Eveline, Wondershow, Volume Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Eveline, Wondershow, Volume Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Zaawansowana formuła tuszu zawiera naturalne woski, składniki aktywne i witaminę E, które dogłębnie pielęgnują, nawilżają i wygładzają rzęsy. Smukła, modelująca szczoteczka Bold&Flexy Brush idealnie dopasowuje się do linii rzęs, pozwalając na równomierną i precyzyjną aplikację kolejnych warstw tuszu. Dzięki temu rzęsy stają się natychmiastowo gęstsze, uniesione i pełne objętości.

Szczoteczka
silikonowa

Nigdy więcej

Przy zakupie zasugerowałam się dobrą opinią tuszu i to był błąd. Tusz totalnie nie robi nic. Mam długie, gęste rzęsy i nie widzę różnicy po nałożeniu tuszu. Na szczęście tusz nie jest drogi i do tego kupiony w promocji. Szczoteczkę ma fajną, ale niestety brak jakiegokolwiek efektu.

Chyba najlepszy do tej pory :)

Ile to ja już tuszów w swoim życiu wypróbowałam. Co promocja to kupuję by sprawdzić, a może nóż widelec trafiony zakup. I co wracam do ulubieńca żółtej beczułki z eveline. On jest po prostu najlepszy w każdym calu. Może to też dużo daje, że pod każdy tusz używam odżywki. Ale nie każdy robi to co on. Firanka rzęs, pogrubione, wyczesane, wydłużone, trzyma się cały dzień, nie osypuje, nie odbija nad okiem czy pod. Do tego tani. I polski.

Warto przetestować

Szczoteczke ma bardzo dobrą, jeśli chpdzi o jej budowę. Niestety nabiera się na nią za dużo tuszu i rzęsy przy malowaniu się sklejają, zostają na nich grudki z nadmiaru tuszu. Trzeba się nieźle nakombinować, żeby nie zrobić sobie krzywdy tą maskarą, ale z czasem idzie się nauczyć operować szczoteczką tak, abu efekt był zadowalający.
Może to tylko jakaś partia miała lekko wadliwy, gęsty tusz, bo czasem rzęsy wychodzą bardzo ładne, rozdzielone.

Troche się kruszy pod koniec dnia. Nie zauważyłam, żeby deszcz powodował rozmazanie. Nie odbija się na powiece.

Generalnie mam uczucia mieszane co do tego produktu, dokończe tylko opakowanie co mam i to chyba koniec przygody z tą maskarą. Przynajmniej na jakiś czas.

EDIT: Poleżała jakiś czas w szafce i formuła się zrobiła o niebo lepsza, daje radę teraz. Wychodzą bardzo ładne, rozdzielone rzęsy. Zawsze.
Podwyższam ocenę z 3 na 4 gwiazdki.

spryciarz

Bardzo dobry, polski kosmetyk za śmieszną cenę, właściwie cenkę (ok. 10 -12 zł).

Największa zaleta tuszu to gwarancja perfekcyjnego rozdzielenia rzęs (bez sklejania i bez grudek).

Pierwsza warstwa nałożona na rzęsy daje efekt gęstych, starannie utkanych firaneczek - widoczny, ale jeszcze naturalny.
Warstwa druga zadowoli już fanki konkretnego pogrubienia i dobrego wydłużenia.

Takie działanie to zasługa sprytnej, miękkiej szczoteczki - silikonowej, o gęstym, krótkim "włosiu".
Niby niepozorna spiralka, a jednak działa:)
A ja po raz kolejny przekonałam się, że dobrze podkreślający spojrzenie tusz, wcale nie musi być wyposażony w szczotę wielkości zmutowanego trzmiela.

Spiralka jest poręczna. Ze względu na optymalne gabaryty operuje się nią łatwo i bez ryzyka kataklizmów (patrz.: pieczątki na górnej lub dolnej powiece, czarna maź w oku, podrażnienie oka, piana na ustach, spóźnienie do pracy, wkurzenie poranne).

Tusz nie obsypuje się i nie spływa (testowane również w warunkach sylwestrowo-ekstremalnych).

Opakowanie: bez nikomu niepotrzebnych udziwnień

Wydajność: dobra (nie wysycha po kilku tygodniach stosowania, jak to się zdarza u innych z branży).

Ilość zużytych opakowań: pierwsze na finiszu