Senses, Shower Gel (Żel pod prysznic) (różne rodzaje)

Senses, Shower Gel (Żel pod prysznic) (różne rodzaje)

Żel pod prysznic o świeżym zapachu morskiej bryzy, radosnym aromacie dzikich kwiatów, pachnący błogim spokojem lawendy i lilii wodnej, rozgrzewającą egzotyczną różą i jaśminem lub o pobudzającej mocy zapachu mandarynki i przypraw.
Co roku, latem i zimą pojawiają się sezonowe zapachy.

Taki sobie

Żel jak żel, pieni się, myje. Ma ładny intensywny zapach ale nie zrobił na mnie większego wrażenia. Opakowanie normalne, zuzyłam produkt w ciągu miesiąca. Ogólnie produktu raczej średni.

Przyjemne w użyciu

Lubię te żele z Avonu bo mają naprawdę ładne zapachy. Często kupuje jakieś limitowane wersje, nowości z danego katalogu niż stałą wersje zapachową. Zapach utrzymuje się w tych standardowych tylko podczas samego używania i może odrobinę zaraz po kąpieli, natomiast mam wersję perfumowaną z któregoś z ostatnich katalogów i tu zapach trzyma się cudownie aż do rana ;) jest piękny i wyczuwalny.
Zwykłe żele, które dobrze myją i ładnie pachną a od tego typu produktów nie wymagam nic więcej :) Lubie i zamówię na pewno nie raz skuszona jakimś nowym zapachem ;)

Dużo wariantów zapachowych

Jestem fanką tych żeli za ich warianty zapachowe. Kiedy kończy mi się jeden żel, zamawiam inny wariant zapachowy i tak końca tych wariantów nie widać. Kosmetyk dobrze się pieni, mężowi 500ml wystarcza na miesiąc, mnie - trochę dłużej. Spełnia swoje role myjące.

Avon Mark - relacja

Stara wersja

Pamiętam, że najpierw nie należała do moich ulubionych, ale teraz bym do niej wróciła. Zapach był słodki, trochę chemiczny i przez to trudny do sprecyzowania. Rzeczywiście kojarzył się z kwiatami, ogrodem i beztroską, ale nie były to żadne znane mi kwiaty.

Meeeh

Kiedyś chyba podstawa w każdej łazience, każdy przeglądał katalogi z avonu i żele były jednym z podstawowych produktów do zamówienia. Gęste o pięknych zapachach, nie było może wielkiego wyboru, ale każdy pachniał na całą łazienkę. Teraz żele są nowe zapachy bardziej moim zdaniem chemiczne, nie są tak gęste. Nie zamawiam już avonu,a nową wersję żeli testowałam u koleżanki,więc już raczej nie sięgne po niego

Uwielbiałam... kiedyś

Pamiętam czasy, gdy oglądałam w szkole katalogi Avonu, które przynosiły koleżanki. Zazwyczaj zamawiałam żele, szampony, mgiełki i błyszczyki. Dawniej asortyment tych żeli był bardziej ubogi, ale za to każdy z tych podstawowych zapachów był piękny, mocny, po użyciu czułam ten aromat w całej łazience. Miałam czerwona wersję Divine Time, pomarańczową Re-Charge i niebieską Lagoon. Później pojawił się letni zapach Summer Breeze w żółtym opakowaniu- był przepiękny, wakacyjny, tropikalny. Coś wspaniałego. Żele były gęste i cudownie się pieniły. Po kilku latach znów do nich wróciłam, niestety to już nie to samo. Tamte "dawne" zapachy zostały wycofane, na ich miejsce pojawiło się mnóstwo nowych, które już tak nie zachwycają. Owszem pachną ładnie, ale jest wiele innych żeli z innych firm które są jeszcze lepsze. Konsystencja również nie jest już tak gęsta jak kiedyś. Szkoda, że na przestrzeni lat te żele zmieniły się na gorsze. Cena w stosunku do jakości też nie jest super atrakcyjna mimo że nie są drogie. Jeśli chodzi o nawilżenie skóry to oczywiście żel nie nawilża, ale nie zauważyłam też wysuszenia.

