Isana, Coffein Tonikum mit AnaGain (Tonik do włosów z kofeiną i aktywatorem AnaGain)

Tonik z kofeiną Isana wzmacnia cebulki włosów i pomaga zapobiegać wypadaniu - skóra głowy oraz włosy będą pobudzone i wypielęgnowane. Tonik kofeinowy Isana zapewnia odpowiednią pielęgnację wraz z dogłębnym działaniem dla włosów cienkich i bez życia. Włos zostaje u nasady wzmocniony, a ukrwienie skóry pobudzone.

Na plus

Przede wszystkim odkąd używam produktu odnoszę wrażenie, że moje włosy wyglądają na zdrowsze, mniej się przetłuszczają, mniej wypadają, nie są po nim obciążone, wręcz przeciwnie moje cienkie włosy wydają się, jakby nabrały objętości. Jedyne czego póki co nie mogę stwierdzić, to czy działa na pojawianie się "baby hair" - tego na razie nie zauważyłam. Wielka szkoda, że opakowanie nie posiada atomizera, ponieważ przez to aplikacja jest nieco utrudniona, trochę źle się dozuje, co sprawia, że jego wydajność znacznie spada.