Chantal, Sessio, Curl Defining Fluid (Fluid definiujący loki)

Chantal, Sessio, Curl Defining Fluid (Fluid definiujący loki)

Sessio Curly Hair - nowa linia kosmetyków do pielęgnacji włosów kręconych. Przeznaczona jest do pielęgnacji włosów kręconych, puszących się oraz trudnych do zdyscyplinowania. Czerwone algi Nori obecne w produktach, są bogate w proteiny i aminokwasy, dzięki czemu intensywnie nawilżają i wygładzają włosy. Ekstrakt z aloesu jest źródłem cennych witamin i polisacharydów, odżywia włosy oraz sprawia, że są one mocne i pełne blasku. W efekcie gama produktów z serii Curly Hair podkreśla naturalny skręt włosów, pozostawiając je cały czas pod kontrolą. Fluid definiujący loki Fluid bez spłukiwania, definiuje loki, podkreśla naturalny skręt, zapobiega puszeniu się włosów.

Całkiem całkiem!

Przekonałam się do zakupu serii Sessio do kręconych włosów w drogerii Hebe. Mój wybór był spontaniczny, a jak każda posiadaczka naturalnie kręconych włosów - cały czas szukam czegoś odpowiedniego. Szampon i odżywka z tej serii działają bez zarzutów, podobnie jak ten fluid. Cała seria ma u mnie plusa i zawita na mojej półce nieraz.
Jeżeli chodzi o sam fluid... Ma praktycznie same plusy!

Plusy:
- przystępna cena i dostępność,
- nie obciąża loków,
- definiuje skręt,
- ładnie pachnie,
- nie skleja loków,
- kremowa konsystencja,
- jest w miarę wydajny (oczywiście, każdy będzie stosował go inaczej).

Minus jest jeden. W moim przypadku sam fluid nie wsytarcza. Fakt, że bardzo ładnie definiuje loki, ale nie jest w stanie utrzymać mojej burzy przez cały dzień. Muszę wspomóc się kremami bądź piankami do loków.

Generalnie produkt na TAK! W końcu znalazłam coś, czego na pewno będę często używała :)

Używam tego produktu od: Dwóch miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: Końcówka drugiego.