Avon, Senses, Garden of Eden, Moisturizing After Shower Mist (Nawilżająca mgiełka do ciała)

Lekka mgiełka do ciała wzbogacona nutami zapachowymi peonii, jaśminu i pomarańczy:
- nawilża
- nadaje skórze delikatny zapach
- szybko się wchłania
- łatwa w użyciu
Jak stosować: Spryskać oczyszczoną skórę całego ciała i delikatnie wmasować.

Świetna jako balsam!

Stosowałam ją jako balsam. Była świetna! Ma przepiękny zapach, odświeża i dzięki niej skóra jest gładka i pachnąca. Jest bardzo wydajna, wygodna w użyciu i całkiem tania (kupiłam ją w promocji za ok. 8zł). Chętnie do niej wrócę. Polecam ją osobom, które szukają jakieś fajnego kremu/balsamu, aby nosić ją ze sobą w torebce do szkoły, pracy czy gdziekolwiek indziej. :)

Balsam w sprayu, nie orzeźwiająca mgiełka.

Szukałam mgiełki dającej odświeżenie w gorące dni o przyjemnym zapachu.... Przetestowałam wiele mgiełek z avonu, ale ta jest inna.
Na plus zdecydowanie zapach - miły, nie za słodki, nie drażniący i bardzo przyjemny. Rozczarowaniem dla mnie była konsystencja, jest to bardziej balsam w sprayu niż mgiełka. Nie daje poczucia odświeżenia i orzeźwienia. Dobrze sprawdza się jako balsam po kąpieli do ciała, bo łatwo się rozsmarowuje, szybko się wchłania i nawilża wystarczająco. Na plus także cena i dostępność, kupiłam na allegro za parę złotych. Niestety nie jest zbyt wydajna - kilka psiknięć a już mam 1/5 opakowania mniej. Nie kupię ponownie, ponieważ to nie jest produkt jakiego szukałam, ale przetestować warto chociażby dla samego zapachu.

Yeah!!

Bardzo porządny produkt:
+ cena - niska, a po promocji to bardzo niska
+ wydajność - nie używałam jej codziennie, najczęściej w trakcie dnia, kiedy potrzebowałam natychmiastowego nawilżenia skóry
+ zapach - ładny, kwiatowy, długo utrzymuje się na skórze
+ nawilżenie i odżywienie skóry widoczne natychmiast po użyciu kosmetyku
+ dostępność - w każdym katalogu z avonu
+ nie wysuszyła, nie podrażniła i nie ściagała mi skóry podczas używania kosmetyku
+ opakowanie - pompka (bardzo duży plus) przez co aplikacja jest ułatwiona
+ przezroczyste, matowe opakowanie, co pozwala nam zobaczyć ile produktu nam pozostało

Minusów - brak :)

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno całe opakowanie

Bez zachwytu, ale warta polecenia

Nie jestem amatorka mgiełek, ale latem lubię mieć w torebce. Tą tez miałam, skuszona ładnym zapachem żelu po prysznic o tej samej nazwie. Mgiełka ma miły kwiatowy zapach co już daje przyjemność sięgnięcia po niego. Przyjemnie odświeża na niezbyt długo, bo to mgiełka więc trwałość jest słabsza. Jest tez miłym akcentem po kąpieli. Trudno mi powiedzieć czy nawilża, bo używam do nawilżania równiez innych produktów. Jedno jest pewne nie wysusza, nie ścąga, nie podrażnia. Wydodne opakowanie, w przejrzystej butelce, z atomizerem dzialającym do końca zawartości. Tanie -7 pln.

Używam tego produktu od: od 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Dobry produkt :)

Lubie mgiełki Avon, nie tylko te nadające zapach, ale także te z fromułą balsamu. Ta mgiełka jest jedną z moich ulubionych pod tym wzgledem.

+ ladnie pachnie
+ nie wyszusza skory
+ nie podraznia
+ nie uczula
+ zapach utrzymuje sie ok. 2-3 h, moze to krotko, ale zwykly balsam tyle nie wytrzyma
+ wygodne opakowanie z psikaczem :)
+ często na promocji
+ wydajnosc (pod warunkiem sozczednego uzywania)

- pojemnosc

Używam tego produktu od: 3 miesięce