale tym razem się nie zawiodłam. W ciągu kilkunastu lat wypróbowałam mnóstwo produktów do higieny intymnej i tylko ten jest ze mną już prawie 2 lata. Jest tym, czego moja wrażliwa skóra potrzebowała od lat głównie za sprawą świetnego składu i zawartych w emulsji probiotyków i kwasu mlekowego. Nie ma tu niepotrzebnych silnych substancji zapachowych czy nadmiaru szkodliwych konserwantów.
Produkt nie powoduje podrażnień, jest bardzo delikatny i świetnie nawilża śluzówkę. W szczególności polecam go Paniom, które zmagają się z nawracającymi infekcjami intymnymi. Dla mnie rewelacja.

Hit

Najlepszy produkt myjący do higieny intymnej jaki stosowałam. W przeciwieństwie do większości żeli intymnych dostępnych na rynku nie zawiera SLS, dzięki czemu nie podrażnia i nie wysusza. Wbrew pozorom (mała buteleczka) jest wydajny.

Super produkt

Emulsja ta idealnie sprawdzi się dla wrażliwej skóry czy pomocniczo w leczeniu podrażnień. Delikatny zapach jest plusem,konsystencja jest bardzo dobra,łagodna.Szybko się wypłukuje i nie pozostawia uczucia lepkości. Emulsja posiada wygodne opakowanie z pompką,dzięki której możemy użyć takiej ilości produktu,jakiej potrzebyjemy

WoW!

#Provag - Emulsja do higieny intymnej
Na wstępie serdecznie polecam, to mój pewniak. :))
✅ W miarę dobry skład
✅ Emulsja posiada kolor biały i jest dość rzadka
✅ Pięknie, delikatnie pachnie
✅ Wygodna pompka
✅ Poręczne małe opakowanie
✅ Nie uczula, nie podrażnia
✅ Bardzo delikatnie myje i odświeża
✅ Nawilża
✅ Cena ok 12 zł

emulsja provag

Dla mnie najlepsza emulsja do mycia okolic intymnych. Bardzo przystępna cena, rewelacyjny skład! Buteleczka jednak mogłaby być większej pojemności.Płyn jest delikatny, nawilża, nie podrażnia. Uwielbiam :)

Produkt starczył mi na ok 2-3 miesięcy użytkowania. Emulsja zawiera pompkę, która ułatwia nabiera odpowiedniej ilości płynu. Konsystencja jest lekko płynno-gęsta. Zapach delikatny. Zauważyłam poprawę u siebie tzn. przy użytkowaniu tej emulsji wraz z żelem nie miałam zakażenia okolic intymnych. Jest to sukces, ponieważ mam niej dużą skłonność. Polecam ten preparat wszystkim kobietom w ciąży i mający częste infekcje intymne.

Warta swojej ceny

Emulsję bardzo polubiłam, na pewno zakupię ja jeszcze ponownie. Podczas pewnej wizyty w aptece farmaceutka namówiła mnie na zakup właśnie tej emulsji, skuszona promocja wzięłam. Cóż, przeważnie używam płynów lub żeli do higieny intymnej, więc emulsja najpierw mnie zaciekawiła. Jest to jakby trochę rzadki żel, a więc podobna do wszelkich preparatów jakie używałam. Jest bezbarwna i o delikatnym zapachu. Emulsja zamknięta jest w wygodnej butelce z pompką, która dozuje odpowiednia ilość produktu i sprawia, że opakowanie jest wygodne w użyciu. Emulsja dobrze się pieni, można ją w tym aspekcie porównać do żeli. Jest delikatna dla wrażliwych okolic, nie podrażnia i nie powoduje dyskomfortu. Odświeża na dłuższy czas. Plus za delikatny skład.Porównując cenę z dużą wydajnością, na prawdę się opłaca. Kiedyś do niej wrócę.

Najlepsza na rynku

Chyba najlepszy istniejący produkt do higieny intymnej. Myje bardzo łagodnie – nie wysusza, nie podrażnia (a nawet sprzyja łagodzeniu podrażnień). Oczywiście, nie polubią go osoby gustujące w mocnych, pieniących się i silnie pachnących płynach. Ten prawie nie pachnie i pieni się słabo.
Za to doskonale zapobiega infekcjom, dlatego, jak dla mnie jest niezbędny podczas częstego wybierania się na basen. Sprawdza się w ciąży i okresie okołoporodowym.
Opakowanie małe i praktyczne szczególnie w podróży. Obawiałam się słabej wydajności, ale pompka dozuje dokładnie tyle, ile powinna, a emulsja starcza na długo.
Cena zaskakuje pozytywnie, zważywszy na jakość i działanie.

bardzo zadowolona

Zakupiłam ten produkt bo spodobał mi się jego skład.Jestem mu wierna już bardzo długo ,nawet już nie pamiętam jak długo.Bardzo mi opowiada .Jest to łagodny ,przezroczysty żel nie za gęsty ,w sam raz. Opakowanie jest dosyć niewielkie ,zaopatrzone w wygodną pompkę. Polecam jak najbardziej .Kupuję go w aptece inernetowej ale i stacjonarnie też mi się trafiło ale nie ma go w każdej aptece, ,a szkoda.

Bez rewelacji, ale dobry.

Emulsja nie podrażnia, łatwo się spłukuje, praktyczne, bardzo wygodne w użyciu opakowanie. Nie wiem na ile chroni przed infekcjami, gdyż nigdy nie miałam do nich skłonności.
Plusy:
+nie podrażnia
+odpowiedni produkt do okolic intymnych
+praktyczne, poręczne, wygodne opakowanie
Minusy:
- nie daje poczucia odświeżenia

Słaby

Spodziewałam się czegoś więcej. Zbyt delikatny nie niweluje zapachu, nie wspomaga regeneracji nie chroni przed infekcjami. Być może jest dobry dla dzieci i alergików. Jak dla mnie zbyt słaby. Nie ma uczucia świeżości. Ładny zapach i ładne, wygodne opakowanie.

Delikatna i uniwersalna

Emulsja bardzo dobrze spełnia swą rolę - delikatnie oczyszcza, chroni i łagodzi podrażnienia. Daje poczucie komfortu i świeżości. Posiada delikatny, praktycznie niewyczuwalny zapach oraz lekką i klarowną konsystencję. Dobrze się pieni, łatwo ją rozprowadzić i spłukać.
Opakowanie jest poręczne, stabilne, ze sprawnie działającą pompką. Jedyny minus to niewielka pojemność w stosunku do ceny - w mojej aptece ok 15 zł.