Ingrid Cosmetics, Ideal Nail Care Definition, Mega Matt Top Coat (Top matujący do paznokci)

Mega Matt Top Coat Ingrid:
- zapewnia matowe wykończenie manicure już w kilka sekund,
- szybkoschnąca formuła nowej generacji doskonale utwardza płytkę paznokcia, dzięki czemu jest ona odporna na uszkodzenia,
- top jest transparentny dlatego bez obaw można stosować go z ulubionym kolorem lakieru lub bezpośrednio na płytkę paznokcia uzyskując oryginalny efekt zamrożenia,
- pędzelek zapewnia łatwą i szybką aplikację.

Wydaje się ok :)

Wcześniej kilkukrotnie miałam do czynienia z topami przeznaczonymi typowo do hybryd, ale kompletnie się nie sprawdziły, więc postanowiłam pójść tym razem na około i kupiłam top Ingrid. Wygląda na to, że to strzał w dziesiątkę! Mam go na paznokciach od tygodnia i jak na razie nie ściera się i nie traci efektu matu. Nie śmierdzi i schnie bardzo szybko, więc nie jest aż tak uciążliwy ;) Dodatkowo cena jest zachęcająca - na promocji w Hebe zapłaciłam za niego niecałe 7,50 zł.
Nie wiem niestety czy faktycznie utwardza, tak jak to obiecuje producent, bo moje paznokcie po nałożeniu lakierów hybrydowych i tak są bardzo twarde.

Z minusow:
- lekkie rozjaśnienie koloru, ktory jest pod spodem, ale taki już urok topów matujących
- trzeba go nakładać bardzo precyzyjnie, bo inaczej widać smugi, albo miejsca gdzie podwójnie przejechało się pędzelkiem

Generalnie polecam! :)