Marion, Maseczka regenerująco-ujędrniająca dla cery dojrzałej

Marion, Maseczka regenerująco-ujędrniająca dla cery dojrzałej

Pojemność 7,5 ml

Maseczka polecana do cery dojrzałej 35+. Wygładza, działa regenerująco i ujędrniajaco. Innowacyjny składnik koenzym Q10, wyrównuje zmarszczki mimiczne oraz zapobiega powstawaniu nowych. Witamina C poprawia koloryt cery oraz spowalnia proces starzenia się skóry. Witamina E neutralizuje szkodliwe działanie wolnych rodników, doskonale nawilża i uelastycznia skórę Maseczka zawiera hipoalergiczną kompozycję zapachową, testowana dermatologicznie.

klasyczne
Cera
dojrzała
hipoalergiczna

warto wypróbować

Namiętnie testuję produkty ujędrniające, tę maseczkę wypatrzyłam w supermarkecie. Maseczka ma delikatną konsystencję i dość intensywny zapach. Zapach z rodzaju cięższych. Bezproblemowo nakłada się cienką warstwę. Dość szybko się wchłania, można zaobserwować, które partie twarzy są przesuszone. Maseczka delikatnie napina skórę - dosłownie czuje się napięcie.
Producent każe zmyć pozostałości, ale ja zostawiam ją na noc. Rano skóra jest napięta i gładka.

Używam tego produktu od: 2 razy w tygodniu
Ilość zużytych opakowań: 1 saszetka

Tania i skuteczna:)

Coraz bardziej przekonuję się do kosmetyków Marion, szczególnie do ich maseczek do twarzy. Akurat w Leclercu obok mnie postawiono spory stand tej marki, więc co i raz za grosze dokupuję nowe produkty:)
Ta maseczka również mnie nie zawiodła, uważam, ze to bardzo dobry kosmetyk. Ma lekką, nieco leistą konsystencję, biały kolorek i delikatny, lekko kwiatowy zapach. Rozprowadza się bezproblemowo, nie podrażnia, a wręcz koi i łagodzi. Po zmyciu buzia jest bardzo gładka, dobrze nawilzona, znikają drobne zmarszczki czy &quot; załamania&quot;. Ma dobry koloryt, wygląda na wypoczętą i odżywioną. Na pewno będę do niej chętnie wracać:)