White Flower's Experience, Naturalne mydło solankowe w płynie

White Flower's Experience, Naturalne mydło solankowe w płynie

Sprawdź ceny produktu

Naturalne mydło bez dodatku sztucznych detergentów. Nie wysusza i nie podrażnia skóry. Dzięki zawartości wody z Morza Martwego o dużym stężeniu soli, jest bogate w mikro i makroelementy. Sól zawarta w mydle na działanie antybakteryjne i przeciwgrzybiczne. Przy regularnym stosowaniu skóra będzie gładsza, bardziej miękka, a drobne niedoskonałości zredukowane. Mydło solankowe doskonale sprawdzi się również w codziennej pielęgnacji dłoni. Szczególnie narażonych na niekorzystne czynniki zewnętrzne. Morze Martwe to najstarsze i największe naturalne spa na świecie. Niezwykłe właściwości kosmetyczne i terapeutyczne błota, soli i wody znane są od starożytności, dzięki bardzo wysokiej koncentracji cennych minerałów i pierwiastków takich jak: magnez, potas, wapń, żelazo, mangan, bromki, siarczany, węglany i wielu innych.

Dobre, wartościowe mydełko

Po mydełko to sięgnęłam skuszona pochlebnymi opiniami i wartościowym składem. Nie zawiodłam się.
Mydełko zamknięte jest w skromnej butelce z pompką. Ma biała barwę, i specyficzny świeży zapach, który nie brzydki, ale trzeba się do niego przyzwyczaić.
Produkt ma kremową konsystencje, słabo się pieni ale przyjemnie się go stosuje.
Po umyciu skóra jest dokładnie oczyszczona, czysta i świeża.
Mydło solankowe i wysuszyło, ani nie podrażniło mojej skóry. Jest wydajne, używam jo już jakiś czas i mam wrażenie, że wcale go nie ubywa.
Kupiłam je podczas promocji w Rossmann, na pewno do niego jeszcze wrócę.

Najlepsze mydło do pielęgnacji twarzy

Obecnie uważane za zbawienny lek dla naszego organizmu ze względu na zawartą tam sól, czy mikro i makroelementy. Przy dłużym kontakcie z solą z Morza Martwego ochrania ona naszą skórę antybakteryjnie, przeciwgrzybiczo, gwarantując lepsze wygładzenie a ponadto niwelując przypadłości w postaci niedoskonałości skórnych

-lekka konsystencja, dobrze myjąca
-efekt wygładzonej skóry, po 2 tygodniach stosowania
-doskonale sprawdzi się jako jeden z produktów w pielęgnacji twarzy (przy czym mydło działa wysuszająco, ale dobrze oczyszcza, tak więc w zależności od rodzaju cery, możecie go stosować, 2 razy w tygodniu)

Bardzo dziwny produkt

Kupiłam ten produkt na promocji za kilka złotych, na cenę regularną na pewno bym się nie skusiła. W sklepie oczywiście sprawdziłam zapach, odkręciłam, poczułam że śmierdzi, ale zaryzykowałam, bo niby naturalny skład.
W domu, w pierwszej kolejności umyłam mydłem ręce, niestety bardzo mocno wysuszyło ono moje dłonie. Wieczorem wzięłam prysznic, mydło prawie zupełnie się nie pieni, jest śliskie i specyficzne, nadaje się tylko i wyłącznie do mycia dłońmi, na gąbce tylko się marnuje. Po wytarciu ręcznikiem poczułam, że moja skóra jest tępa w dotyku. Jedynie w miarę dobrze sprawdza się do mycia twarzy, skóra jest po nim dobrze oczyszczona, wydaje się jednolita i matowa. Na razie jednak używałam go jedynie przed okresem, kiedy cera jest bardziej natłuszczona, nie wiem czy nie wysuszy mi cery, kiedy będzie normalna.
Myślę, że błędem było dodanie do składu Miki, która zapewne tworzy efekt wysuszenia, czy matowienia. Do mycia ciała jak dla mnie mydło się nie nadaje, jedynie do twarzy od czasu do czasu. Zapach koszmarny, starego, babcinego mydła do prania, bardzo intensywny i duszący. Produkt, który został określony mianem "naturalny", powinien nie mieć zapachu, lub mieć bardzo delikatny, subtelny.

fajne, ale trzeba się przyzwyczaić

Po przeczytaniu kilku recenzji postanowiłam kupić to mydło do mycia twarzy.
Jest łatwodostępne, niedrogie. Ma ładne opakowanie, wygodną pompkę, widać zużycie.
Podczas pierwszej aplikacji przestraszył mnie zapach. Śmierdzi pastą BHP. Dziwną ma też konsystencję, jakby tłustą, bardzo śliską. Ślizga się na twarzy, nie pieni wcale. Jeśli dostanie się do oka szczypie strasznie. No, ale oczyszcza naprawdę dobrze, nie wysuszając mocno przy okazji. Mojej wrażliwej cery te mydło nie uczuliło. Kiedy go używałam cera jakby rozjaśniała, wyrównał się jej koloryt.
Na wielką pochwałę zasługuje wydajność. Swoje mydełko kupiłam w sierpniu 2017 i używając go raz dziennie dopiero kilka dni temu dobiło dna.
Chwilowo mam ochotę wypróbować coś nowego, ale jestem niemal pewna, że do mydła solankowego wrócę. Polecam wrażliwym, suchym cerom.

