DelaWell, Sweet & Natural, Sweet Body Butter Ginger & Vanilla (Masło do ciała 'Imbir i wanilia')

Otul zmysły zapachem orientalnego połączenia imbiru i wanilii. Poczuj na własnej skórze moc dobroczynnych składników maseł Sweet and Natural o konsystencji tortowego kremu.
Innowacyjne połączenie naturalnych cukrów roślinnych, ekstraktu z mango, witaminy E, masła kakaowego oraz starannie dobranych bio olei (makadamia, migdałowy, jojoba, arganowy, z baobabu) intensywnie nawilży, odżywi i zregeneruje skórę.
Najważniejsze składniki balsamów:
- Aquaxyl - innowacyjne naturalne połączenie pochodnych glukozy. Poprawia równowagę płynów w skórze. Wygładza ją. Zwiększa syntezę kwasu hialuronowego w naskórku i skórze właściwej,
- ekstrakt z centella asiatica - stymuluje syntezę kolagenu, działa ujędrniająco, regenerująco. Poprawia ukrwienie skóry. Ma działanie antyoksydacyjne,
- olej arganowy - odżywia i nawilża, przywraca i wzmacnia płaszcz hydrolipidowy skóry, jest silnym przeciwutleniaczem. Działa przeciwzmarszczkowo, regeneruje suchą skórę, zalecany przy różnych problemach skórnych (np. łuszczyca, rozstępy),
- olej z babobabu - zawarte w oleju z baobabu alfa i beta karoten chronią skórę przed wnikaniem promieniowania UVA, UVB, UVC. Olej posiada doskonałe właściwości nawilżające, zmiękczające i przyspieszające regenerację komórek naskórka,
- olej jojoba - dzięki wysokiemu powinowactwu do ludzkiej skóry zastępuje naturalne sebum i zapobiega wysuszeniu naskórka. Jojoba zawiera skwalen, kwasy tłuszczowe, fitosterole, witaminę E i F. Odżywia, natłuszcza i nawilża skórę,
- olej makadamia - zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe Omega 3, 6 i 9, dzięki temu wykazuje doskonałe właściwości odżywcze, zmiękczające i na-wilżające. Ponad to działa antyrodnikowo i wspomaga redukcje blizn,
- olej ze słodkich migdałów - zawiera witaminy A i E, dużo Niezbędnych Nienasyconych Kwasów Tłuszczowych – odgrywa dużą rolę w utrzymaniu prawidłowej wilgotności skóry. Wpływa łagodząco na podrażnienia i suchość skóry,
- witamina E - `witamina młodości`, zapobiega wolnym rodnikom i starzeniu skóry. Chroni ją przed nadmiernym wysuszeniem, utratą jędrności i elastyczności, a tym samym zmniejsza ryzyko powstawania pęknięć naskórka.

Cieszę się, że się skończył...

Napiszę tak: Nie cierpię tego balsamu tylko i wyłącznie za zapach. Osobiście uwielbiam zapach wanilii, ale w połączeniu z imbirem, który zniszczył wanilię, nienawidzę. Modliłam się, żeby ten balsam się jak najszybciej skończył. Dobrze, że ma tylko 100 ml, jednak źle dla mnie, że był bardzo wydajny i wystarczyła niewielka ilość, żeby się nim dobrze wysmarować. I pewnie byłoby to dla mnie plusem, gdyby nie ten zapach. Mój Narzeczony nie chciał spać ze mną w jednym łóżku jak nakładałam ten balsam. Nie napiszę czy coś sprawił wow dla mojej skóry, bo ja tam niczego nie zauważyłam.