Eveline, Total Action 8 w 1, Krem - maska do rąk i paznokci nawilżająco - regenerująca

Multifunkcyjny krem-maska do rąk i paznokci Total Action 8 w 1 kompleksowo i profesjonalnie regeneruje przesuszoną skórę dłoni. Przynosi ukojenie szorstkiej, zniszczonej i podrażnionej skórze oraz wzmacnia kruche paznokcie. Innowacyjna, szwajcarska formuła bogata w intensywnie działające składniki aktywne błyskawicznie nawilża i odżywia skórę oraz chroni ją przed działaniem czynników zewnętrznych.

Dobry kosmetyk.

Jako posiadaczka atopowej skóry dłoni szukam ciągle czegoś co by zablokowało powstawanie suchości i ran na moich dłoniach. Mało kiedy sprawdzają się u mnie rzeczy dedykowane typowo dla atopowców. To dość dziwne. Tę kremo-maskę kupiłam w Rossmannie jakiś czas temu. 75ml za około 8 zł - nawet okej tyle że ja potrzebuję tego produktu dość dużo na dłonie. U mnie sprawdza się na noc w dużej ilości ponieważ w ciągu dnia się klei na dłoniach.
Po użyciu efekty są widoczne po 3-4 dniach. Stan paznokci jest lepszy i skóra jest bardziej miękka ukojona i w jednolitym kolorze. Jednak krem nie jest mocno tłusty, mimo to mi pasuję. Skład kremu maski do rąk od Eveline jest dobry. Podoba mi się bo nie jest w pełni naturalny gdyż takie kosmetyki przeważnie wcale się u mnie nie sprawdzają. Mamy tutaj parafinę co u mnie jest na duży plus, mamy też kwas hialuronowy który dla mnie jest kolejnym plusem, jest też kolagen i inne dość dobrze wpływające na skórę substancję. Zapach jest jak dla mnie przyjemny i nie jest bardzo mocny. Czytałam w opiniach na Rossmannie że kiedyś był mocniejszy, był też inny skład.
Opakowanie to tubka która jest dobrze wykonana, dozownik jest zamknięciem na klik.
Krem jest fajny lekki na noc i faktycznie działa jak maska. Na wiosenne i letnie miesiące na noc będzie w sam raz.
Jedynie pojemność jak dla mnie jest za mała.

Dobry

Krem-maska do rąk i paznokci Eveline 8w1 jest w mojej opinii dobrym produktem, który poradzi sobie z codzienną pielęgnacją dłoni. Dobrze nawilża i wygładza skórę, szybko się wchłania, nie pozostawiając nieprzyjemnego tłustego filmu. Osobiście nie wiem jak poradzi sobie z trudniejszych przypadkami takimi jak popękana skóra, ponieważ mój dłonie są co najwyżej lekko przesuszone. Ma fajną konsystencję, która dobrze się rozprowadza na skórze. Jedyną wadą produktu z mojego punktu widzenia jest zapach. Nie jest jakiś szczególnie nieprzyjemny, ale mi osobiście nie podchodzi, jest zbyt mdły.

bardzo fajny

Krem bardzo szybko się wchłania, dobrze nawilża, nie zostawia tłustej warstwy oraz ma przyjemny, delikatny zapach. Konsystencja jest ani za gęsta ani za rzadka, jest w sam raz. Jest on też wydajny, a jego opakowanie jest poręczne i bardzo miękkie. Do tego podoba mi się jego wygląd. Jest ono wykonane dosyc porządnie i nic się w nim nie popsuło. Polubiłam się z nim i chętnie go używam. Myślę, ze większość osób też by go polubiła.

Polecam!

Jestem bardzo zadowolona z tego kremu. Jest zgodny z opisem producenta. Bardzo dobrze nawilża dłonie, nie pozostawia tłustej warstwy, wchłania się ale mimo tego dłonie są dalej nawilżone. Rzeczywiście regeneruje skórę dłoni i paznokcie. Polecam każdemu kto ma zniszczone dłonie jak i po prostu chce o nie zadbać.

Dobry

Krem jest dobry, dobrze nawilża, nie pozostawia tłustej warstwy, wchłania się dobrze, zgodny z opisem producenta, są lepsze, ale mogę polecić z czystym sumieniem ;)

Dobrze się sprawdza

Jestem bardzo zadowolona z tego kremu. Świetnie nawilża dłonie, nie zauważyłam żeby wpłynął jakoś na stan na moich paznokci. Krem bardzo ładnie pachnie, co niezwykle umila stosowanie kremu. Z całą pewnością jest to jeden z najlepszych kremów jaki miałam okazje testować.

nie powala

Jako krem? Jak najbardziej, ale cudów nie robi. Dość specyficznie pachnie, pudrowo-chemicznie. Na dłuższą metę zapach trochę przeszkadza. Teoretycznie szybko się wchłania, ale pozostawia na skórze dłoni lepką powłokę. Jedyne co o niem można powiedzieć dobrego- wydajny, w schludnym, typowym dla całej linii produktów, opakowaniu.
Jako maska? Tragedia! Kulkuje się i roluje. Wręcz przesusza dłonie. Porażka!
Historię o wzmocnionych paznokciach, redukcji zaczerwienień, podrażnień, przebarwień i zmarszczek można między bajki spokojnie włożyć.
Nie polecam.

dobry krem;)

krem kupiłam przy okazji zakupów w markecie, chyba tylko dlatego że lubię odżywkę 8w1 eveline i jak zobaczyłam krem to oszalałam i wzięłam:)

krem uważam za bardzo przyzwoity produkt, zwłaszcza teraz na jesień-zimę.
szybko się wchłania, nie zostawia takiej śliskiej warstwy na dłoniach tylko rzeczywiście się wchlania.
ma ciekawy zapach- mnie on przypomina jakieś orzechy? ale nie jestem pewna.

dostępność słaba- widziałam tylko w carefurze, nigdzie indziej.
cena ok ok 8zł.

można brać smiało jeśli ktoś nie lubi gęstych tłustych kremów typu neutrogena

co do tego 8 w 1 to ciężko stwierdzić. nawilża, regenruje nie wiem co jeszcze miał by robić krem, czego tu oczekiwać.

Przeciętny

Wygodne opakowanie. Krem dosyć gęsty o beżowej barwie. Powoli się wchłania i trzeba długo pocierać dłonie żeby go rozprowadzić. U mnie nie do końca się sprawdził z obietnicami producenta.

Dobry produkt w odpowiedniej cenie

Nie widzę w nim nic nadzwyczajnego. Spełnia w 100% moje oczekiwania. W przeciwieństwie do wielu kremów do rąk, szybko i bezproblemowo się wchłania. Ładnie pachnie i ma puszysta konsystencję.

Bardzo lubię

Jeden z lepszych kremów do rąk, jakie używałam. Bardzo dobrze nawilża, nie zostawia uczucia tłustości na dłoniach, ładnie pachnie, jest super ;-) Spełnia swoje zadania co do dłoni. Nie wiem jak działa na paznokcie, bo nie zauważyłam znacznej rożnicy.

Świetny

Zdecydowanie ulubieniec, uratował moją bardzo suchą skórę na rękach, z którą mam problem od zawsze.

+bardzo lekki
+szybko się wchłania