Senses, Shower Gel (Żel pod prysznic (różne rodzaje))

Senses, Shower Gel (Żel pod prysznic (różne rodzaje))

Żel pod prysznic o świeżym zapachu morskiej bryzy, radosnym aromacie dzikich kwiatów, pachnący błogim spokojem lawendy i lilii wodnej, rozgrzewającą egzotyczną różą i jaśminem lub o pobudzającej mocy zapachu mandarynki i przypraw.
Co roku, latem i zimą pojawiają się sezonowe zapachy.

Zakochana w zapachach ale nie w efekcie

Ubóstwiałam te żele ze względu na zapach. Bardzo intensywne i przyjemne, kąpiel/ prysznic to było domowe spa. Średnio wydajny produkt, dobrze pieniący się ale przesuszał mi skórę.

Może być

Szczerze powiem że nie jestem fanką żeli pod prysznic z avon, żaden nie zrobił na mnie oszałamiającego wrażenia. Na plus jest jak najbardziej cena, lecz bardzo tani produkt nie równa się z jakością.
Produkt dobrze się pieni lecz jego konsystencja pozostawia wiele do życzenia. Należy go aplikować bezpośrednio na ciało ponieważ jest wodnisty.
Możliwość wyboru różnych zapachów (niezbyt naturalnych, ale mogą być).
Produkt jest okej, ale przy dłuższym stosowaniu wysusza skórę.

Zwykłe

Żeli tych używałam kiedyś,bo były czesto na promocjach w katalogu.Avonu nigdy nie lubiłam za sztuczne zapachy,mocno chemiczne.Żeli nie wspominam dobrze.Dobrze myły,ale konieczny byl balsam po uzyciu bo przesuszaly.Niewydajne,wodnista konsystencja.

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

Dobre

Miałam kilka żeli z tej serii i każdy z nich jest inny. Nie można o wszystkich napisać tego samego. Mają jednak dwie wspólne cechy:myją ciało (a to najważniejsze) oraz dobrze się pienią.

Moim ulubieńcem jest żel o zapachu kardamonu i cynamonu. Ma piękny, mocny i "ciepły" zapach kardamonu. Jest idealny na jesienne i zimowe wieczory. Ma kremową, miłą konsystencję. Niestety został chyba wycofany ze sprzedaży, ponieważ od dawna go nie ma (a szkoda). Jeśli się pojawi, na pewno go kupię.

Drugim żelem z tej serii jest żel o zapachu Mohito. Była to letnia edycja limitowana. Ma ładny, orzeźwiający zapach. Konsystencja - żel jest bardzo rzadki, wylewa się z dłoni (nie podoba mi się to). Ten żel jest orzeźwiający, a nawet wręcz chłodzący, idealny na lato.

Trzecim żelem jest żel o zapachu jaśminu i róży. Kupiłam go w takim dużym opakowaniu z pompką o pojemności 720 ml. Zapach ma mocno kwiatowy (czuję tam tylko różę). Jest kremowy, ale nie aż tak, jak o zapachu kardamonu i cynamonu. Dla mnie idealny na wiosnę.

ZALETY:
*wydajność
*cena 7-10 zł za 500 ml
*dobrze się pieni i myje skórę

ZALETY/WADY
*zapach - niektóre mi się podobają inne nie. Dobrze, że w katalogach są perfumowane kartki :)
*konsystencja - ta w żelu o zapachu mohito jest wadą, w pozostałych dwóch - zaletą
*opakowanie - 250 i 500 ml ma wygodne opakowanie zamykane na klip. Ten klip jednak jest tak mocny i tak ciężko go otworzyć, że łamię sobie na nim paznokcie. Wygodniejsze jest opakowanie 720 ml z pompką,

Ogólnie mogę polecić te żele i na pewno jeszcze kupię inne zapachy.

fajny

Super żel pod prysznic..wybrałam owocowy.. Pięknie pachnie..fajna konsystencja zapewnia przyjemną aplikację..pieni się..skóra ma bardzo ładny owocowy zapach dość długo...poręczne opakowanie nie wyślizguje się z rąk.

Ładnie pachną

Miałam różową wersję. Żel był dość wydajny, miał typową dla tego rodzaju kosmetyku przeźroczystą konsystencję. Zapach był naprawdę bardzo ładny choć nieco różnił się od strony perfumowanej w katalogu. Utrzymywał się na ciele przez krótki czas, ale nie wysuszał. Pienił się dobrze.

