White Flower, Naturalne mydło solankowe w płynie

White Flower, Naturalne mydło solankowe w płynie

Naturalne mydło bez dodatku sztucznych detergentów. Nie wysusza i nie podrażnia skóry. Dzięki zawartości wody z Morza Martwego o dużym stężeniu soli, jest bogate w mikro i makroelementy. Sól zawarta w mydle na działanie antybakteryjne i przeciwgrzybiczne. Przy regularnym stosowaniu skóra będzie gładsza, bardziej miękka, a drobne niedoskonałości zredukowane. Mydło solankowe doskonale sprawdzi się również w codziennej pielęgnacji dłoni. Szczególnie narażonych na niekorzystne czynniki zewnętrzne. Morze Martwe to najstarsze i największe naturalne spa na świecie. Niezwykłe właściwości kosmetyczne i terapeutyczne błota, soli i wody znane są od starożytności, dzięki bardzo wysokiej koncentracji cennych minerałów i pierwiastków takich jak: magnez, potas, wapń, żelazo, mangan, bromki, siarczany, węglany i wielu innych.

fajne, ale trzeba się przyzwyczaić

Po przeczytaniu kilku recenzji postanowiłam kupić to mydło do mycia twarzy.
Jest łatwodostępne, niedrogie. Ma ładne opakowanie, wygodną pompkę, widać zużycie.
Podczas pierwszej aplikacji przestraszył mnie zapach. Śmierdzi pastą BHP. Dziwną ma też konsystencję, jakby tłustą, bardzo śliską. Ślizga się na twarzy, nie pieni wcale. Jeśli dostanie się do oka szczypie strasznie. No, ale oczyszcza naprawdę dobrze, nie wysuszając mocno przy okazji. Mojej wrażliwej cery te mydło nie uczuliło. Kiedy go używałam cera jakby rozjaśniała, wyrównał się jej koloryt.
Na wielką pochwałę zasługuje wydajność. Swoje mydełko kupiłam w sierpniu 2017 i używając go raz dziennie dopiero kilka dni temu dobiło dna.
Chwilowo mam ochotę wypróbować coś nowego, ale jestem niemal pewna, że do mydła solankowego wrócę. Polecam wrażliwym, suchym cerom.

Najlepsze z najlepszych <3

Mega, mega, mega! Najlepsze z najlepszych. Uwielbiam ten produkt. Nadaje się do pielęgnacji twarzy rano, ponieważ wygładza i nawilża skórę jak i do wieczornej, ponieważ doskonale usuwa resztki makijażu. Skóra jest po nim miękka, nawilżona i oczyszczona. W porównaniu do innych mydeł nie przesusza. Kondycja cery po jego stosowaniu znacznie się poprawiła. Jest bardzo wydajne, polecam!

Niezły produkt

W dobie, kiedy na półkach wszystko zawiera SLS, to było jedyne mydło w drogerii bez SLS i innych syfów. Na początku zapach mnie trochę drażnił, ale teraz uznaję go na plus. Bardzo dobrze zmywa zapachy! Przypadkiem, dzień wcześniej nie mogłem pozbyć się zapachu myjąc innym mydłem po makreli wędzonej, po umyciu raz! mydłem solankowym zapach zniknął. Ktoś pisał że się słabo pieni? Dla mnie bzdura - pieni się super mocno. 1/3 pompki wystarcza na mycie dłoni.

Dobre i wydajne

Mydło kupiłam, ponieważ firma kojarzy mi się z bardzo dobrym peelingiem do ciała. Cena może niektórych przerazić, ale to mydło jest w mojej ocenie bardziej wydajne niż Biały Jeleń na przykład. Niektórzy narzekają na brzydki zapach, ale mi się podoba.
Plusy:
+ wydajność
+ skóra jest bardziej miękka
+ w miarę naturalne składniki
+ nie podrażnia skóry
Neutralne
+/- zapach nie wszystkim przypadnie do gustu
Minusy:
- cena może odstraszać od kupna
- lejąca konsystencja

jestem tym mydłem totalnie zawiedziona

Szukałam mydła dobrej jakości, naturalnego, bo mam dosć delikatną cerę. Wcześniej używałam mydła Natural, ale nie mogę go od jakiegos czasu nigdzie kupić. Skusiłam się na ten badziew i chyba będę musiała go wywalić.
Przede wszystkim mydło śmierdzi pastą do szorowania/pastowania podłóg jakiej używano 25 lat temu, jak chodziłam do podstawówki. Jest to zapach dla mnie nie do zaakceptowania.
Po drugie mydło to strasznie wysusza skórę. Od kilku miesięcy nie stoduję kremu do rąk, a po użyciu tego mydła za każdym razem muszę posmarować ręce.
Jeśli ktos chce, to chętnie go odsprzedam za pół ceny.
Swoja droga cena bardzo wysoka, ale jestem w stanie zapłacic więcej, jeśli warto. Tutaj mydełko okazało się totalną porażką.

nejlepsze !

