Jabu`she Orginal Day & Night Cure (żółty)

Jabu`she Orginal Day & Night Cure (żółty)

Jabu`she - to bardzo aktywna kuracja p/zmarszczkowa, trzech aktywnych preparatów, podzielonych odmiennymi w kolorze opakowaniami, z uwagi na stopień stężenia skladnika aktywnego. Najsilniejszy / żółty / Jabu`she Original Day & Night Cure to intensywny preparat p/zmarszczkowy. Zawiera najwyższy stopień stężenia zawartego w kremie, kompleksu Lipodermix QA-100 i kwasu liponowego. Bardzo głęboko regeneruje skórę, dając natychmiastowe uczucie wygładzenia. Dostarcza skórze nowej energii, usprawnia zachodzące w niej naturalne procesy odnowy, przeciwdziała i likwiduje zmarszczki, przebarwienia, worki pod oczyma, poprawia elastyczność skóry, w sposób bardzo widoczny naprawia uszkodzenia już istniejące. Chroni skórę przed nowymi. Odmładza.

Dodatkowe informacje o produkcie: Jabu`she jest wynikiem badań szwedzkich naukowców, a w szczególności dziełem profesora Harry Beitnera kierownika katedry i Kliniki dermatologii Szpitala Karlinska w Sztokholmie, jednego z najbardziej renomowanych szpitali uniwersyteckich świata, odpowiedzialny m.in. za przyznawanie Nagrody Nobla w dziedzinie medycyny i fizjologii. Twórcy Jabu`she twierdzą, że nie dają obietnic, tylko dowody naukowe.

Jak działa Jabu`she?-zapoznaj się z dowodami naukowymi:

Skład: Aqua, CaprilicCapric, lipoic aCID, Prunus Dulcis oil, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, PEG-75 Stearate, Ubiquinone, Xanthan Gum, Phenoxyethanol, Parfum, Carbomer, Methylparaben, Sodium Hydroxide, Acetyl-L-Carnitine, Butylparaben, Isobutylparaben, Ethylparaben i Propylparaben.

Opakowanie: tuba 50 ml/ ok 155 pln, tuba 30 ml / ok 90 pln

Produkt apteczny. Ceny uzależnione od punktu sprzedaży.

Tak jak z kremu pod oczy tej firmy, tak i z tej kuracji antyzmarchowej jestem bardzo zadowolona :D Stan mojej skóry bardzo się poprawił, przestała się łuszczyć, nie jest już szara i poszarzała. Zmarchy są rozprasowane :D No, za wyjątkiem tych dwóch głębokich między brwiami, które się zmniejszyły, lecz jednak są :( (ale tym to już pomoże chyba tylko chirurg plastyk ;) bo nieustannie i do tego mocno marszczę brwi). Przez jakiś czas dawałam na ten krem jeszcze Hydraphase XL LRP, ale chyba niepotrzebnie. Kiedy ją odstawiłam (już jakiś czas temu) stan skóry (a konkretnie jej nawilżenia) wcale się nie pogorszył. Jest bardzo wydajny - po 1,5 miesiąca aplikacji jeszcze duuużo mi zostało (a mam 30 ml.). Jedna uwaga - należy nałożyć na twarz naprawdę niewielką ilość. Jeśli się nałoży zbyt dużo potrafi się "zrolować" (po prostu nadmiar nie wsiąka). Nie podrażnił, nie rozjuszył naczynek :D Ja bardzo polecam :D

Używam tego kosmetyku od - 1.5 miesiąca

ilość zużytych opakowań: ciągle pierwsze

rozczarowanie

Miał działać cuda, ale nie zdziałał. W pierwszym kontakcie jak najbardziej pozytywny (uwaga na próbki!) - wchłania się błyskawicznie pozostawiając matową skórę, podobnie jak wiele kremów z retinolem. Czasami leciutko odczuwa się mrowienie po nałożeniu (np. po peelingu) ale innych sensacji brak. Po miesiącu zamiast oczekiwanych efektów skóra zaczęła mi się bardzo przesuszać, wyglądała na zmęczoną, poszarzałą. Po 6 tyg. odstawiłam nie kończąc tuby - bez żalu.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe