L'Oreal Paris, Infallible 24h - Matte Foundation (Podkład matujący do twarzy)

L'Oreal Paris, Infallible 24h - Matte Foundation (Podkład matujący do twarzy)

Podkład matujący 24 h, błyszczenie pod kontrolą przez 24 h*. Lekka konsystencja podkładu dla naturalnego i świeżego wyglądu.
* Samoocena 100 osób.

fluidy
kryjące, matujące
Krycie
średnie
w tubce

Wiązałam z nim duże nadzieje

Szukałam niedawno podkładu matującego. Ponieważ zobaczyłam tyle pozytywnych opinii na temat tego podkładu, to go kupiłam. Niestety żałuję. Podkład owszem matuje i to jak.... tak, że wysusza przeokropnie skórę. Nigdy żaden kosmetyk tak nie przesuszył mi cery - szczególnie wokół ust. Już tuż po nałożeniu czuć dyskomfort. Podkład powoduje pieczenie i mocno ściąga cerę (nawet jeśli porządnie nawilżam ją kremem). Mat, który daje podkład wygląda bardzo nienaturalnie i płasko. Wszelkie niedoskonałości zostają podkreślone. Mam teraz opaloną cerę i wydawałoby się, że odcień "golden beige" będzie idealny. Nic z tego. Wpada w brzydką pomarańcz. Dodam, że opakowanie jest wygodne. I to chyba jedna zaleta. Szkoda, że nie mogę ocenić tego podkładu pozytywnie.

Dobry podkład, ale do tłustej skóry

Podkład ma świetne krycie i trzyma się na prawde długo. Jestem bladziochem a najjaśniejszy kolor jest dla mnie troche za jasny, więc wreszcie ktoś pomyślał o bladych twarzach. Mam skóre mieszaną a ten podkład niestety strasznie mnie wysuszył wiec nie moge go więcej kupic. Bardzo go widać na twarzy (robi maske).

totalny hit

Kupiłam podkład, gdyż jest on reklamowany i rekomendowany przez wiele youtuberek. Ma matowic cerę na 24 h, oczywiście, aż o 24h nie ma mowy, ale na 5/6 godzin daje optymalny efekt, potem trzeba trochę wymaga przypudrowania, ale tragedii nie ma. Kryje raczej średnio, ale z dobrym korektorem daje radę. Bardzo uboga gama kolorystyczna, kolory wpadają w róż, jedyny żółty odcień jest dla mnie za ciemny. Ja mieszam dwa podkłady, odcień 11-Vanilla i odcień 22-Radiant Beige, mieszam je w proporcji 2:1 wychodzi mi dosyć ładny kolor, a podkład świetnie się sprawdza.

Ten jedyny!

Długo szukałam idealnego podkładu, ale na szczęście znalazłam. Nie zamienię go na nic innego. Cena w drogeriach stacjonarnych może odstraszać, ale zawsze zamawiam online za niecałe 30 zł. Najlepszy do skóry z niedoskonałościami i przebarwieniami.

Idealnie 24/7, na wszystkie pory roku

Kupiłam w promocji w Rossmanie, 2+2, bo cena regularna wydawała mi się wygórowana. Spróbowałam i zakochałam się. Najpierw zima: mróz, śnieg, zimno, po 10h buzia wciąż matowa, odcień jednolity, chroni twarz przed zimnem. Potem próba latem (z obawami, bo pot, gorąco a moja cera mieszana). I znów miłość. Po 10h cera matowa, mimo że upał. Nie rozmazuje się, nie ściera. Kolor taki jak po nałożeniu, nie ciemniał. Nawet mama pytała co to za podkład, bo jakoś się nie błyszczę jak zwykle. Do tego puder Infallible, jako bazę bardzo lekki szybkoschnący krem i efekt genialny. Nie zamienię na inny. Jednak trzeba pamiętać o dobrym nawilżeniu skóry twarzy po zmyciu, bo może przesuszać. Proste rozwiązanie to tłusty krem na noc i problemy z suchoscia znikają. Dla mnie jest genialny.

