Bell, Secretale Aqua Waterproof Long & Volume Mascara (Wodoodporny tusz do rzęs wydłużająco-pogrubiający)

Sekretna formuła zapewniająca zmysłową objętość i zniewalające wydłużenie rzęs nawet podczas pływania w basenie, kąpieli słonecznych czy romantycznego spaceru w letnim deszczu. Wyjątkowa szczoteczka ze specjalnym wycięciem gwarantuje dotarcie nawet do najkrótszych rzęs i efektowne ich rozdzielenie.

nawet przyciśnięte rzęsy nie puściły farby!!!

Tuszu wodoodpornego używam raz na ruski miesiąc.
Na jezioro się na maluję, a sprawdzony tusz eveline służy mi na nocnych wariactwach..bez efektu pandy. Sytuacja się zmieniła i potrzebowałam tuszu ze względu na pracę, studia i pogrzeb. Pewnie brzmi to okrutnie, ale zrozumie to ktoś, kto "powinien być na stanowisku pracy wzorem" i bez pomalowanych rzęs czuję się "jak goły", nie wspomnę, że i wygląda do dupupu!
Testowałam kilka, jeden nawet kupiłam - na szczęście nie trafiłam do szpitala z wypadającą gałką.
ten tusz wyglądał bardzo delikatnie, nie krzyczał, nawet sprzedawca rozłożył rączki w akcie desperacji. Z drugiej strony używałam już kosmetyków tej firmy-nigdy nie walczyłam o odszkodowaniu, więc wziełam...tym bardziej, że w hebe była promocja.
*Szczoteczka mnie trochę przestraszyła - duża, dziwna, sztywna z włosiem w każdą stronę.
*Tusz szybko wysycha/zastyga, więc nie ma mowy o godzinnym malowaniu rzęs.
Daje nam to średni efekt razem, ale teraz tajemnica, która dodaję gratis. Przed pomalowanie nałożyłam bez ładu i składu bazę - zwyklą białą bazę - potem w miarę szybko zaczełam wyciągać rzęsy do góry, i faktycznie mi je wyciągneło!!! Wyglądały mega: długie, lekko podniesione i pogrubione - no może trochę wulgarnie - ale akurat efekt mi się spodobał. Rzęsy były widoczne, nałożona druga warstwa nie spowodowała opadnięcia. Rzęsy wyglądały bardzo dobrze. Jednak trzeba trochę potrenować! Za pierwszym razem nie porwał mnie, i miałam zamiar go oddać. Jednak z każdym dniem zyskiwałam lepszą wprawę!!!

Teraz najważniejsze:

WYTRZYMUJE GODZINNY PŁACZ
WYTRZYMUJE KĄPIEL POD PRYSZNICEM
WYTRZYMUJE CAŁY DZIEŃ NA UCZELNI
on WYTRZYMUJE!!!

Zmywa się go tylko i wyłącznie płynem do wodoodpornych tuszy. Możecie spróbować - ja próbowałam Garnierem różowym. Ale nawet przyciśnięte rzęsy nie puściły farby!!!
Jestem bardzo zadowolona, w końcu mam tusz, na którym można polegac! To jedyny tusz do którego zaufanie mam - Brawo
ogólne normy:
-czarny kolor
-dobra cena
-dostępność (hebe..)
-nie uczula, nie podrażnia, nie powoduje łzawienia.
- po nałożeniu xxl warstw skleja rzęsy
- trudny do zmycia zwykłymi płynami.

Czy kupię ponownie: gdzy będę w potrzebie bardzo możliwe, dla fun-u i szpanu nie mam zamiaru!

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie, ale nie wiem ile zostało