Najlepsze mydełko na świecie!
Rzadkie, słabo się pieni, pięknie pachnie, pozostawia skórę delikatną, mięciutką, oczyszczoną.
Cena trochę powala, mogłoby być ciut tańsze, ale przy tak miernej konkurencji ze strony innych mydeł producent miał prawo zaszaleć :) Polecam, zarówno do mycia rąk, twarzy, jak i całego ciała :)

prawdziwe mydło w płynie

Cudowne mydło o zapachu czystości mydlanej. Bardzo wydajne, używam 3-4 pompki na całe ciało i kroplę do twarzy. Dobrze myje, odświeża, wysusza przeciętnie. Nie nadaje się tylko do higieny intymnej, podrażnia. Nie odejmę jednak za to gwiazdki, bo to po prostu mydło. Lepszej jakości niż nasz biały jeleń, lepszy zapach, lepsza wydajność, ale i cena wyższa. Jeśli ktoś lubi jelenia, może spróbować, nie pożałuje. Konsystencja rzadka, nie pieni się, a ślizga na skórze i zostawia tradycyjny osad w wannie. Ale to kupujemy w pakiecie z prawdziwością mydła.

DOBRE

Lubię naturalne kosmetyki z przyjaznym składem odkąd miałam straszne problemy dermatologiczne. Właśnie wtedy zaczęłam myć dłonie tym mydełkiem. Choć było moim zakupem na szybko, gdyż to był jedyny preparat bez SLS, jaki udało mi się znaleźć w mojej okolicy, to zostało ze mną do dziś.

+ niewiarygodna wydajność
+ cudowny skład
+ nie uczula i nie podrażnia
+ dokładnie oczyszcza skórę
+ jego zapach bardzo mi się podoba

- na dłuższą metę strasznie wysusza
- paskudnie brudzi umywalkę i wannę

Wzbudza zaufanie :)

Zakupiłam,bo czasem lubię mieć nowości:) Stosuję je do mycia twarzy,do oczyszczania po demakijażu,a nawet czasem do samego demakijażu twarzy. Moczę delikatnie skórę i gąbeczkę,pienię na niej mydło i myję twarz. A potem tą samą gąbeczką celulozową zmywam to wodą. I jest dobrze :) Nie powoduje podrażnienia (oczywiście należy dokładnie zmyć ze skóry,jeśli chodzi o buzię), nie przesusza. Skóra jest wygładzona, być może nawet niweluje drobne wypryski. Lubię po nim nałożyć olejki,czuję,że moja skóra wykorzystuje je lepiej,niż po innym myciu. Wydajne,jak większość produktów White Flower. Pompka ułatwia używanie,jednak często pozostałości mydła czopują ujście,więc wypadałoby po użyciu przepłukać końcówkę. Kolor biały perłowy,nieco sztuczny (pewnie to zasługa miki w składzie?).
Cena-przystępna. Ogólnie przyjemny kosmetyk do codziennej pielęgnacji,myślę,że może pomóc skórom skłonnym do przetłuszczania.

Ilość zużytych opakowań: Nadal w trakcie pierwszego

Delikatne, ale skuteczne

Kupiłam je spontanicznie w Rossmannie, szukając czegoś delikatnego do codziennego mycia dłoni. I w tej roli spełnia się znakomicie.

Opakowanie jest raczej mało bajeranckie, ale nie tandetne; design przywodzi na myśl niszowe marki specjalistyczne. Dozownik nie zacina się i da się go bez problemu zablokować. Plastikowa buteleczka zawiera 300 ml rzadkawego mętnego płynu. Główne składniki to mydło potasowe na bazie oleju kokosowego (czyli, w przeciwieństwie do wielu płynnych preparatów sprzedawanych jako mydło, to akurat jest prawdziwe), duża dawka gliceryny, a także dodatek wody z Morza Martwego, która to podobno odwala większość pielęgnacyjnej roboty.

Dotąd dość obojętnie podchodziłam do popularności minerałów z Morza Martwego w kosmetyce, ale po White Flower jestem w stanie uznać, iż istotnie coś jest na rzeczy. Skóra po użyciu mydła zyskuje na gładkości, jest wręcz aksamitna. Mydło nie wysusza, a stosowałam je bardzo intensywnie, zarówno podczas prac kuchennych jak i sprzątania. Pieni się umiarkowanie i jest wyjątkowo rzadkie, jednakże jego śliska konsystencja sprawia, że niewiele go potrzeba do umycia dłoni. Mydło nie pachnie zbyt intensywnie, obecna w kosmetyku substancja zapachowa ma zapewne maskować morski, słonawy smrodek.

Jeśli chodzi o oczyszczanie, to radzi sobie naprawdę porządnie, jak na produkt o swojej nieinwazyjności. Często zmywałam nim resztki po olejach stosowanych na włosy i nie zawiódł mnie pod tym kątem. Jedynie w przypadku tłustego silikonowego preparatu do zabezpieczania końcówek musiałam użyć go kilka razy pod rząd. Jestem jednak w stanie to wybaczyć ze względu na wspomnianą delikatność i działanie pielęgnacyjne. Rzadko kupuję dwa razy to samo myjadło do rąk, ale ten akurat produkt mnie ujął na tyle, że nie szkoda mi zapłacić w tym wypadku nieco więcej niż zwykle (czyli 14 zł). Moim zdaniem warto.

:) wydajność
:) delikatny zapach
:) rozsądny stosunek jakości do ceny
:) zmywa bez problemów większość olei
:) dostępność (Rossmann)

:( kiepsko sobie radzi z mieszanką olejów i silikonów
:( rzadka konsystencja, która nie każdemu przypadnie do gustu