Świetny mat

Jestem pod ogromnym wrażeniem, w jaki sposób ten podkład matowi cerę. W kilka sekund po nałożeniu twarz jest satynowa, bez odrobiny błyszczenia (a używam kremów z filtrem, które bardzo nabłyszczają cerę). Efekt utrzymuje się bardzo długo, niemal cały dzień. Niestety, najjaśniejszy odcień dostępny w Polsce, czyli vanilla, jest dla mnie za ciemny. Nie gryzie się jakoś mega mocno z jasną szyją, ale znam podkłady, których odcień idealnie współgra z moją twarzą.
Konsystencja jest rzadka, płynna, przyjemna w nakładaniu. Podkład nie wchodzi w pory, nie roluje się, nie maże. Jednak podczas upalnego dnia mocno spływa z okolic twarzy, gdzie jest najbardziej ciepło, tj. w moim przypadku w pobliżu włosów.
Gdyby udało mi się upolować jaśniejszy odcień, to chętnie kupiłabym ponownie, bo mat na twarzy jest wręcz niesamowity.
Jeśli chodzi o cenę, to ja kupiłam w drogerii internetowej za około 27 zł.

jestem na tak

Kupiłam ten pokład za namową konsultantki która pracuje w drogerii i jestem pozytywnie zadowolona. Mam cerę mieszaną i ten kosmetyk spisuje się idealnie, świetnie matuje, wygląda idealnie, nie ściera się, długo utrzymuje się na twarzy. Tubka jest jak dla mnie bardzo dobra, łatwo nałożyć podkład. Używam odcień 22 który pięknie wygląda. Mały minus, że jest drogi i ma mała pojemność 35ml, ale można go kupić na promocji. Podsumowując gorąco polecam ten podkład, jest on moim kolejnym ulubionym:) Brawo Loreal:)

Mój hit od dawna!

Zawsze miałam tłustą cerę z niedoskonałościami i ciężko było znaleźć pokład który wytrzymałby cały dzień na mojej buzi i trzymał mat. Czasami podkład na buzi mam nawet 24 godziny przez nocną pracę i pod koniec zawsze świeciłam się jak latarnia... Do czasu kiedy odkryłam ten podkład!Skusiłam się na niego podczas promocji -55% w rossmannie i nie żałuję. Nakładany rano wygląda idealnie przez cały dzień! Zużyłam już dwie tubki a teraz szykuje się na trzecią. Pierwszy odcień jaki miałam to 11 niestety ma w sobie różowe tony ale puder i dobre konturowanie niweluje różowe tony . Następnie spróbowałam nr 12 piękny neutralny kolorek ale nie dla bladych osób ponieważ lekko ciemnieje:( teraz w okresie letnim kiedy używam samoopalacza planuję kupić nr 22 który jest typowo żółty i idealny do opalenizny!

numer 1

Zdecydowanie, podkład skradł moje serce, zapewne zagości w mojej kosmetyczce na dłużej ;) Idealnie matuje, wtapia się w skórę bez efektu maski, po całym dniu moja twarz nadal wygląda jak przy nakładaniu go na skórę.

Zauważyłam, że nie nadaje się do cery dojrzałej, pomalowałam nim teściową niestety strasznie powchodził jej w pory i podkreślił zmarszczki.

Polecam, natomiast bardziej okazyjnie, nie na co dzień- chodź to kwestia tyego co kto lubi :)

jeden z lepszych podkładów

nie jestem specjalistą od makijażu, ale z tym podkładem się polubiliśmy. Mam cere normalną, w określonych sezonach przetłuszczająca się w strefie T. Ten podkład ładnie wyrównuje koloryt. nie zmywa się (chyba ze ktoś ewidentnie ma nawyk dotykania twarzy:) ). Dla mnie wygodny do użytkowania, chociaż czasami za dużo wyleci wiec idzie na straty ... może lepsza była by pompka?

Nie polecam dla osób z suchą skórą, podkreśla suche skórki..

Jeden z ulubieńców na co dzień

Mój ulubiony na co dzień. Mam bardzo mocno przetłuszczającą się strefę T a mimo to podkład bez poprawek zostaje na miejscu do 8-9 godzin (nawet na nosie!). Mat jest trochę płaski ale to nic czego nie dałoby się naprawić odrobiną rozświetlacza i mgiełki. Nie polecam go tylko dla skóry suchej i mieszanej w kierunku suchej, ponieważ podkreśla suche skórki.

Podklad dobrze sie rozprowadza faktycznie dobrze matuje i na tym koniec .Po wyschnieciu juz nic nie mozna poprawic wszystko sie sciera po 8 h podklad sie zwazyl i wygladal strasznie.Mam cere mieszana wrazliwa probowalam na krem nawilzajacy z aa na baze z kobo na krem z loreala i nic .Jestem zawiedziona