YSL, Touche Eclat Blur Primer (Baza rozświetlająca pod makijaż)

YSL, Touche Eclat Blur Primer (Baza rozświetlająca pod makijaż)

Baza rozświetlająca \YSL Blur Primer- gdy blask Touche Eclat łączy się w efekt retuszu.
Ta baza rozświetlająca łączy w sobie:
- technologię blur - dla efektu idealnej cery
- blask Touche Eclat w \żelu, bez nieprzeźroczystych substancji, aby pozwolić na optymalne przenikanie światła.
Cera rozświetlona: pory wyglądają na mniej widoczne, cera gładsza i promieniująca blaskiem. Aplikuj pod podkład, aby zwiększyć efekt rozświetlenia lub stosuj samodzielnie, by uzyskać efekt idealnej cery.
Nie powoduje powstawania zaskórników. Odpowiedni do wszystkich typów cery, nawet wrażliwej.

coś cudownego

Uwielbiam technologię Touche Eclat. Jest to moim zdaniem najlepsza na naszym krajowym rynku seria produktów rozświetlających. Baza ma przyjemną żelową konsystencję z delikatnymi na całe szczęście nie brokatowymi drobinami. na skórzę tworzy taką delikatną barierkę między skórą a podkładem. Delikatnie wypełnia zmarszczki mimiczne i drobne bruzdy. Drobinki rozpraszają światło dając efekt optycznie wypoczętej i rozświetlonej cery. W żaden sposób nie narusza właściwości używanego podkładu a nawet przedłuża jego trwałość. Nie roluje się, nie zapycha porów. Nie zauważyłam żadnego podrażnienia. Twarz po użyciu tego produktu wygląda pięknie-lśni zdrowym blaskiem ze wszystkich sił :)
Mam cerę mieszaną więc raz w ciągu dnia po jakiś 7 godzinach muszę się lekko przypudrować, ale nie winię za to tej bazy, taka już po prostu moja uroda :)
Poza przegenialną bazą Amazing Cosmetics najchetniej sięgam właśnie po YSL. Szczególnie po zarwanych nocach :)
Jedyny minusik to funkcjonalność tego szklanego opakowania-nie mogę zużyć produktu do samego końca. Poza tym bez wad :)

niezastąpiona pod podkład

zużywam już kolejne opakowanie tej bazy, świetna jest zarowno pod podkład jak i sama. Pod podkład trzeba najpierw nałożyć krem, potem bazę a na końcu podkład, inaczej przesuszymy sobie skórę. Samej bazy używam latem. Bardzo ładnie matuje mi twarz (mam cerę mieszaną), widać drobinki złota do rozświetlania cery. Tę bazę uważam za strzał w 10kę. Zużyłam już 2 opakowania, jest bardzo wydajna, dwie pompki spokojnie starczają na twarz. Warta swojej ceny. Szkoda, ze pojemnik szklany bo na dnie zawsze sporo zostaje, niestety nie ma jak tego wydobyć.