AA, AA Oil Essence, Ultra nawilżający krem do rąk

AA, AA Oil Essence, Ultra nawilżający krem do rąk

Aksamitny krem ultra nawilżający łączy w sobie kompleksową pielęgnację z pięknym, zmysłowym zapachem. Jego bogata receptura opiera się na zastosowaniu cennych olejków - arganowego i marula, które pozostawiają skórę nawilżoną, odżywioną i wygładzoną. Krem otula dłonie tajemniczym zapachem kwiatu lotosu oraz nadaje uczucie długotrwałej pielęgnacji. Szybko się wchłania, nie pozostawiając uczucia lepkości.

Zwykły krem

Zalety:
+ zapach
+ konsystencja
Wady:
- sztywne opakowanie i ciężko wycisnąć resztki
- krem jest przeciętny, więc cena jest wygórowana
- wydajność
- nie czuję działania, praktycznie w ogóle nie nawilża

dobry

Krem ma pojemność 75 ml. Dostałam go w prezencie. Jestem z niego bardzo
zadowolona i bardzo mi się podobał. Szkoda, że tak szybko się skończył. Jestem fanką kremów do rąk odkąd pamiętam, lubię stosować i lubię mieć zadbane
dłonie. Kupuję różne kremy za różną cenę. Powiem wprost ten krem jest drogi (dla mnie), widziałam cenę na rossnet.pl i mnie lekko zszokowało. Krem jest dobry, ale cena zdecydowanie zbyt wysoka w stosunku do pojemności i działania. Stosowałam dawno, dawno temu krem za 1,99 zł i był genialny. Ten się do niego nie umywa. No ale, póki nie wiedziałam ile kosztuje ( później zresztą też) byłam zadowolona. Właściwie to ma same zalety.

•bardzo, ale to bardzo ładnie pachnie
•dobrze nawilża dłonie
•nie pozostawia tłustej warstwy
•bardzo szybko się wchłania
•uczucie nawilżenia jest długotrwałe
•uratował moje przesuszone dłonie przed dramatycznym stopniem wysuszenia
•treściwą konsystencję miał
•jeden z lepszych kremów do rąk jakie stosowałam

Polecam zakup.

Wypadł słabo.

"Ultra nawilżający" - jak producent go zachwala przywodzi na myśl niezłą dawkę nawilżenia a tu w rzeczywistości jest klapa... Krem jak krem, jak wiele innych, nawilża na chwilę wchłaniając się do nieprzyjemnego matu, który potęguje wrażenie suchych rąk. Do tego zapach... Nie podobał mi się, pachniał charakterystycznie jak kosmetyki bezzapachowe + jakaś słodka nutka, całość tworzyła zapach nieprzyjemny. Była sytuacja, że moja siostra będąc u mnie chciała pokremować dłonie, podałam jej ten krem i pierwsze co powiedziała po rozsmarowniu kremu to: "co za śmierdziucha masz?" A producent obiecuje zmysłowy zapach... No ale odbiór zapachów to też kwestia indywidualna każdego nosa.
Olejki zawarte w kremie nie dają super efektów. Dla mnie to zwykły krem, który na chwilę nawilża i nie daje efektów długotrwałych, dłonie nie były wygładzone, nawilżone, zadbane. I jeszcze ta cena za taką jakość? Nie.

Używam tego produktu od: używałam parę miesięcy temu
Ilość zużytych opakowań: jedno - 75 ml.