Astor, Perfect Stay, Gel Shine Nail Polish (Lakier do paznokci z efektem żelowym)

Lakiery Perfect Stay Gel Shine z LYCRĄ marki Astor pomagają, bez wychodzenia z domu, wykreować idealny manicure, który nie różni się od wykonanego w salonie kosmetycznym. Pomalowane nimi paznokcie zachwycają czarującym połyskiem, intensywnym odcieniem oraz żelowym wykończeniem. Unikalna, opatentowana formuła wzbogacona LYCRA jest odpowiedzialna za nieskazitelny, lustrzany błysk i trwały kolor, który utrzymuje się do dziesięciu dni. Opcja 3 w 1 to dogodne rozwiązanie, które oznacza, że nie trzeba dodatkowo stosować bazy pod lakier czy utwardzacza. Ponadto, pędzelek Superior Salon Pro ułatwia aplikację kosmetyku, za jednym pociągnięciem, pokrywając całą płytkę paznokcia.

Szczerze polecam

Posiadam kolor 022 pacific gem taki zgaszony miętowy i jestem z niego bardzo zadowolona. Całkiem długo się utrzymuje, dobrze się rozprowadza i nie robi przebarwień. Mam go już długo i nie zgęstniał także pod tym względem jest na prawdę super.Jedna warstwa mi w przypadku tego koloru nie wystarcza, także zawsze nakładam dwie. Dobrze się zmywa. Wygodne opakowanie i dobry pędzelek. Nie mam do niego zastrzeżeń. Godny polecenia,

całkiem , calkiem

Używałam tych lakierów kilkakrotnie- maja fajny pędzelek, dobre krycie, a kolorki ładnie błyszczą i efektownie wyglądają na paznokciach. Lakier łatwo i równomiernie się naklada, nie spływa w czasie aplikacji. Jest dosyć trwały- choć 10 dni na paznokciach na pewno nie wytrzymuje. Myślę, że kupię jeszcze co najmniej kilkakrotnie

Ładny i trwały.

Lubię lakiery z tej serii. Mają piękne kolory, fajną formułę i dobry pędzelek.
Szybko można wyczarować z nimi piękne, nabłyszczone paznokcie.
Lakier ładnie się rozprowadza i szybko schnie. Właściwie nie potrzebujemy drugiej warstwy. Sprytny pędzelek za jednym zamachem pokrywa pięknie całą płytke.
Lakier jest trwały;nie ściera się na brzegach, nie odpryskuje kilka dni. Ja kupiłam swoje lakiery w drogerii internetowej za jakieś grosze i jestem z nich naprawdę zadowolona.
Polecam.

Kompletna porażka.

Zdecydowanie nie polecam tego lakieru. Pędzel jest bardzo gęsty, w połączeniu z dość gęstą strukturą lakieru powoduje, że do równego pomalowania paznokci trzeba wyjątkowych zdolności manualnych. Dwa razy usiłowałam pomalować w miarę równomiernie paznokcie i dwa razy się nie udało.
Ciężko dobrać na pędzel odpowiednią ilość lakieru, za duża spływa, za mała powoduje niedociągnięcia. Niezwykle trudno pomalować tym lakierem równomiernie paznokcie. Lakier jest zbyt gęsty, przez co zlewa się na paznokciu, tworząc nieestetyczne grudki.
Jest też bardzo jak na produkt znanej firmy nietrwały.
Po dwóch dniach od nałożenia lakieru na połowie paznokci lakier był starty na końcówkach, pojawiły się także odpryski. Nie polecam.

nie bardzo - ani trwałość, ani efekt żelu

Mam dwa lakiery z tej serii, ich trwałość jest dość nierówna, jeden oceniłabym na 1 gwiazdkę, drugi na 3,5 - raczej za mało, żebym skusiła się w przyszłości na inne kolory.

Na paznokciach w miarę ładnie wygląda morska zieleń - choć trzyma się bardzo krótko (po dwóch dniach pojawiają się odpryski, przy nałożonym lakierze nawierzchniowym). Ten odcień ma jednak w miarę ładny, równy efekt.
Drugi lakier, w ciemnym odcieniu, to niestety porażka na całej linii: kiepska konsystencja tworząca nierówności, glutowata, ciężko schnąca, potem bardzo szybkie odpryskiwanie (nie ścieranie się końcówek, co byłoby do przyjęcia, ale odpryskiwanie właśnie, i to dużych części warstwy lakieru).

Efekt żelu to jedynie marketingowa gadka, nie ma on ani większego połysku niż inne lakiery, ani wyraźniejszej gładkości powierzchni, ani lepszej trwałości. Nazwałabym to efektem zwykłego lakieru, i to raczej tego gorszej jakości.

Konsystencja jest dość gęsta już od początku użytkowania - dzięki temu dobrze kryje, ale też niestety maże się po paznokciu dużo bardziej i jest łatwiejszy do uszkodzenia nawet pomimo wysuszenia Seche Vite.
Zaletą jest dla mnie jedynie wygodny, szeroki pędzelek z rodzaju takich, jakimi najwygodniej mi się operuje (można przy pierwszym pociągnięciu pokryć większą część płytki).

