Naomi Campbell, Naomagic EDT

Naomi Campbell, Naomagic EDT

Uwielbiam ten zapach, jest dość trwały, ponieważ po paru godzinach koleżanka spytała czym tak ładnie pachnę...Dla mnie idealny.

Nuta głowy: bergamotka, pomarańcza fiołek.

Nuta serca: konwalia, jaśmin, migdały.

Nuta bazowa: drzewo sandałowe, piżmo,wanilia.

Cena ok. 140zł /50ml

Zmysłowe

Mam dwa ulubione zapachy Naomi- Mystery i Naomagic:-)

Kojarzą mi się z bezpieczeństwem, z uśmiechem mamy, z jej czułym spojrzeniem mówiącym więcej niż słowa, z dojrzałą kobiecością,dojrzałą macierzyństwem i płynącym czasem. Z ciepłem- tak to dobre słowo . Te perfumy są ciepłe. Podobają mi się od dawna. Uzywam oszczędnie, bo ( niestety!!!) zostały wycofane.
Chętnie zrobiłabym zapas. Dodatkowy plus- są bardzo trwałe.
Flakonik? Niekoniecznie. Wolę stojące niż leżące, łatwo strącić z toaletki. Ja trzymam w specjalnej szafce, aby nic złego ich nie spotkało.

Używam tego produktu od: lat
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 30 ml...

sztuczne i zbyt fabrykowane

Perfumy niby czyste, tchnace troche swiezoscia, kojarzace sie z biela, z posciela, ze swieza powloka na koldre - pierwsze wrazenie wydawaloby sie ok. Jednak ja nie potrafie ich nosic...potwornie mnie draznia, odpychaja, czasem nawet jeden psik przyprawia o odruch wymiotny, serio. Nie wiem co z nimi jest, pewnie to, ze nie przypominaja ani ladnych kwiatow, ani swiezych owockow, ani powiewu orientu, ani nawet nie potrafia byc obojetne..odpychaja swoja nienaturalnoscia, sztucznoscia, pretensjonalnoscia...cos jak srodek chemiczny. Jedna gwiazdka za bardzo dobra trwalosc

Używam tego produktu od: kilka miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1/4 falkonika

Magiczne.

PLUSY:
- są naprawdę trwałe
- cena nie jest jeszcze taka straszna
- zapach jest magiczny, tajemniczy

MINUSY:
- butelka jakoś tak średnio mi się podoba
- mimo tego, że zapach jest piękny, czasami wydaje się ciężki, zbyt ciężki...

Używam tego produktu od: niedawna
Ilość zużytych opakowań: kilka próbek

Manicure z chmurkami

Moja pierwsza nieszczęśliwa miłość :*

Siostra dostała kiedyś na urodziny. Wtedy jeszcze go produkowano...
Najlepszy zapach od Naomi, jaki w ogóle powstał.
Przywodzi mi na myśl półsłodkie wino. Pachniał oszałamiająco jak biała magia, niepowtarzalny, pudrowo a zarazem cierpko. Nie do podrobienia. Wszystkie nuty jak bukiet w winie łączyły się w jedna zmysłową całość. Coś co lubię i strasznie tęsknię...
Albo jak puszysty kocyk wieczorem, kominek a w tle nastrojowa muzyka jakiejś nieznanej rockowej kapeli i pastelowa szminka odbita na lampce wina...

Niestety ceny NC
/ale kiedyś go kupię, na pewno kupię ;)/

Używam tego produktu od: wąchało się kiedyś :P
Ilość zużytych opakowań: Zero

puchaty, ciepły, zmysłowy, kobiecy - MÓJ

mrauuu
chciałoby się zamruczeć

zapach bardzo kobiecy, ciepły, ale nie taki ciepły jak bamboszki. raczej jak ciepłe kobiece ciało :)
jak dla mnie - jest bardzo zmysłowy i pomimo tej delikatnej słodyczy, gdzieś skrywa pazurek, który niepokojąco drapnie od czasu do czasu.

Przez pierwszy tydzień używania tego zapachu ciągle się obwąchiwałam, bo zapach pachniał mi tak bardzo "puchowo", "zamszowo" - trudno to opisać. Teraz po kilku tygodniach używania to wrażenie już się rozmyło. Chyba przyzwyczaiłam się już do tego zapachu.

Nie podoba mi się jego pierwsza nuta. jest drażniąca, silna, prawie jak męskie perfumy. Na szczęście szybko się uspokaja, a później pięknie rozwija.

Raczej od 30+ (choć nie zniechęcam młodszych).

Zapach wzbudza ciekawość, intryguje płeć przeciwną.

Ja nigdy jeszcze podobnego zapachu nie spotkałam i bardzo żałuję, że wycofali go ze sprzedaży.

Używam tego produktu od: 2 m-ce

super

To moje pierwsze perfumy w ktorych się zakochałam juz w gimnazjum ( albo wczesniej) :) Od pewnego czasu ich szukam ale nigdzie nie moge znaleźć ( nie kupuje na allegro perfum z reguły ale chyba bede musiala to zmienic bo tylko tam sie pojawiaja )
są ciepłe a zarazem świeże
idealne na zimowe i jesienne dni oraz letnie ciepłe wieczory :)

zdecydowaniee TAK!

