Kolastyna, Peeling gruboziarnisty dla cery normalnej, tłustej i mieszanej

Kolastyna, Peeling gruboziarnisty dla cery normalnej, tłustej i mieszanej

Drobinki ze skały wulkanicznej oraz kolorowe granulki skutecznie usuwają martwe komórki naskórka, pozostawiając skórę czystą i odświeżoną. Collasten Complex, unikalna kompozycja kolagenu, elastyny i glikogenu, został połączony z celltonic, by chronić skórę podczas oczyszczania i odświeżania. Alpantha Complex, w połączenie ze zwalczającą wolne rodniki witaminą E, wspomaga proces ochrony skóry przed odwodnieniem oraz osiągnięcie miękkości w dotyku i promiennego wyglądu.
Stosowanie: Nakładać na oczyszczoną skórę twarzy, omijając delikatne okolice oczu i ust. Wykonać masaż okrężnymi ruchami. Spłukać letnią wodą. Stosować 1-2 razy w tygodniu.
Produkt testowany dermatologicznie. Nie zawiera parabenów.

bez parabenów
w tubce
Struktura
gruboziarniste
krem
50 – 100ml
mechaniczne

przyjemny, nie niszczy

Dawno nie miałam żadnego peelingu w tubce, ostatnio używałam sporo saszetkowych. Ten zobaczyłam na dużej promocji, parę złotych nie majątek, wzięłam.

Peeling ma gęstawą konsystencję, przyjemnie pachnie. Granulek jest sporo, są dość duże, nie jakieś maleństwa. Produktu używa się przyjemnie ponieważ nie jest agresywny, drobinki nie ranią a usuwają martwy naskórek dość subtelnie.

Mam wrażenie, że krem, w którym zawieszone są drobinki (bo w sumie ten peeling to jak nieco rzadszy krem z drobinkami) lekko nawilża i stąd nie ma sytuacji, jaka często występuje przy peelingach do skóry mieszanej i tłustej - podrażnienia, przesuszenia, starcia wszystkiego, co się dało. Tutaj twarz po peelingu nie jest podrażniona, skóra jest miła w dotyku.

Jeśli chodzi o efekt - twarz jest czystsza, gładsza, przyjemna w dotyku. Nie są to efekty spektakularne ale przy regularnym używaniu niewątpliwie skóra jest w dobrej kondycji. I co ważne, niepodrażniona. Masaż tym produktem jest przyjemny a wiadomo, pobudzenie ukrwienia też swoje zrobi.

Dla mnie jest to przyjemny kosmetyk do regularnego stosowania. Nie jest typowym "zdzierakiem" i w sumie dobrze - cery mieszane i tłuste też mają czasami dość ostrych kosmetyków... Opakowanie w tubce jest wygodne i całkiem ładne, wydajność produktu spora. Cena przyjemna, kupić warto.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze