Isana, Fruhlingsdusche mit Himbeer - Extrakt (Wiosenny żel pod prysznic z ekstraktem z owoców malin)

Isana Wiosenny żel pod prysznic z ekstraktem z owoców malin 300 ml o owocowym, świeżym zapachu. Działanie pielęgnacyjne. Isana Wiosenny żel pod prysznic zapewnia optymalną pielęgnację delikatnej skóry. Żel szczególnie delikatnie oczyszcza skórę i jednocześnie ją rozpieszcza. Łagodny kompleks pielęgnacyjny pomaga utrzymać równowagę wilgotności skóry i w ten sposób chroni ją przed wysuszeniem. Owocowy, świeży zapach malin i trawy cytrynowej ożywia zmysły i rozbudza wiosenne uczucia. Tolerancja przez skórę. pH przyjazne dla skóry - potwierdzone dermatologicznie.

Kolejna isanowa rewelacja!

Po raz kolejny jestem niepocieszona, bo tak przyjemny produkt zniknął z półki sklepowej.

Zalety:
- cena
- ojemność
- wygodne opakowanie
- estetyczna szata graficzna
- konsystencja - dość gęsty żel
- piękny, delikatny a zarazem wyrazisty zapach świeżych malin utrzymujący się dłuższy czas po kąpieli
- nie podrażnia i nie wysusza skóry
- świetnie się pieni
- wydajny
- bardzo dobrze myje i odświeża skórę

Wady:
- seria limitowana

Ilość zużytych opakowań: 4 - 5

Lubię

Lubię żele pod prysznic z Isany i zawsze do nich wracam. Tym razem również się nie zawiodłam>
- dobrze się pieni i myje
- przyjemny zapach
- niska cena
- nie podrażnia
- jak zawsze plus za praktyczne opakowanie

Tani i fajny

Jak za taką cenę to całkiem przyzwoicie sie pieni, nawet lepiej niż inne żele z isany. Ma ładny, przyjemny i intensywny zapach. Opakowanie jest wygodne i poręczne. Jedną gwiazdkę odejmuję za to, że wysusza skórę podobnie jak pozostałe żele z Isany.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 3 po 300ml

Przyjemny i w niskiej cenie

To chyba jeden z lepszych zapachów żeli pod prysznic z Isany. Słodki, ale nie przesłodzony, malinowy, orzeźwiający. Bardzo go polubiłam i szkoda, że nie jest w stałej ofercie. Dobrze się pieni, ale jest średnio wydajny. Nie przesusza, nie podrażnia i nie uczula.l Jak za taką cenę to jest naprawdę bardzo dobry.

Używam tego produktu od: Ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Całe opakowanie

Mimo, że noe przepadam za żelami z Isany ten polecam, ponieważ pieknie pachnie, nie wysusza skóry i całkiem dobrze się pieni. Poza tym cena 2, 49 za 300ml jest bardzo atrakcyjna. Wydajność raczej standardowa jak na żel do mycia, u mnie wystarczył na równo 4 tygodnie używania. Opakowanie jest bardzo ładne i praktyczne, bo pod koniec można postawić na zakrętce i wszystko spłynie, nic sie nie marnuje. Plus też za dostępność bardzo dobrą.

Polecam wypróbować.

Używam tego produktu od: 4 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 op. zażyte

Mnie się podoba :)

Bardzo przyjemny, śmiesznie tani żel, który jest absolutnie poprawnym myjadłem, ale... miłym :)
Kosmetyk ma dosyć rzadką konsystencję, pieni się trochę słabo; trzeba nałożyć nieco więcej, by uzyskać pianę. Niestety, nie nawilża, ale na szczęście nie powoduje również wysuszenia, jak np. żel palmolive.
Zapach malin - słodziutki, bardzo mi się spodobał :) Żel ma śliczną butelkę z wygodną klapką. Wydajność trochę słaba, bo wystarcza na ok. 3 tygodnie, ale za taką cenę...

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

piękny zapach!

Uwielbiam ten zapach. Jest bardzo słodki, kojarzy mi się z gumą rozpuszczalną. Żel spełnia swoje zadanie czyli dobrze myje. W promocji kosztuje 2 i coś, czyli bardzo mało. Podoba mi się również opakowanie tego żelu.

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 po 300 ml

Nic specjalnego.

Rossmannowskaa Isana potrafi zaskakiwać naprawdę fajnymi produktami. Niestety, tym razem jakość produktu odpowiada niskiej cenie.

Może nie można nazwać tego żelu bublem, bo myć-myje ciało. Jest jednak dość rzadki, tak jakby rozwodniony i żeby dobrze się spienił trzeba wylać jednorazowo naprawdę sporo żelu. Spływa po skórze, nie jest to najwygodniejszy produkt w użyciu.
Ma perłową, rzadką formułę.
Niestety wysusza skórę, bez nawilżania balsamem po kąpieli się nie obejdzie.
Skład chemiczny, dość kiepski, chociaż dość wysoko znajduje się faktycznie malina.
Bardzo ładnie, słodko-owocowo pachnie.
Plusem jest niewątpliwe niska cena.
Jak na Isanę to ładny design opakowania.

Jako, że jest to edycja limitowana zapewne niedługo zniknie z półek i ja za nim tęsknić nie będę ;) Raczej nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

Dobry, ale mnie nie zachwyca ;)

Lubię żele z Isany i tego nie ukrywam, czesto po nie siegając. Wybór zapachów jest duzy, a od czasu do czasu pojawiaja sie limitki takie jak ta. Ta jest wyjatkowo dobrze dobrana do pory roku ;) Odswiezajaca, delikatna, energetyzujaca, idealna wrecz, ale ma wady.

+ piekny zapach
+ ladna szata graficzna
+ dostepnosc
+ cena
+ pojemnosc

- zapach nie jest wyczuwalny na skorze po myciu, jakby znika calkowicie
- zapach nie nalezy do najmocniejszych, jest raczej bardzo delikatny, ale ja lubie zapachy mocniejse, wyrazniejsze i utrzymujace sie na skorze
- slabo sie pieni
- malowydajny

Na pewno sprobuje innych wersji, ale ta nie jest tez jakas najgorsza :)

Ilość zużytych opakowań: 1 prawie całe