A.T.W., Antystres, Żel do mycia ciała i głowy z arniką i tymiankiem

A.T.W., Antystres, Żel do mycia ciała i głowy z arniką i tymiankiem

Zgłoszony przez spodkoldry

Żel do mycia ciała i głowy z serii Antystres A.T.W. przeznaczony jest do skóry wrażliwej. Bioaktywne związki czynne, zawarte w wyciągu z arniki górskiej (Arnica Montana), posiadają właściwości regeneracyjne, łagodzące podrażnienia i wzmacniające naczynia krwionośne, a wyciąg z macierzanki tymianku (Thymus Vulgaris) odtłuszcza oraz dokładnie oczyszcza skórę i włosy. Produkt hipoalergiczny.

Sposób użycia: odpowiednią ilością żelu A.T.W. Antystres umyć ciało i włosy. Dokładnie spłukać. W razie potrzeby czynność powtórzyć.

Nie to mnie odstresowuje...

Czy ja wiem, czy ten żel taki odstresowujący... Zapach ma ledwo wyczuwalny, na pewno ziołowy, ale nie dziwota, skoro zawiera arnikę górską i tymianek. Pieni się dość przeciętnie, z pewnością nie zgotuje nam iście królewskiej kąpieli (czy raczej prysznica) w otulających, kremowych bąbelkach.

Konsystencja stosunkowo gęsta jak na przezroczysty produkt. Dość łatwo rozprowadza się po ciele.

Cóż, wszystko zależy, czego oczekujemy od żelu pod prysznic. Ja przede wszystkim lubię wyraziste, nietypowe zapachy, w których mam ochotę zatopić się i przez chwilę zapomnieć o trudach minionego i czekającego mnie dnia... Jeśli ktoś z kolei liczy wyłącznie na nieinwazyjne (mimo SLS, żel raczej nie wysusza skóry) oczyszczenie ciała, a karmelowe czy kwiatowe aromaty go drażnią, ATW będzie dobrym wyborem. Oczywiście, nie za 17 zł, ale to już moje prywatne zdanie.

Używam tego produktu od: od miesiąca