Eveline, Total Action 8 w 1, Krem - maska do rąk i paznokci nawilżająco - regenerująca

Multifunkcyjny krem-maska do rąk i paznokci Total Action 8 w 1 kompleksowo i profesjonalnie regeneruje przesuszoną skórę dłoni. Przynosi ukojenie szorstkiej, zniszczonej i podrażnionej skórze oraz wzmacnia kruche paznokcie. Innowacyjna, szwajcarska formuła bogata w intensywnie działające składniki aktywne błyskawicznie nawilża i odżywia skórę oraz chroni ją przed działaniem czynników zewnętrznych.

Ujdzie

Jakos mnie nie zachwycił, wszystkie swoje kremy do dłoni stosuje na noc razem z rękawiczkami. Może ciężko mi zobaczyć jakiś duzy efekt ponieważ nie mam problemow z dłońmi. Ale kremy stosuje aby zapobiegać przyszłym problemom . Krem jest bardzo wydajny, ładny delikatny zapach również delikatnie nawilża.

Dobry

Mam duży problem w chłodne dni z wręcz fioletowymi , popękanymi i suchymi dłońmi...
Krem kupiłam z polecenia Pani w Rossmanie.
Bardzo szybko się wchłania, pachnie delikatnie i przyjemnie.
Niestety szczypie popękaną skórę ;(
Dopóki nie umyje się rąk to ręce wyglądają dobrze,ale niestety to chwilowy efekt. Nie niweluje przebarwień, nie zauważyłam aby cokolwiek zrobił z paznokciami.

Generalnie jest dobry, niestety mam duży problem ze skórą dłoni , więc potrzebuję naprawdę bardzo odżywczego kremu,ale dla normalnych rąk to na pewno się sprawdzi ;) Stosuję w ciągu dnia,kiedy moje ręce są suche ponieważ szybko się wchłania ,więc jest idealny dla mnie.

meh

Sezon jesienny równa się u mnie totalnie przesuszone dłonie. I to był okres kiedy miałam okazję spotkać się z tym produktem. Niestety krem-maska nie sprostał temu zadaniu. Krem po nałożeniu szybko się wchłania pozostawiając lepką warstwę ochronną na dłoniach, ale zupełnie to nie przeszkadza w tym, że moje dłonie nawet wtedy się przesuszają. Nawilżenie jest dosłownie chwilowe. Stymulacje odnowy naskórka, wzmocnienie paznokci czy zmniejszenie zaczerwienienia można włożyć między bajki

krem

od jakiegoś czasu używam tego kremu nawet kilka razy dziennie . o ile działa korzystnie na skóre dłoni tak nie zauważyłam by odżywiał paznokcie zapach a fraczej jego brak też daje wiele do życzenia. nie jest jakis drogi ale oczekiwałam po nim więcej

Bardzo fajny produkt

Fajny krem o wielu właściwościach, który dobrze pielęgnuje skórę dłoni, skórki p płytkę paznokcia. Dość wolno się wchłania i do tego czasu pozostawia lepką warstwę, nie lubię tego latem, ale zimą ta warstwa chroni przed mrozem. Ma delikatny, zapach. Opakowanie jest bardzo poręczne i posiada zamknięcie na klips. Jest tani i ogólnodostępny.

Przeciętny

Krem tak jak w tytule uważam za mocno przeciętny.
Nie jest wodnisty, jednak bardzo szybko się wchłania, dłonie po jego nałożeniu nie lepią się. No ale jak się wchłonie to nawilżenie jakie daje jest dla mnie niedostateczne, co jakiś czas musiałam ponownie go nakładać, bo czułam ze moje dłonie tego potrzebują.
Plus za bardzo ładny zapach, zgrabne opakowanie i niską cenę.
Niestety jego działanie nie jest dla mnie dostatecznie dobre i na pewno nie kupię go ponownie.

