Balea, Erdbeer-Joghurt Maske (Truskawkowo - jogurtowa maseczka do twarzy)

Balea, Erdbeer-Joghurt Maske (Truskawkowo - jogurtowa maseczka do twarzy)

Przeznaczona do ochrony skóry normalnej. Saszetka zawiera dwie porcje maseczki. Zawiera owocowy jogurt. Skutecznie nawilża i przywraca aksamitny dotyk skóry. Migdały, kiełki kukurydzy i masło shea intensywnie odżywiają skórę i zapobiegają jej przesuszaniu. Panthenol łagodzi i nawilża. Witamina E chroni przed starzeniem skóry.

co za truskawkowa niespodzianka

Bardzo fajna maska, którą dostałam od koleżanki w pracy na spróbowanie. Polecam, bo naprawdę świetnie wpływa na stan i kondycję cery. Bardzo podoba mi się to połączenie jogurtu z truskawkową mieszanką – rewelacja dla skóry.
+odżywia cerę
+regeneruje i redukuje zmęczenie
+przywraca blask skórze, cera jest promienna, jaśniejsza, pełna energii
+wygładza cerę, zmniejsza widoczność różnych niedoskonałości
+pięknie pachnie a zapach ten utrzymuje się na cerze
+bardzo wydajna (na 2 razy)
+ szybko reaguje ze skórą
+łatwo zmywalna
+nie napina skóry, nie zasycha na „skorupkę”

Ilość zużytych opakowań: całe 1

Truskawkowy koktajl - bardzo fajna.

Balea potrafi zaskoczyć naprawdę świetnymi kosmetykami za grosze. I tak właśnie jest w przypadku tej maseczki - spełnia swoje zadanie genialnie, efekty są widoczne już po pierwszym zastosowaniu.

Maseczkę nakładałam po wieczornym oczyszczaniu twarzy. Zmywałam ją wodą z żelem po upływie 20 minut. Producent sugeruje, aby resztki maseczki ścierać wacikiem, a nie zmywać - u mnie to się jednak nie sprawdziło, wówczas maseczka się rolowała i ostatecznie nie dało się pozbyć jej resztek bez użycia wody.

Ma konstystencję dość gęstą, dość puszystą, taki przyjemny, ale ciężkawy kremik. Wchłania się częściowo.
Bardzo ładnie pachnie jogurtem truskawkowym, łatwo się rozprowadza, łatwo się zmywa.
Duży plus za wydajność - 2 x 8ml wystarczyło mi aż na 4 razy mimo, że wcale nie oszczędzałam przy nakładaniu.

No i sprawa najważniejsza - działanie na skórę:
*pięknie, wyczuwalnie nawilża
*zauważyłam ujędrnienie, skóra na drugi dzień po użyciu była mięciutka i elastyczna
*robi coś dobrego również z kolorytem - buzia jest świeża, promienieje
*nie zapchał mnie, nie powoduje wyprysków
*należy jednak uważać na skórę bardzo delikatną - odczułam lekkie szczypanie/pieczenie w miejscach, gdzie skóra jest bardziej delikatna (okolice płatków nosa, policzki), powodowało to lekki dyskomfort, ale szyczypanie znikało po około 2 minutach od nałożenia maseczki

W składzie znajdziemy masło shea, olejek migdałowy, kukurydzę, poziomkę, ale też jest trochę chemii - na szczęście tej mniej szkodliwej dla skóry.

Minusem będzie oczywiście dostępność, nie mamy u nas DMu - wielka szkoda.

Bardzo chętnie kupię zapas tej maseczki przy okazji kolejnych zakupów w DM. Wspaniała chwila relaksu z koktajlem truskawowym na buzi :) No i efekty są widoczne! Zdecydowanie polecam.

Ilość zużytych opakowań: 2 podwójne saszetki, w sumie 32ml