L`Oreal Paris, Infallible 24h - Matte Foundation (Podkład matujący do twarzy)

L`Oreal Paris, Infallible 24h - Matte Foundation (Podkład matujący do twarzy)

Sprawdź ceny produktu

Podkład matujący 24 h, błyszczenie pod kontrolą przez 24 h*. Lekka konsystencja podkładu dla naturalnego i świeżego wyglądu.
* Samoocena 100 osób.

fluidy
kryjące, matujące
Krycie
średnie
w tubce

Dobry do czasu

Jestem posiadaczką cery mieszanej z niedoskonałościami i pierwszymi zmarszczkami. Przy pierwszym opakowaniu było ok. Fajny mat po nałożeniu, jednak po 3 godzinach cera się świeci, dość trwały (trzyma się ok 8 godzin), z pudrami współgra różnie, nawet puder z tej samej linii potrafił się czasem ciastkować. Jednak przy drugim opakowaniu się mega rozczarowałam. Przy dłuższym stosowaniu (mimo porządnego nawilżania twarzy) strasznie wysusza, zapycha pory, robią się suche skórki. Nie wrócę już do niego

Super produkt, ale gdyby było więcej odcieni byłby idealny

Pierwsza tubke kupiłam na promocji. Zgrabna, wydłużona, wykonana z grubszego tworzywa ala plastik, mieści się w każdą kosmetyczke, zakończona zwezajaca się plastikową końcówka. Cerę mam mieszana, ze skłonnością do przetluszczania, gdzieniegdzie dość sucha. Podkład latem był idealny. Przed nałożeniem podkładu twarz była dobrze przygotowana. Podkład ujednolica kolor, dobrze matuje, nie wysusza. Niestety jest dla mnie dobry tylko wiosna/latem kiedy buzia trochę się opali :( ciemniejsze odcienie wpadają w tony żółte, natomiast jasne w róż. Jak dla mnie to jedyna wada produktu.

Ulubiony

Pakowanie jest łatwe w użyciu. Łatwo się na siebie nakładają. Jest cały dzień. Spójność jest napięta, ale jeśli nie stosuje się dużo rzeczy, jest prawie niewidoczna na skórze. Łatwo usunięte. Idealny do sesji zdjęciowych i filmowania.

Nie dla mnie

Podklad ma wiele dobrych opinii. Moja cera jest mieszana z niedoskonalosciami i na prawdę pokladalam w nim wielkie nadzieje .
Cena dość wysoka ale mimo tego zakupiłam produkt . Niestety tak szybko jak nałożyłam podklad tak szybki musiałam to zmywac. Skóra zaczęła mnie piec niesamowicie . Nie wiem czym to było spowodowane niestety produkt nie dla mnie

Dobry podkład

Kupuje ten podkład w miarę regularnie co oznacza, że sprawdza mi się idealnie. Długo się utrzymuje i tuszuje niedoskonałości.
Moja cera płata figle i z normalnej robi się czasem lekko przesuszona, z czym podkład też sobie radzi.
Z odpowiednią baza podkład sprawdza się idealnie. Używam go w okresie jesienno - zimowym i wcześnie wiosennym.

Podkład do zadań specjalnych

Jeden z lepiej matujących podkładów, których używałam. Doskonale kryje i matuje . Bardzo trwały, pozostaje na twarzy od rana do wieczora.

Niestety również podkreśla suche skórki itd. Jest to podkład zdecydowanie przeznaczony dla cery tłustej. Kobiety z cerą mieszaną powinny z nim uważać: jeśli potrzebujecie mocnego krycia i matu to jest podkład dla Was. Na letnie dni podkład - w moim odczuciu - jest za ciężki.

Minusem, przynajmniej dla mnie, jest kolorystyka podkładu. Używam najjaśniejszego odcienia dostępnego w Rossmannie: Vanilla i jest dla mnie ciut za ciemny.

Ideał ????

Bardzo dobry podkład! Na długo matuje - mam cerę dość tłustą, a przy tym podkładzie nie musiałam używać dużo pudru. Krycie jak dla mnie dobre, natomiast nie mam dużo niedoskonałości. Polecam!

Nie, nie....