Nie kupię ponownie

Ile jest żeli w ofercie Avon, tak o każdym mam inne zdanie. Jedne są lepsze, drugie gorsze. Nie wymagam wiele od żelu. Najważniejsze by oczyszczał moją skórę, miał ładny zapach i atrakcyjną cenę.
Żel jak żel niby oczyszcza i myje, jednak nie mogę się przekonać do zapachu. Wydaje mi się chemiczny i sztuczny a to sprawia, że nie kupię go ponownie. Dużą wadą żeli Avon jest opakowanie a konkretnie jego otwieranie. Nie wiem czy to przez wgląd, że kosmetyki są wysyłane do konsultantek czy tak po prostu już jest ale te żele ciężko się otwiera, czasami trzeba użyć siły lub otworzyć o baterię pod prysznicem by otworzyć produkt.
Ja nie byłam zadowolona z tego produktu.

Zapach...i tylko zapach

Swego czasu kupiłam ich sporo, wszystkie naprawdę pięknie pachniały...w butelce. Niestety piękny zapach znikał w chwili spłukania kosmetyku ze skóry. Te w męskiej wersji są pod tym względem lepsze - mąż pachnie jeszcze jakiś czas po prysznicu. Niestety nie spełniają obietnic poza myciem. Żaden nie nawilża ani nie odżywia skóry. Wiele z nich ją wysusza. Zawsze po prysznicu używam balsamu, ale po tych żelach bez tego w ogóle by się nie obeszło. Plusem na pewno jest cena, można je kupić już od 4 zł, jeśli ktoś nie ma suchej skóry i szuka taniego kosmetyku, który tylko myje to te żele będą ok

przesusza skórę

Kolejny produkt, który udaje kontakt z naturą :-))) Magia kolorowych magazynów Avon robi swoje, a do tego przyzwyczajenie i wygoda wyboru tych kosmetyków, które wcale - moim zdaniem - nie są lepsze niż nasze polskie dostępne w okolicznych sklepach i drogeriach. Od pewnego czasu zarzuciłam kupowanie produktów Avon, bo zauważyłam pogorszenie jakości. Tak jak tego żelu, który teraz jest o wiele bardziej wodnisty i mniej esencjonalny niż kiedyś.
I nie wydaje mi się, ale tak jest. Dotyczy to też całej linii balsamów i płynów do kąpieli.
Ten żel jest nisko wydajny, trzeba go sporo wylać, aby się umyć. Ma zbyt chemiczny zapach, na pewno nie przypomina mi natury. Do tego moją skórę przesuszył, a nawet podrażnił. Odradziłam go też córce, bo poza kolorowym i w miarę atrakcyjnym opakowaniem, to nie jest produkt wart kupowania ani stosowania. Po co komu oceniać opakowanie, więc za sam żel wystawiam jedną gwiazdkę, bo nie można nie dać żadnej, a byłabym skłonna to zrobić za spustoszenia mojej skóry.

średnie

Miałam kilka wersji. Oczywiście ładnie pachną, ale już w chwili mycia zapach często jest niemalże niewyczuwalny. Żele niby gęste, ale mogłyby się lepiej pienić. Uczucie oczyszczenia dają średnie. Nie wysuszają skóry, ale też nie nawilżają. Ogólnie nie mój typ. Wolę bardziej kremowe żele.

Nie są złe.

Miałam już kilka żeli z tej serii i za każdym razem byłam zadowolona. Ładnie się pienią, mają szeroką gamę zapachową, nie przesuszają nadmiernie, są tanie.

Konsystencja: do tej pory miałam kremowe żele, które są gęste, treściwe, tworzą fajną piankę.

Działanie: swoje spełniają, czyli myją, odświeżają. Akurat zużyłam wersję Joyful Tropics- piękne połączenie papai i brzoskwini, łał, która ma ponoć działanie nawilżające. Oczywiście jest to bzdura, bo nie nawilżała nic a nic. Jednak nie odejmę za to gwiazdki, bo od tego jest mleczko. Wersja 500 ml jest bardzo wydajna, starczy na dłuższy czas a i cenowo wypada świetnie. Z pewnością po jakiś kolejny sięgnę.

Opakowanie: trochę ciężkie do otwierania, mokrą dłonią miewałam z nim problemy. Za to można postawić do góry dnem. Na plus ładna grafika za każdym razem.

Plusy:
- tani i wydajny
- mnóstwo wersji
- delikatnie się pieni
- nie przesusza

+/- opakowanie ciężko się otwiera

Średni

Ładnie pachnie (testowałam kilka zapachów), słabo się pieni, nie robi nic poza oczyszczaniem. Opakowanie dziwne bo jakby się "zapowietrzyło", tzn. naciskając żel nie chciał wyjść, było tak w przypadku 2 opakowań.
Żel ogólnie średni, nic specjalnego.