Przjemniaczek

Żele z Avonu bardzo często goszczą u mnie w domu.
Miałam naprawdę dużo wariantów zapachowych i z każdego byłam zadowolona.
Żele posiadają świetne zapachy,dobrą konsystencje i spełniają swoje zadanie.
Oczyszczają i odświeżają nie wysuszając skóry.

Żele Avon

Dostałam żele w prezencie, niestety totalnie nie przypadły mi do gustu. Zdecydowanie wolę żele w wersji cream, które są o niebo przyjemniejsze w rozprowadzaniu. Żele Senses są niewydajne, do tego moim zdaniem o niezbyt ładnym zapachu. Mimo, że często są w promocyjnych cenach, nie kupię kolejnego razu.

Przyzwoite

Avon ma szeroki wybór żeli pod prysznic, dużo sezonowych. Moim ulubionym był Brazil Waterfall, teraz już chyba niedostępny. Większość żeli ładnie pachnie, niektóre chemicznie. Duże butelki są bardzo wydajne. Żel średnio się pieni, trzeba go dużo wylać, zapach niestety szybko się ulatnia. Nie wysuszają, dość dobrze oczyszczają. Niewygodne opakowanie - przy otwieraniu może odprysnąć lakier z paznokci.

Lubię

Często lubię zmieniać żele pod prysznic. Jestem otwarta na nowości. Avon ma szeroką ofertę żeli, która nieustannie się rozbudowuje. Ciągle powstają nowe kompozycje zapachowe, dzięki czemu jest duży wybór i każdy może wybrać coś dla siebie. Ja przetestowałam już mnóstwo produktów z tej serii. Do moich ulubieńców zaliczam indulgent, anti-stress oraz joyful tropics. Co jakiś czas zamawiam nowości, bo lubię żele z Avon. Są one zupełnie inne niż te drogeryjne. Mają inną konsystencję i ciekawe warianty zapachowe. Stosuję je naprzemiennie z drogeryjnymi. Żele ładnie się pienią i pięknie pachną. Dobrze oczyszczają skórę. Są zamknięte w klasycznych opakowaniach, przez które widać ile produktu pozostało w butelce. Dużym minusem jest zamknięcie opakowań. Zawsze mam problem z otworzeniem butelki. Zatyczka jest niewygodna, a otwarcie wymaga sporo siły. Fajne jest to, że marka oferuje różne pojemności żeli. Od 250 ml aż do 720 ml. Ceny są różne i wahają się w zależności od katalogu. Nie są one jednak wygórowane. Ja często wybieram pojemność 500 ml, którą dostaję za około 8 - 10 zł. Dla mnie to dobra cena. Mankamentem jest niestety wydajność. Produkt szybko się zużywa. Ogólnie rzecz biorąc żele są w porządku. Można wybierać pośród różnych kombinacji zapachowych. Ja kupię ponownie.

Przyzwoite

Nie jestem fanką avon, rzadko coś mi u nich podpasuje.

Te żele są całkiem przyzwoite, mają fajny dobór zapachów, czasem odczuwałam dyskomfort, mam wrażliwą skórę więc nie jest to dla mnie produkt na co dzień.

Dość dobrze się pienią, ale nie są zbyt wydajne.

Piękne zapachy

Miałam jak na razie 4 z tych żeli: California glow, perfect reflection oraz harmony (dodatkowo jeden męski cedrowy) i jeżeli chodzi o kwestie zapachową to są przecudowne i takie inne niż wszystkie dostępne w drogeriach. Niestety gorzej jeśli chodzi o samą jakość i wykorzystanie opakowania podczas kąpieli. Konsystencje są jak dla mnie zbyt leiste i przeciekają przez palce :( Jedynie te kremowe żele trochę się bronią, bo jest ten efekt "przeciekania przez palce" troszkę mniejszy. Dodatkowym minusem jest bardzo złe opakowanie, niewygodne w trzymaniu w dłoni a sam aplikator oporny i zachowuje się tak, jakby nie chciał by żel wyleciał z opakowania :( Kupuje je tylko jak są w dużej promocji ze względu na piękne zapachy, które długo i mocno czuć na skórze.