I co tu mamy? Kolejny hit od L'oreal, który niestety taki wspaniały nie jest. Skuszona bardzo dobrymi opiniami kupiłam go w ostatniej promocji w Rossmannie - na szczęście za pół ceny - jest bardzo drogi i absolutnie nie warty swojej ceny. Mam odcień 22 - radiant beige. Oceniam go przy używaniu na skórze mieszanej, tłustej w strefie T z problemem trądzikowym.

Po pierwsze - cena. Jak pisałam wcześniej - drogi w porównaniu do jakości - nie wart swojej ceny. Można znaleźć o wiele lepsze pokłady w naprawdę dobrej cenie.

Po drugie - opakowanie - średnie, w sumie nic specjalnego - plus za poręczną zwężaną końcówkę do wyciskania podkładu.

Po trzecie - miało być mocne krycie a jest średnie - bardzo średnie. Spodziewałam się o wiele lepszego efektu.

Po czwarte - konsystencja - średnio gęsta - w sumie całkiem,całkiem chociaż osobiście wolę bardziej gęste.

Po piąte - efekt matowienia - tu jest dobrze - buzia zmatowiona na dłuższy czas, podkład jest dość trwały - długo pozostaje na swoim miejscu nawet na strefie T.

Po szóste - plus za to, że nie wysusza, nie tworzy efektu maski i nie pozostawia plam.

Podsumowując - jest kilka plusów podkładu jednak w tej cenie produkt powinien być naprawdę dobry a nie tylko "średni". Jest cała masa bardzo dobrych podkładów kryjąco - matujących w o wiele lepszej cenie.

Fajny podklad dla cer mieszanych

Mam cere mieszana i dla mnie ten podklad sprawdza sie super. Kupilam na promocji w rossmanie wraz z podkladem i pudrem true match. Kupilam bez przelonania po ostatnich testech wielu zachwalanych podkladow np too face, clarins, clinique dior itd. I o dziwo wyglad podkladu na twarzy bardzo mi sie podoba. Ladnie matuje, twarz jest wygladzona o dziwo nr 22 jest super do mojej bladej cery. Jestem bardzo zadowolona z zakupu, jesli nadal bedzie sie tak sprawowal bede naprawde bardzo zadowolona. Moim zdaniem jest to podklad ktory wedlug mnie spelnia wszystkie obietnice producenta. Jak dla mnie przebil mojego ostatniego ulubienca clinique even better utrzymuje sie lepiej i super stapia sie ze skora.

Nic specjalnego

Mam odcień 11, czyli najjaśniejszy jaki można znaleźć w rossmannie, ale niestety oksyduje. Moja cera to mieszana w kierunku suchej i o ile w wakacje podkład wyglądał całkiem znośnie to niestety teraz zaczyna mnie przesuszać i po około 2h od aplikacji moja twarz wygląda nie za dobrze - podkreśla suche skórki (mimo peelingów) i jakoś tak dziwnie siedzi na skórze (warzy się??). Poza tym bez żadnego problemu się ściera także przy przebieraniu się musiałam bardzo uważać żeby nie dotknąć twarzy by nie uwalić bluzki. Jak za taką cenę myślałam że będzie lepszy.

Dobry podkład, ale nie mój HIT!!!

Podkład miałam dwa razy. Zaznaczam, że mam skórę normalną w kierunku suchej. Latem kiedy moja skóra wydzielała więcej sebum podkład sprawdzał mi się w miarę dobrze. Ładnie wyglądał na skórze ale w okresie kiedy moja skóra robi się bardziej sucha podkład ten wygląda okropnie, sucho i widać go na skórze. Po za ty kolory są tak dziwne, że nigdy nie mogłam go dopasować do siebie.

Bardzo matowy

Uwielbiam ten podkład! Matowi na długo, jest trwały i na dobrze przygotowanej cerze wyglada mega. Ja kocham takie matowe i dość kryjące wykończenie, wiec bardzo się z nim polubiłam. Wydaje się być wydajny. Niestety kolory są okropne i nie dość, ze są ciemne to jeszcze oksyduja. Jestem w stanie wybaczyć mu ten kolor bo naprawdę go pokochałam.