Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy
Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Biotherm, Densite Yeux Lift

Biotherm, Densite Yeux Lift

Średnia ocena użytkowników: 4 /5

Kategoria
Marka
Pojemność 15 ml
Cena 160,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

DENSITE YEUX lift to kosmetyk z linii intensywnie pielegnującej skórę z widocznymi już oznakami starzenia się. Przeznaczony w stanach, gdy skóra zatraciła już swoją sprężystość, promienność, gdy są widoczne zmarszki. Krem o konsystencji gęstej i świeżej, do skóry normalnej, mieszanej i suchej. Preparat przywraca skórze gęstość i w widoczny sposób zmniejsza zmarszczki. Według zapewnień producenta, już po 15 dniach kuracji pielegnacyjnej, skóra jest naprężona, gladsza i nabiera objętości. W miarę upłuwu czasu staje sie coraz bardziej jedrna.

Jak działa DENSITE YEUX lift. Innowacja: Woda zawarta w skórze właściwej nawilża głębsze warstwy skóry i utrzymuje objętość tkanki skórnej, zapewniając w ten sposób skórze odpowiednią gęstość. Zawarte w skórze mikrogąbeczki / glikozaminoglikany/ pomagają w zatrzymywaniu i wiązaniu wody w skórze właściwej. W kremie zawarto oczyszczony wyciąg z drożdzy, który pobudza mikrogąbeczki skórne i stymuluje procesy wiązania wody w skórze właściwej. Otrzymanie oczyszczonego wyciagu z drożdży uzyskano w wyniku kolejnych operacji oczyszczania, które umożliwiają wyodrębvnienie czynnej, bogatej w cukry frakcji pobudzajacej komórki, zapewniajacej wytwarzanie mikrogabeczek skórnych.

Dodatkowe informacje o produkcie: wszystkie linie preparatów pielegnacyjnych Biotherm, opieraja sie na unikalnych właściwościach Czystego Wyciagu z Planktonu Termalnego, który stanowi koncentrat źródeł termalnych. To biolodzy Biothermu odkryli te naturalną substancje czynną w górskich źródłach na terenie Francjii i po 20 latach prac badawczych opatentowali oryginalną technologię biologicznej produkcji, która umożliwia zachowanie nienaruszonego składu i aktywnych właściwości koncentratu źródeł termalnych. Uznany przez międzynarodowe środowisko naukowe Czysty Wyciąg z Planktonu Termalnego wykazuje nadzwyczajne, naturalne właściwości łagodzące dzięki idealnemu, biologicznemu współdziałaniu z komórkami skóry. Czysty Wyciąg z Planktonu Termalnego zapewnia również skórze naturalne bogactwo mikroelementów, soli mineralnych i protein. Będąc jednocześnie filarem linii Biotherm działa w połączeniu z innymi substancjami czynnymi w formie czystych wyciągów, dobieranych w celu uzyskania konkretnych efektów pielegnacyjnych w zależności od potrzeb i przeznaczenia poszczególnych preparatów. W przypadku Densite Yeux lift dla skóry dojrzałej użyto oczyszczonego wyciągu z drożdży.

Recenzje 1

Średnia ocena użytkowników: 4 /5

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

przyjemny

Świetny. Nawilża, napina, wygładza. Różnicę widać już po pierwszym zastosowaniu, a z czasem robi się jeszcze lepiej. Warto.

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  111
  produktów

  195
  recenzji

  147
  pochwał

  10,00

 2. 2

  99
  produktów

  244
  recenzji

  50
  pochwał

  9,43

 3. 3

  113
  produktów

  163
  recenzji

  139
  pochwał

  8,81

Zobacz cały ranking