Używam tego produktu od: ok. 6lat

Silny i oryginalny, ale nie mój.

Mam jedynie próbkę tego zapachu, jakieś 10/15 ml, i jest on naprawdę wydajny, bo mała kropla wystarczy, że cąłe pachniemy tym zapachem i roznosimy po pomieszczeniu ogon, jest trwały, czuć go cały dzień.
Problem w tym, że nie jest to mój zapach, jest zbyt mdły czuję w nim głównie migdały i wanilię co sprawia, że zaraz chce mi się spać i boli mnie głowa.
Nie mówię, że jest brzydki, bo tak nie jest, jest ładny, na pewno ma swoje zwolenniczki, ale ja wolę czuć w zapachach wibrację, życie, nawet w tych słodkich, a ten czegoś takiego nie ma, nie czuję w nim nic co mogłoby sprawić, że czuję się bardziej atrakcyjan i seksowna, czuję jedynie cięzki, mdły zapach
i "przymulenie".

Używam tego produktu od: Mam próbkę od kilku mies i raczej jej nie zużyję
Ilość zużytych opakowań: Próbka 10/15 ml

Szkoda ze już ich nie produkują:(

Perfumy są piękne świeże jakby pudrowe i bardzo trwałe. Poznałabym ten zapach wszędzie tak bardzo mi utkwił jego zmysłowy i delikatny skład. Buteleczka mało poręczna ale przecież opakowanie nie jest istotne. Niestety od jakiegoś czasu bardzo ciężko zdobyć ten zapach a jak już jest to cena pozostawia wiele do życzenia. Szkoda bo były naprawdę cudne.

Ilość zużytych opakowań: 15ml, 30ml i 100ml

sliczny zapach:)

uwelbiam te perfumy.Sa przesliczne,uwielbiam polaczenie konwalii i wanilii,niestety perfumy te chyba wycofali ze sprzedazy ,nigdzie ich nie moge kupic.Zaluje ze nie mam zapasu.
Ja uwielbiam wszystkie perfumy naomi,nie wiem czemu ale idealnie do mnie pasuja,na otarcie lez uzywam teraz cat deluxe ktore tez sa cudne.
Moze mozna kupic je za granica?

Używam tego produktu od:kilku lat
Ilość zużytych opakowań:sporo

wielowymiarowy!

Zapachu używałam wraz z żelem pod prysznic.
Zapach jak dla mnie jest wielowymiarowy.
Często czując go na sobie,byłam nim zachwycona,
zapach niesamowicie otulał.
Innym razem kojarzył mi się zimno,czułam w nim coś mydlanego wydawało mi się,że do mnie nie pasuje.
Odstawiłam go na kilka dni, potem jednak zateskniłam
i znów nosiłam go z dumą na sobie:-)
Wiem,wiem,popadałam w tym ze skrajności w skrajność:-)
Wydaje mi się,że ten zapach nie będzie do każdego pasował,trudno mi to określić,ale jak to się mówi"ten zapach trzeba umieć nosić" i wiedzieć kiedy wypada go użyć,a kiedy nie.jest w nim też coś pudrowego chyba, Ja używałam go w okresie zimowym i wydaje mi się,że o tej porze roku najlepiej mozna się z nim czuć.

Trwałość zadowalała mnie.
Opakowanie kiepskie by postawic na półeczkę,natomiast do torebki są świetnie przystosowane:-)

Używam tego produktu od: dwa lata temu
Ilość zużytych opakowań:1-15 ml.

Eee tam...

Kiedy yś zakupiłam z ciekawości...I niestety strasznie się zawiodłam.Dla mnie zapach jest zbyt mdlący i duszący.Jak go używam,po prostu mnie mdli,także nie jest to coś czego chciałam.Trwałość,raczej średnia,bez specjalnych zachwytów.Mogę go znieść na innych,ale na pewno nie na sobie,oddałam je mamie,także chociaż tyle...Na pewno już nigdy ich nie kupie,wszystko kwestia gustu:)

Używam tego produktu od:Jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań:Niecałe 1

Piękne...

Cudowny zapach...Jest taki miekki i otulajacy inny niż wszystkie.Czuje sie w nim jakos tak elegancko i kobieco..Próbke tych perfum wmasowalam w mokre włosy i pozwolilam im wyschnąc,czulam naomi przez caly dzien i nawet teraz dalej je czuje wiec trwałośc moim zdaniem jest fenomenalna (dodam ze wczoraj uzylam probki o godzinie 15) Nie zgadzam sie ze nadaja sie tylko na zime, wczoraj bylo 30 stopni a ja czulam sie z nimi przyjemnie swieżo.Na pewno kupie pełnowymiarowe opakowanie.

Używam tego produktu od:testy
Ilość zużytych opakowań:-