Kolejny raz potwierdza się, że produkty Astor nie są dla mnie. Jakoś nigdy nie polubiłam się z tą firmą - lakier mogę więc polecić tylko fanom marki, może oni będą wiedzieć, co z nim robić.

lubię te lakiery

Mam kilka lakierów z tej serii i muszę przyznać, ze niestety, ale kolor kolorowi nie równy.
Mam bardzo ciemny granat. Mój pierwszy kolor, który mnie absolutnie oczarował. Długo utrzymywał się na paznokciach, nie odpryskiwał, bardzo szybko wysychał. Później dokupiłam do niego malinowa czerwień, którą niestety muszę nakładać trzema warstwami, bo ma tak słaby kolor i smuży. Klasyczna czerwień jest piękna tylko kilka godzin, bo lubi odpryskiwać. Mam też ciemny fiolet i jest tak samo dobry jak granat.
Pewnie jeszcze kupię jakiś ciemny kolor z tej serii. Jaśniejszych nie polecam.

Jest dla mnie

Posiadam ten lakier w kolorze Vintage Pink. Jest to bardzo ładny rozbielony róż, który jest świetną alternatywą dla nieco nudnego beżowego nude. Moim zdaniem to kolor tak niesamowicie elegancki, że z powodzeniem można używać na jakieś ważne uroczystości, chociażby na ślub. Buteleczka jest bardzo zgrabna, pędzelek odpowiednio gęsty na tyle, że nie smuży podczas malowania paznokci. Zdecydowanie trzeba użyć co najmniej dwóch warstw, choć ja używam trzech, dzięki czemu otrzymuję taki pełniejszy kolor różu. Lakier zdecydowanie należy do długotrwałych, jest jednym z najlepszych produktów drogeryjnych właśnie pod względem tego, jak długo utrzymuje się na paznokciach. U mnie to około 3 dni bez odprysków, potem ścierają się końcówki. To bardzo długo, bo przy moim trybie pracy przeciętnie lakier trzyma tylko 1 dzień. Wdaje mi się także że produkt nie śmierdzi, tak jak inne lakiery. Zmywa się go całkiem dobrze, nie odbarwia paznokci. Używam go 2-3 razy w tygodniu, nie odnotowałam, aby niszczył paznokcie, wręcz przeciwnie wydaje mi się, iż robią się znacznie twardsze. Na pewno sięgnę po inne już bardziej kolorowe odcienie na lato.

Całkiem okej

Zamówiłam ten lakier przez internet i nie wiedziałam do końca czego mogłabym się spodziewać, Z pewnością ma bardzo ładny i dobrze napigmentowany kolor, na paznokciach natomiast nakładało się go co najmniej dziwnie i szybko się odwarstwiał (?). Plusem jest to, że szybko schnie.

ULUBIONY

Zakupiłam ten lakier przez przypadek... i zakochałam się! Obecnie posiadam kilka kolorów. W połączeniu z bazą i topem wytrzymuje cały tydzień bez ścierania się i odpryskiwania. Wygląda jak hybryda, błyszczący i trwały. Wygodny pędzelek, łatwa aplikacja. Szkoda, że nie mają więcej odcieni.

niezły

Mam kolor biały. Muszę nakładać oczywiście 2 warstwy, żeby były śnieżno białe, jedna warstwa wygląda jak brudny śnieg. Trzyma się ok. tygodnia. Zależy co się robi, ja np. zmywałam naczynia to wiadomo - coś się zadrze, a poprawki lub 3 warstwa już nie wyglądają ładnie. Pędzelek spoko. Ładna buteleczka. Dość długo schnie. Cena jest ok. w porównaniu do ilości lakieru (ja kupiłam za 10 zł. na promocji). Może być.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie

Jestem z niego bardzo zawodolona.

Lakier Astor Perfect Stay jest jednym z moich ulubionych. Obecnie zakupiłam go w kolorze 302 Cheeky Chic.

Plusy:
+ dobrze kryje - wystarczą dwie warstwy
+ szybko schnie
+ łatwy w użyciu miękki pędzelek
+ aplikacja bez smug i poprawek
+ cena/jakość

Minusy:
- trzeba go utrwalać top coatem
- nie utrzymuje się 10 dni

Jestem odrobinę zaskoczona negatywnymi opiniami, tak jakby trafiały nam się zupełnie inne lakiery w drogeriach. Mój nigdy nie sprawił mi smugi podczas malowania, ale przyczyna może być bardzo banalna - często na wyprzedażach na podgrzewanych oświetleniem półkach leżą stare i wyschnięte lakiery.

Jeden z moich ulubieńców

Był czas, że ten lakier w odcieniu Light Pink 005 nosiłam na paznokciach nnon stop, po prostu zmywałam stary, nakładałam nowy. jest naprawdę super, doskonale się rozprowadza, schnie też szybko. co prawda nie utrzymuje się na paznokciach 10 dni, jak obiecuje na opakowaniu producent, zaczyna odpryskiwać po ok 5 dniach (bez użycia bazy pod i top coat), ale IMO jest to wystarczajacy czas trwania na paznokciach.

Używam tego produktu od: 2,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 4 buteleczki