L`Oreal Paris, Infallible 24h - Matte Foundation (Podkład matujący do twarzy)

L`Oreal Paris, Infallible 24h - Matte Foundation (Podkład matujący do twarzy)

Podkład matujący 24 h, błyszczenie pod kontrolą przez 24 h*. Lekka konsystencja podkładu dla naturalnego i świeżego wyglądu.
* Samoocena 100 osób.

fluidy
kryjące, matujące
Krycie
średnie
w tubce

Jeden minus

Byłby jednym z moich ulubionych podkładów gdyby nie jego odcienie i to, że po chwili ciemnieje. Krycie ma bardzo dobrze, jest lekki, ma przyjemny zapach, ale bardzo mało odcieni i prawie wszystkie mają różowe podcienie. Jednak jeśli ktoś ma taką karnację to jest to bardzo dobry podklad.

Dziwne, że nie dałam mu jeszcze 5!

Jak do tego doszło nie wiem... Dlaczego jeszcze go nie ocenilam? Przecież to taki dobry podkład, wart zauważenia, zakupu i stosowania.
Matuje to najważniejsze. Każda posiadaczka cery jak moja - mieszanej, z tłusta strefa T, z tendencją do zapychania i zaskornikow powinna być zachwycona.
Świetnie się trzyma, jest wydajny
Gesty - dlatego na ciepłe dni i lato przerzucilam się na Fit me!
Nie zapycha! Nie uwydatnia porów. Nie warzy się, nie ciastkuje . Nie tworzy maski

Hit to jeszcze nie jest. Ale polecam z całego serca

Kluczem-olejek

Mam dojrzałą,nawet bardzo:) cerę. Staram się o nią dbać,na ile fundusze pozwalają.Ten podkład ma w sobie ogromny potencjał,ale,,musi mieć dobre płótno. Już tłumaczę. Przetestowałam go na różnych kremach,serach,ale najlepiej wygląda nałożony na lekki olejek. Aktualnie używam serum olejkowego z Whamisy. Baz nie używam,wolę zainwestować w pielęgnację,i właśnie ten podkład daje mi to czego oczekuję,krycia,lekkości. również kolor jest idealny. Miodzio.

Efekt maski

Nie podoba mi się efekt, jaki ten produkt daje na twarzy. Jest to istna maska. Wygląda na twarzy sucho, płasko (a mam cerę mieszaną ze skłonnością do przetłuszczania się w strefie T!).
Nie jestem z niego zadowolona.
Do tego nawet najjaśniejszy odcień jest bardzo ciemny, nawet opalenizna nie pomaga dostosować jego odcień do mojej dość jasnej skóry.
Nie polecam :/

Używa produktu od: próbka

Wykorzystała: kilka próbek

Pięknie matuje ale..

Mam cerę tłustą i wrażliwą skłonną do zapychania z widocznymi porami.
Podkład matuje wspaniale , cudownie.
Ale bardzo wysuszam mi skórę czuję nieprzyjemne uczucie ściągnięcia. Waży się i ściera na nosie.
Bardzo mocno podkreśla pory i uwidacznia zmarszczki.
Niestety mimo że bardzo zależy mi na takim macie jaki daje ten podklad ale uczucie ściągniecia i wysuszenia oraz tego ze po prostu żle wygląda ten podklad na mojej cerze , nie kupię.
Nie zapycha.

Kolega jak najbardziej, ale nie przyjaciel

Typ cery: normalna, skłonność do świecenia się w strefie T oraz trądziku
Mogę go nazwać kolegą, ale nie przyjacielem. Ogólnie podkład na pewno bardzo ładnie matowi. Wydaje mi się, że jest dość ciężki. Czasami zbiera mi się przy nosie, co wygląda nie fajnie. Długo się trzyma, żadnych efektów ubocznych nie zauważyłam na ten moment. Trzeba z nim szybko działać inaczej zostają plamy.

Nie dla mnie

Podkład rzeczywiście dobrze matowi skórę. Ja jednak nie przepadam za takim wykończeniem. Dla mnie jest on za ciężki i widoczny na skórze. Dodatkowo kiepska kolorystyka. Pierwszy odcień jest jasny ale różowy, a kolejny już odrobinę za żółty.

Bardzo dobry podkład

Zakupiłam podkład na promocji. Mam cere mieszana i ten podkład sprawdza się świetnie. Bardzo dobrze matowi (u mnie wytrzymuje 9-10h ). Ma bardzo dobre krycie, nie sciera sie i nie zapycha. Najlepiej sie go rozprowadza gabeczka bo dosyć szybko zastyga.

Dobry ale bez szału

Podkład sam w sobie jest bardzo okej.
Matuje i dobrze kryje. Niestety juz po kilku godzinach strasznie się waży i wystarczy dotknąć twarzy ręką aby został nam na dłoni.
Mam kolor vanilla. Od ponad roku połowa opakowania leży i czeka aż znowu spróbuje sie do niego przekonać. Kupiłam go w cenie drogeryjnej więc szkoda mi go wyrzucić.

Jest to jeden z tych obojętnych mi produktow.

Mój numer jeden

Pierwszy raz natrafiłam na niego kilka lat temu i od kilku lat nie znalazłam lepszego zamiennika :) jako jeden z nielicznych nie działa na moją twarz w sposób pogarszajacy jej stan. Jeśli chodzi o trwałość i wykończenie, podobny jest do podkładu HD z Catrice, jednak nie zapycha mojej mieszanej skóry ;) w ciągu dnia wystarczy użyć bibułki matującej i makijaż wygląda jak nowy :) nie lubi się z wszystkimi bazami, ale myślę że to sprawa indywidualna i zależna od typu skóry.

na razie najlepszy, ale nie jest idealny.

na cerę tłustą i problematyczną jest dobry, pierwsze godziny wygląda idealnie. matowi, ujednolica, zakrywa czerwonawe okolice, zlewa się z skórą.
jednak w miarę czasu mocno się wyświeca, trochę wchodzi w pory, a okolice nosków od okularów wygląda naprawdę kiepsko.
bardzo wydajny, świetne opakowanie.

nalepszy podkład z drogeryjny wg mnie. ale ideału jeszcze szukam.

Świetny

Kupiłam go z uwagi na to,że jest matujący i ku mojemu zaskoczeniu naprawdę taki jest. Do mojej tłustej cery bardzo ciężko coś znaleźć,ale ten podkład mnie zaskoczył. Fajna konsystencja, idealny mat bez efektu maski. Długo utrzymuje mat na twarzy co jest wielkim plusem. Mała ilość wystarczy na pokrycie całej twarzy i fajnie kryje.