Donna Karan, DKNY Delicious Delights, Fruity Rooty EDT

Donna Karan, DKNY Delicious Delights, Fruity Rooty EDT

`Fruity Rooty` marki Donna Karan to jedne z trzech perfum z limitowanej serii `Delicious Delights`, prezentowanych wiosną 2015 roku. Każdy z zapachów został umieszczony we flakonie o charakterystycznym kształcie, tym razem z mrożonego szkła.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: jeżyna, jagoda i mandarynka;
nuta serca: róża, kandyzowane jabłko, sorbet, fiołek;
nuta bazy: lilia, wanilia.

Fantastyczna wiosna w zasięgu reki

Wród nowej rodziny DK Delicious zdecydowanie mój faworyt !
Zamknij oczy i przenies sie do czasów dzieciństwa..do magicznego ogrodu kwiatów i owoców !
Zapach jak wspomniała poprzednia recenzentka jest sobtebotym koltajlem, to słodki drink z kawałami lodu pity w upalną noc. Smakowity deser lodowy... tym razem bez kcalori !
Akodry owocowe idealnie koponują się z kwiatowimi tworząc dziewczęcy urokliwy zapach.
Fruity roqt jest zrzuceniem zimowego płaszcza i uraniem zwiewnej koktajlowej sukienki, aż czuje magie wiosny !!!

Używam tego produktu od: 2 tyg
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 50ml

Smakowity koktajl

Co się dzieje! Nigdy nie byłam szczególnie zainteresowana lekkimi zapachami o owocowo-kwiatowych konotacjach, a od pewnego czasu stale zawieszam wzrok na kolejnych tego typu perfumach. Co prawda rzadko kiedy ulegam ich urokowi, ale tym razem jestem naprawdę mile zaskoczona. Wiosna za oknem, pąki na drzewach pęcznieją nieprzyzwoicie, ptaki wyśpiewują niekończące się trele, a ja trzymam w dłoni pudrowo-różowy flakon przypominający nieco spłaszczone jabłko. Miłą dla oka zabawkę z mrożonego szkła. Co kryje w sobie ten smerfny gadżet dla dużych dziewczynek? Przepyszny koktajl który z miejsca poprawia humor i rozjaśnia oblicze:)
Są tu fioletowe kuleczki jagód, toczące się w podskokach prosto do shakera, w którym już czekają na nie nabrzmiałe jeżyny i kilka cząstek zawadiackiej mandarynki. Jest soczyście, trochę cierpko, trochę słodko, ale bez przesady, w którąkolwiek ze stron. Ich aromaty pachną razem jak owocowa guma do żucia, którą chciałoby się bez końca rzuć i jak za dawnych czasów robić balony-giganty oblepiające połowę twarzy;) Do naszej owocowej ferajny z czasem dołącza kandyzowane jabłko, ciągnąc za sobą kwiatową posypkę z płatków róży i fiołka. Wciąż jednak zapach utrzymuje równowagę pomiędzy słodyczą, a świeżością i lekkością. Nadal jest zwiewny i niezobowiązujący, wciąż też smakowity.
Nie sposób nie zauważyć, że po wyrazistym otwarciu i wyczuwalnym środku, finał przychodzi na palcach i trzeba mocno wtulić się w nadgarstki, by wyczuć liliowo-waniliowy aromat, spowijający dotychczasowe nuty. Zalewa mlecznobiałą gęstą powłoką owocową radość i kwiatowy czar, łącząc wszystkie nuty w smakowity koktajl, którym można delektować się do woli lub łakomie wypić duszkiem. Łagodny, nie narzucający się i nie uwierający po zimie, jak zbyt ciasne buty. Zapach w sam raz na ciepły wiosenny dzień, kiedy nawet pesymiści zaczynają iść słoneczną stroną ulicy.

Używam tego produktu od: Testy
Ilość zużytych opakowań: ...