Najlepsze z najlepszych <3

Mega, mega, mega! Najlepsze z najlepszych. Uwielbiam ten produkt. Nadaje się do pielęgnacji twarzy rano, ponieważ wygładza i nawilża skórę jak i do wieczornej, ponieważ doskonale usuwa resztki makijażu. Skóra jest po nim miękka, nawilżona i oczyszczona. W porównaniu do innych mydeł nie przesusza. Kondycja cery po jego stosowaniu znacznie się poprawiła. Jest bardzo wydajne, polecam!

Niezły produkt

W dobie, kiedy na półkach wszystko zawiera SLS, to było jedyne mydło w drogerii bez SLS i innych syfów. Na początku zapach mnie trochę drażnił, ale teraz uznaję go na plus. Bardzo dobrze zmywa zapachy! Przypadkiem, dzień wcześniej nie mogłem pozbyć się zapachu myjąc innym mydłem po makreli wędzonej, po umyciu raz! mydłem solankowym zapach zniknął. Ktoś pisał że się słabo pieni? Dla mnie bzdura - pieni się super mocno. 1/3 pompki wystarcza na mycie dłoni.

Dobre i wydajne

Mydło kupiłam, ponieważ firma kojarzy mi się z bardzo dobrym peelingiem do ciała. Cena może niektórych przerazić, ale to mydło jest w mojej ocenie bardziej wydajne niż Biały Jeleń na przykład. Niektórzy narzekają na brzydki zapach, ale mi się podoba.
Plusy:
+ wydajność
+ skóra jest bardziej miękka
+ w miarę naturalne składniki
+ nie podrażnia skóry
Neutralne
+/- zapach nie wszystkim przypadnie do gustu
Minusy:
- cena może odstraszać od kupna
- lejąca konsystencja

jestem tym mydłem totalnie zawiedziona

Szukałam mydła dobrej jakości, naturalnego, bo mam dosć delikatną cerę. Wcześniej używałam mydła Natural, ale nie mogę go od jakiegos czasu nigdzie kupić. Skusiłam się na ten badziew i chyba będę musiała go wywalić.
Przede wszystkim mydło śmierdzi pastą do szorowania/pastowania podłóg jakiej używano 25 lat temu, jak chodziłam do podstawówki. Jest to zapach dla mnie nie do zaakceptowania.
Po drugie mydło to strasznie wysusza skórę. Od kilku miesięcy nie stoduję kremu do rąk, a po użyciu tego mydła za każdym razem muszę posmarować ręce.
Jeśli ktos chce, to chętnie go odsprzedam za pół ceny.
Swoja droga cena bardzo wysoka, ale jestem w stanie zapłacic więcej, jeśli warto. Tutaj mydełko okazało się totalną porażką.

nejlepsze !

Najlepsze mydełko na świecie!
Rzadkie, słabo się pieni, pięknie pachnie, pozostawia skórę delikatną, mięciutką, oczyszczoną.
Cena trochę powala, mogłoby być ciut tańsze, ale przy tak miernej konkurencji ze strony innych mydeł producent miał prawo zaszaleć :) Polecam, zarówno do mycia rąk, twarzy, jak i całego ciała :)

prawdziwe mydło w płynie

Cudowne mydło o zapachu czystości mydlanej. Bardzo wydajne, używam 3-4 pompki na całe ciało i kroplę do twarzy. Dobrze myje, odświeża, wysusza przeciętnie. Nie nadaje się tylko do higieny intymnej, podrażnia. Nie odejmę jednak za to gwiazdki, bo to po prostu mydło. Lepszej jakości niż nasz biały jeleń, lepszy zapach, lepsza wydajność, ale i cena wyższa. Jeśli ktoś lubi jelenia, może spróbować, nie pożałuje. Konsystencja rzadka, nie pieni się, a ślizga na skórze i zostawia tradycyjny osad w wannie. Ale to kupujemy w pakiecie z prawdziwością mydła.

DOBRE

Lubię naturalne kosmetyki z przyjaznym składem odkąd miałam straszne problemy dermatologiczne. Właśnie wtedy zaczęłam myć dłonie tym mydełkiem. Choć było moim zakupem na szybko, gdyż to był jedyny preparat bez SLS, jaki udało mi się znaleźć w mojej okolicy, to zostało ze mną do dziś.

+ niewiarygodna wydajność
+ cudowny skład
+ nie uczula i nie podrażnia
+ dokładnie oczyszcza skórę
+ jego zapach bardzo mi się podoba

- na dłuższą metę strasznie wysusza
- paskudnie brudzi umywalkę i wannę

Wzbudza zaufanie :)

Zakupiłam,bo czasem lubię mieć nowości:) Stosuję je do mycia twarzy,do oczyszczania po demakijażu,a nawet czasem do samego demakijażu twarzy. Moczę delikatnie skórę i gąbeczkę,pienię na niej mydło i myję twarz. A potem tą samą gąbeczką celulozową zmywam to wodą. I jest dobrze :) Nie powoduje podrażnienia (oczywiście należy dokładnie zmyć ze skóry,jeśli chodzi o buzię), nie przesusza. Skóra jest wygładzona, być może nawet niweluje drobne wypryski. Lubię po nim nałożyć olejki,czuję,że moja skóra wykorzystuje je lepiej,niż po innym myciu. Wydajne,jak większość produktów White Flower. Pompka ułatwia używanie,jednak często pozostałości mydła czopują ujście,więc wypadałoby po użyciu przepłukać końcówkę. Kolor biały perłowy,nieco sztuczny (pewnie to zasługa miki w składzie?).
Cena-przystępna. Ogólnie przyjemny kosmetyk do codziennej pielęgnacji,myślę,że może pomóc skórom skłonnym do przetłuszczania.

Ilość zużytych opakowań: Nadal w trakcie pierwszego