Eveline, Curl Up Volume Mascara (Pogrubiająco - podkręcający tusz do rzęs)

Eveline, Curl Up Volume Mascara (Pogrubiająco - podkręcający tusz do rzęs)

Specjalnie wyprofilowana szczoteczka Double Brush pozwoli na intensywne podkręcenie nawet najmniejszej rzęsy. Już od pierwszego pociągnięcia rzęsy są intensywnie podkręcone, uniesione, wydłużone i pełne wyjątkowej objętości. Dzięki elastycznej formule maskara umożliwia łatwą i precyzyjną aplikację kolejnych warstw tuszu, idealnie pokrywając rzęsy na całej długości. Tusz nie kruszy się, nie pozostawia grudek i nie skleja rzęs.

Tak tak tak

Produkt to jeden z 2 moich ulubionych tuszów do rzęs. Idealnie pogrubia i podkręca rzęsy,dzięki czemu wyglądają one bardzo kusząco ,a oczy wydają się być większe. Tusz jest bardzo wydajny, przy codziennym stosowaniu starczył na ponad pół roku. Nie uczulał,nie zasychał, nie brudził powiek i skóry podczas malowania. Ideał.

Jest okej !

Kupiłam tusz przypadkowo w jednej z drogerii. Cudów nie ma, ale za tą cenę daje radę. Tusz lekko pogrubia i podkręca rzęsy. Ma fajną wyprofilowaną szczoteczkę, która ułatwia nakładanie. Jest wydajny. Minusem jednak jest wysuszanie.

Jest ok

Tusz prawie idealny. Trwaly, nie osypuje sie. Cena jest niska. Swietnie wydluza i pogrubia rzesy. Jednak jego najwiekszym minusem jest wysychanie w opakowaniu. Naprawde dobrze mi sie z nim wspolpracowalo niestety do czasu...

Ciężko powiedzieć

Ciężko go ocenić. Maskara na pewno pogrubia rzęsy i delikatnie je podkręca. Niestety szczoteczka nakłada na rzęsy zbyt dużo produktu przez co muszę go zbierać inną szczoteczką. Tusz nie osypuje się, ale skleja rzęsy a pod koniec opakowania zauważyłam, że pozostawia grudki. Utrzymuje się na rzęsach od rana do wieczora.

taki sobie, ale nie najgorszy

fajna miękka, elastyczna szczoteczka, łatwo się nią maluje
jak zgęstnieje to unosi i podkręca rzęsy
lekko pogrubia
łatwo się zmywa
trochę pod koniec dnia się osypuje

rewelacja

Tusz sprawdził się znakomicie. Mam długie, ale proste rzęsy. Wystarczy jedna warstwa, góra dwie - i rzęsy wyglądają pięknie. Efekt jest naprawdę niezły, ponieważ odkąd go używam, słyszę dużo komplementów i zapytań czym jestem pomalowana :) Do tego dobra cena.

Pomyłka ;(

Tusz kupiłam na promocji w drogerii,kosztował jakieś 11 zl. Gdyby nie promocja,nie kupiłabym go w cenie regularnej, bo według mnie nie jest wart tych 18 -19 zl .
W moim przypadku w ogóle sie nie sprawdził a jestem posiadaczką długich rzęs.
Minimalnie podkręca,nie pogrubia i na pewno nie wydłuża . Rzęsy nim pomalowane wyglądają bardzo naturalnie i na pewno nie są tak jak obiecuje producent, podkręcone,pogrubione i wydłużone .
Jeden z gorszych tuszy jakie miałam. W dodatku ma dużą szczoteczkę,która nie sposób sie nie pobrudzić,bardzo niewygodnie się nim maluje.
Lubię firmę Eveline,ale tusz jest jak dla mnie fatalny.
NIE POLECAM

super!

Jestem mega zadowolona rzęsy wydłużone i pogrubione to to czego oczekuje po tuszu do rzęs!
Plusy:cena, naprawdę wydłuża, pogrubia,ładnie rozdziela rzęsy, czarny i co jest najlepsze za ta cenę nie kruszy się.
Jedynym małym minusem jest dla mnie szczoteczka którą na początku ciężko się maluje aż się przyzwyczaimy.:)

Mile zaskoczona

Uwielbiam markę eveline, choć do tuszy ich firmy nigdy nie byłam do końca przekonana i nadal nie jestem ;) Mam pare swoich ulubionych tuszy, ale co jakiś czas lubię wypróbować coś nowego...a nóż będzie to mój ideał :P
Na moich krótkich rzęsach nie wywołał wielkiego ŁAŁ. Ale takie ŁAŁ nie wywołał na moich rzęsach jeszcze żaden tusz :)
Powiem tak...jedno oko dla porównania pomalowałam sobie max factor masterpace ( a jest to jeden z lepszych tuszy których używałam), drugie oko eveline curl up. Efekt.....identyczny ! Różnica była tylko taka, że tuszem eveline musiałam dłużej malować oko....ale myślę że wynikało to z jego świeżości i jeszcze dość rzadkiej konsystencji. Rusz max factor był już trochę wystany także szybciej wymalowałam nim rzęsy :)

Ja jestem bardzo pozytywnie zaskoczona tym tuszem. Myślę, że jak tusz trochę "przeschnie" to będzie jeszcze lepiej :) Na pewno jeszcze kiedyś kupie :)

Yyhh..nie

+delikatnie podkręca
+rozdziela rzęsy
+nie osypuje się
+ładne opakowanie

-cena (jak za takie "szaleństwo" na powiece wygórowana)
-bardzo, baardzo naturalny efekt
-duża szczoteczka, którą łatwo się pobrudzić

Niezły

Tusz faktycznie wydłuża rzęsy i lekko podkręca, nie jest to jakiś spektakularny efekt, jednak zawsze coś.
Do wad tuszu zaliczyłabym jego dużą szczoteczkę, którą łatwo się pobrudzić.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Cudeńko

Zaintrygowała mnie szczoteczka :) Eveline zawsze zaskakuje mnie ich kształtem.

Plusy:

+ ładne opakowanie, choć troszeczkę gabarytowe
+ szczoteczka
+ pogrubia
+ unosi i podkręca
+ wydłuża
+ w połączeniu z bazą lash booster już po jednej warstwie daje spektakularny efekt!

+/- cena

Minusy

- troszeczkę brudzi w kącikach