I Heart Makeup, Eye Primer-Matte (Matowa baza pod cienie)

I Heart Makeup, Eye Primer-Matte (Matowa baza pod cienie)

Matowa baza pod cienie. Jej zadaniem jest przedłużenie trwałości i wzmocnienie koloru cieni do powiek. Delikatnie kryjąca, cielista formuła dodatkowo niweluje nierównomierny koloryt powiek.

Słabooo

Według mnie kiepska baza. Ma zbyt wodnistą konsystencję, u mnie w żaden sposób nie przedłużała trwałości makijażu oczu. Jest to pierwsza baza jaką zakupiłam i jestem na nie (nawet w przypadku osoby uczącej się robić makijaż).

Przeciętniak

Niestety, na moje problemy, czyli dość tłuste powieki, które szybko zbierają cienie w załamaniach, nie dała oczekiwanych rezultatów.

+ podbija kolor cienia,
+ nie ma problemu z nakładaniem cienia na bazę, rozprowadzają się dobrze,
- dość leista konsystencja czasami, nie jest to fajne,
- cienie szybko się zbierają w załamaniach
- ogólnie bez większych efektów, dla samego podbicia koloru - nie warta inwestycji.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Słaba

Niedawno używałam dwóch próbek baz z Zoevy i ta matowa była fenomenalna. Niestety w większości sklepów internetowych została wykupiona, więc wybór padł na bazę (też matową) z MR.
15 zł to nie majątek, zresztą kosmetyk ma dużą pojemność. Pomyślałam, że warto spróbować. Mam tłuste powieki i muszę używać solidnej bazy. Wcześniej miałam produkt z Elfa i nie polecam.
Opakowanie jest duże jak na bazę i w kształcie tubki w krzywkliwym kolorze. Sam aplikator ma formę dziubka. Za każdym razem wydobywa się z niego za dużo produktu, więc bazę zawsze aplikuję najpierw na rękę, a potem odrobinę wklepuję w powieki.
Ta baza ma dość ciemną konsystencję, która robi się neutralna po nałożeniu na powiekę.
Konsystencja wcale nie jest matowa, więc nie wiem, jakim cudem baza ma zachować mat na powiekach.
Używałam tej bazy codziennie przez tydzień w różnych warunkach i wiele godzin, potem przez kolejne dwa tygodnie sporadycznie, bo miałam jej dość.
A ten produkt właśnie: nie matuje, nie podbija koloru nałożonych cieni, nie przedłuża trwałośći. Jedynie nie roluje cieni i łatwo się nakłada.
Baza nie jest zła. Na pewno znajdą się jej zwolennicy, dla mnie jest za słaba.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: początek opakowania