Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Nawilżająca maska do włosów

Nawilżająca maska do włosów

Nawilżająca maska do włosów przywraca do życia zniszczone włosy, zmiękcza je, wygładza, nasyca mikroelementami i witaminami. Zawiera ponad 97,2 % składników pochodzenia roślinnego - organiczne ekstrakty i oleje - olej makadamii, olej z ogórecznika, ekstrakt ylang ylang, organiczne masło shea, pszczele mleczko.

Fantastyczny kosmetyk!

Fantastyczna maska! Moje włosy są gęste, grube i dość sztywne, o średniej porowatości, skóra głowy przetłuszczająca się, wrażliwa. Maskę nakładałam dwojako:
1. bezpośrednio na skórę głowy + na całą długość, na to nakładałam czepek foliowy i ręcznik, całość przed myciem włosów, taki zestaw nosiłam na głowie ok. godziny i zmywałam szamponem Ecolab do włosów przetłuszczających się;
2. bezpośrednio na skórę głowy nanosiłam olejek Khadi + na długość tę maskę + kompres w czepku jak wyżej.

Po tych zabiegach po raz pierwszy w życiu miałam niesamowicie miękkie, gładkie włosy, wygładzone i dociążone, a skóra głowy uspokoiła się i byłą trwale nawilżona, mniej się też przetłuszczała.

Działanie maski jest długofalowe, a skład rewelacyjny.

Teraz testuję inne maski Ecolab.

Ilość zużytych opakowań: zużyłam jedno opakowanie

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1115571].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobra maska

Bardzo polecam tą maskę, nawet przy przetłuszczających się włosach.

Nałożona na skórę głowy nie sprawia, że włosy są oklapnięte.Powoduje, że włosy są bardzo dobrze nawilżone i nie jest to efekt krótkotrwały, lecz utrzymuje się do kilku myć :) Zauważyłam wolniejsze niszczenie się końcówek, widać, że włosy są dobrze odżywione, nie odstają pojedyncze włoski, lecz całość tworzy jedną taflę (nie jak z reklamy, ale efekt jest bardzo naturalny - zadbane włosy).

Polecam :)

Używam tego produktu od: 3 mies
Ilość zużytych opakowań: zużyte 1 całe

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1066601].usefull || 0 }}% pomocna.

3x TAK!

Mam włosy farbowane, falowane, wiecznie spuszone i niedociążone.
Jest to jedna z lepszych masek jakich dane mi było używać. Idealnie nawilża, dociąża. Moje włosy po niej są baaardzo miękkie, ładnie się falują, lepiej układają.
Jedyną wadą jest cena (za swoje opakowanie dałam 27 zł). Na początku pomyślałam, że to zdzierstwo ale stwierdzam, że ta maska jest warta każdego grosza :)
Ogólnie bardzo polecam :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1056681].usefull || 0 }}% pomocna.
Botox na włosy Lucyny

Pięknia nawilża i bardzo fajnie dociąża, idealna do metody CG

Z używaniem nawilżających maseczek muszę być bardzo ostrożna - nadmiar humektantów, a zwłaszcza gliceryny często prowadzi moje włosy do większego bądź mniejszego puszku. Kiedy jednak zobaczyłam skład maseczki nawilżającej ecolab, w której oprócz gliceryny znajdowało się mleczko pszczele oraz masa olejów - postanowiłam zaryzykować. Opłacało się - moje fale bardzo polubiły tą emolientowo-nawilżającą bombę odżywczą :)

Skład:
Aqua, Prunus Persica (Peach) Floral Water (hydrolat wody brzoskwiniowej) ,Prunus Persica (Peach) Kernel Oil (olej z pestek brzoskwini), Prunus Dulcis (Almond) Oil (olej ze słodkich migdałów), Organic Butyrospermum Parkii Shea Butter (organiczne masło shea),Organic Sesamum Indicum Oil (organiczny olej sezamowy),Argan Oil (olej arganowy),Organic Zingiber Officinate roqt Extract (ekstrakt z korzenia imbiru),Royal Jelly (mleczko pszczele), Glycerin, Behenamidopropyl Dimethylamine, Glyceryl Monosearate, Glyceryl Stearate SE, Perfume, Lactic Acid, Benzoic Aicd, Sorbic Acid, Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol.

Skład jest bogaty i po prostu przecudowny :) Na początku widzimy wodę brzoskwiniową, dalej bogactwo emolientów: olej z pestek brzoskwini, olej ze słodkich migdałów, masło shea, olej sezamowy, olej arganowy, ekstrakt z korzenia imbiru, mleczko pszczele, gliceryna. Dalej antystatyk i jeszcze dwa emolienty. Potem już zapach i konserwanty. Pięknie - po prostu pięknie. Są i nawilżacze, ale w bogatym gronie emolientów. To musiało się udać :)

Maseczka przyszła do mnie w ładnym kartoniku. Sam produkt mieści się w porządnym, plastikowym słoiczku. Zawartość chroniona jest sreberkiem - wiemy, że nikt nam w maseczce nie maczał paluchów ;)

Konsystencja i zapach:
Maseczka ma gęstą, jakby lekko maślaną konsystencję - jak na maskę przystało. Zapach jest bardzo przyjemny, jakby cytrynowo-kwiatowo-brzoskwiniowy? Ciężko określić tu jedną nutę zapachową, ale powinien się podobać - mi bardzo przypadł do gustu. Szkoda, że ulatnia się z włosów po umyciu ;)

Działanie:
Ciekawe jesteście, jak maseczka spisała się na moich falach? Powiem Wam szczerze, że używałam jej teraz najczęściej, jako nawilżającej maseczki, kiedy stylizowałam włosy w fale, ugniatając je. Produkt nie ma w składzie silikonów, zatem nie da nam takiego typowego wygładzającego, silikonowego efektu. Moje włosy jednak praktycznie zawsze po użyciu maseczki nawilżającej ecolab są wspaniale nawilżone (:D), mięciutkie, pięknie pofalowane, błyszczące i bardzo ładnie dociążone. Produkt może lekko obciążać delikatniejsze włosy, sama używam jej w bardzo niewielkich ilościach - pół łyżeczki maksymalnie - dzięki temu mam jej jeszcze bardzo dużo ;) Maseczka poprawia mi też skręt - może dzięki zawartości lubianego przeze mnie mleczka pszczelego? :) Bardzo się polubiłyśmy, choć zimą będę musiała ją odstawić - ach ta glicerynka :D

Zamieszczam zdjęcia moich zadowolonych fal po maseczce:

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1042000].usefull || 0 }}% pomocna.

maska godna polecenia

Maska rewelacyjnie nawilza i wygladza wlosy. Mam wlosy farbowane na jasny blond wiec byly przesuszone na koncach po kilkukrotnym zastosowaniu tej maski ( trzymalam ja ok 30 minut ) wlosy staly sie bardziej elastyczne , lsniace,gladkie.
Godna polecenia i wyprobowania. Moim zdaniem jest lepsza niz kultowa maska drozdzowa .

Używam tego produktu od: 2 miesiace
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[994986].usefull || 0 }}% pomocna.