Najlepszy do pracy ;)

Jest to najlepszy krem do rąk jaki w życiu miałam ! Bardzo szybko się wchłania. Ładnie pachnie. Nawilża. Odżywia i pozostawia skórę miękką i gładką. Bardzo fajny na każdą porę roku - zarówno w zimie przy mrozach jak i latem na upalnym słońcu.

Dobry kosmetyk.

Jako posiadaczka atopowej skóry dłoni szukam ciągle czegoś co by zablokowało powstawanie suchości i ran na moich dłoniach. Mało kiedy sprawdzają się u mnie rzeczy dedykowane typowo dla atopowców. To dość dziwne. Tę kremo-maskę kupiłam w Rossmannie jakiś czas temu. 75ml za około 8 zł - nawet okej tyle że ja potrzebuję tego produktu dość dużo na dłonie. U mnie sprawdza się na noc w dużej ilości ponieważ w ciągu dnia się klei na dłoniach.
Po użyciu efekty są widoczne po 3-4 dniach. Stan paznokci jest lepszy i skóra jest bardziej miękka ukojona i w jednolitym kolorze. Jednak krem nie jest mocno tłusty, mimo to mi pasuję. Skład kremu maski do rąk od Eveline jest dobry. Podoba mi się bo nie jest w pełni naturalny gdyż takie kosmetyki przeważnie wcale się u mnie nie sprawdzają. Mamy tutaj parafinę co u mnie jest na duży plus, mamy też kwas hialuronowy który dla mnie jest kolejnym plusem, jest też kolagen i inne dość dobrze wpływające na skórę substancję. Zapach jest jak dla mnie przyjemny i nie jest bardzo mocny. Czytałam w opiniach na Rossmannie że kiedyś był mocniejszy, był też inny skład.
Opakowanie to tubka która jest dobrze wykonana, dozownik jest zamknięciem na klik.
Krem jest fajny lekki na noc i faktycznie działa jak maska. Na wiosenne i letnie miesiące na noc będzie w sam raz.
Jedynie pojemność jak dla mnie jest za mała.

Dobry

Krem-maska do rąk i paznokci Eveline 8w1 jest w mojej opinii dobrym produktem, który poradzi sobie z codzienną pielęgnacją dłoni. Dobrze nawilża i wygładza skórę, szybko się wchłania, nie pozostawiając nieprzyjemnego tłustego filmu. Osobiście nie wiem jak poradzi sobie z trudniejszych przypadkami takimi jak popękana skóra, ponieważ mój dłonie są co najwyżej lekko przesuszone. Ma fajną konsystencję, która dobrze się rozprowadza na skórze. Jedyną wadą produktu z mojego punktu widzenia jest zapach. Nie jest jakiś szczególnie nieprzyjemny, ale mi osobiście nie podchodzi, jest zbyt mdły.

bardzo fajny

Krem bardzo szybko się wchłania, dobrze nawilża, nie zostawia tłustej warstwy oraz ma przyjemny, delikatny zapach. Konsystencja jest ani za gęsta ani za rzadka, jest w sam raz. Jest on też wydajny, a jego opakowanie jest poręczne i bardzo miękkie. Do tego podoba mi się jego wygląd. Jest ono wykonane dosyc porządnie i nic się w nim nie popsuło. Polubiłam się z nim i chętnie go używam. Myślę, ze większość osób też by go polubiła.

Polecam!

Jestem bardzo zadowolona z tego kremu. Jest zgodny z opisem producenta. Bardzo dobrze nawilża dłonie, nie pozostawia tłustej warstwy, wchłania się ale mimo tego dłonie są dalej nawilżone. Rzeczywiście regeneruje skórę dłoni i paznokcie. Polecam każdemu kto ma zniszczone dłonie jak i po prostu chce o nie zadbać.

Dobry

Krem jest dobry, dobrze nawilża, nie pozostawia tłustej warstwy, wchłania się dobrze, zgodny z opisem producenta, są lepsze, ale mogę polecić z czystym sumieniem ;)