Wibo, Matte Intense Lipstick (Długotrwała pomadka do ust)

Wibo, Matte Intense Lipstick (Długotrwała pomadka do ust)

Pojemność 4,2 ml

Długotrwała pomadka do ust o właściwościach nawilżających i wygładzających. Zawarte w niej woski chronią przed wysuszeniem. Sprawiają, że usta są aksamitnie, gładkie i elastyczne. Subtelny zapach i piękny kobiecy kolor gwarantuje perfekcyjne wykończenie każdego makijażu na wiele godzin.

nawilżające
w sztyfcie
Efekt
matowe

Nie kupię ponownie

Niestety, pomadka według mnie jest totalną porażką. Bardzo ciężko się nakłada, strasznie wysusza usta. Mój egzemplarz złamał się podczas próby nałożenia na usta. Nie kupie ponownie tej pomadki.

Faktycznie- wytrzymuje dłużej na ustach, niż sądziłam :) Pięknw,matowe odcienie :) Nie ma skorupy na ustach i " zżera" się równomiernie:) Nie ma problemu z poprawkami w trakcie dnia :)

Tragiczna

Niestety, ale nałożenie jest na usta graniczylo z cudem, nie zwykłe twarda, sucha. Kolor był nasycony, ale kompletnie nie do użytku. Na szczęscie kupiłam po promocji, jednak nie używałam jej zbyt często przez to nakładanie.

Nigdy więcej

Pomadka jest dość tania - ale już rozumiem czemu.
Jest fatalna, strasznie sucha - nie da rady bez balsamu
Ciężko się ją nakłada, robi to nierównomiernie, podkreśla każdą suchą skórkę
po kilku użyciach mi się złamała...

Na uroczyste chwile- najlepsza.

Posiadam nr 2 i jestem z niego bardzo zadowolona.
Podobno czerwona szminka jest niezbędna każdej kobiecie tak jak ' mała czarna'. Długo nie mogłam znaleźć swojej. Kolorystycznie jestem zgaszonym latem więc wszystkie popularne jaskrawe, mocne czerwienie wyglądały na mnie kiczowato. A tu mam piękny szlachetny odcień. Równie ważny był dla mnie sposób w jaki znika z ust. Nie różowieje, nie rozlewa się wokół ust a jedynie traci intensywność.

Widziałam w komentarzach, że sporo osób narzeka na trudną aplikację. To prawda, dlatego warto przyłożyć ją do ust na kilka sekund zanim rozpocznie się nakładanie. Dzięki ROZGRZANIU nie stawia większego oporu. Wolę trudniejsze nakładanie niż nerwowe zerkanie w lusterko czy przypadkiem nie wyglądam komicznie z rozmazaną szminką. Wymaga poprawek jedynie po zjedzeniu tłustych potraw.

Nie zauważyłam by wysuszała usta.
Po kilkunastu tygodniach starły się litery na opakowaniu. Wygląda przez to jeszcze bardziej elegancko ale informacji o niej musiałam doszukać się w internecie.
Stosunkowo szybko zużyłam połowę produktu. Być może dlatego że chętnie po nią sięgam jak po żadną inną. Na wszelki wypadek daję 3.

Piękny i długotrwały kolor

Pomadka posiada bardzo piękne kolory, pięknie podkreśla usta i jest długotrwała. Niestety największym minusem jest to, że mega wysusza usta. Mimo to uwielbiam te pomadki, gdyż są lepsze od wielu drogich szminek, które szybko się zmywają. Przed nałożeniem nadkładam na usta krem nawilżający i po jego wchłonięciu używam pomadki. Usta wyglądają idealnie!

Tępe jak plastelina

Mam dwa odcienie tej pomadki 1 (intensywny róż) oraz 3 (winna czerwień). I jeżeli chodzi o kolory to są naprawdę ładne i twarzowe. Niestety formuła tych pomadek jest dla mnie nie do zaakceptowania. Są mega tępe i ciężkie w rozprowadzaniu, zaaplikowane na usta przypominają plastelinę, wałkują się i rolują. Dość mocno wgryzają się w wargi, co wpływa na ich trwałość. Jednak nie są komfortowe w noszeniu i to je całkowicie dyskwalifikuje w moich oczach. Leżą u mnie na dnie szuflady zupełnie nieużywane. A szkoda, bo kolory są piękne i dobrze się w nich czuję.

nie wiem co myśleć

Szczerze mówiąc nie wiem jaką ocenę powinnam dać, bo lubię tą pomadkę, ale.. strasznie ciężko jest ją nałożyć na usta, niewiele jej potrzeba żeby się złamała, trudno jest również ją zetrzeć. Na pewno nie jest długotrwała ani nawilżająca - utrzymuje się na ustach maksymalnie dwie godziny i wysusza, może nie tak jak inne, ale jednak wysusza. Bardzo łatwo się ściera i odbija na wszystkim, napicie się bez zostawienia okropnych śladów jest nierealne. Tragicznie się roluję, tworzy takie grudki i okruszki.. Co do wad to by chyba było wszystko, natomiast jeśli chodzi o zalety to jest tania, pięknie pachnie i ma genialne kolory, które świetnie wyglądają na ustach. Naprawdę nie wiem jaką ocenę zostawić, bo pomimo wielu wad to lubię ten produkt, bardzo mi się podoba to jak wygląda na ustach przez pierwszą godzinę po nałożeniu i być może kupiłabym go ponownie.

Masakra

Jeśli kiedykolwiek miałyście do czynienia z pomadkami Velvet Matte z Golden Rose, to nigdy nie będziecie chciały użyć tej. Jest niemiłosiernie tępa, jej aplikacja wręcz boli, w dodatku można przy tym dosłownie wyłamać szminkę z opakowania (nie żartuję). Może i jest trwała, ale na pewno nie wytrzymałabym w niej dłużej niż 5 minut, taka jest niekomfortowa.

Nie

Miałam jeden kolor, Pomadka była tak niesamowicie tępa w formule, tak sucha, nietrwała, wychodziła w załamania na ustach, jej aplikacja tak strasznie bolała (nawet kiedy miałam pomadkę ochronną pod spodem), że nawet najładniejszy kolor by tego nie uratował.
BUBEL!

Najlepsza!

Kocham matowe szminki i ta jest prawdziwym hitem!
Jedyny jej minus to nakładanie jej na usta ale poza tym jest niesamowicie trwała i wydajna, nie wysusza ust i nie zostawia grudek. Dla mnie numer jeden!

Porażka :(

Jako że jestem wielką miłośniczką czerwonych pomadek i nie stronię od eksperymentów, skusiłam się na Matte Intense w kolorze nr 1.
Niestety zakup okazał się zupełną pomyłką.

Zalety:
estetyczne, eleganckie opakowanie

Wady:
bardzo zwarta konsystencja, pomadka trudno się nakłada
nie jest trwała, "roluje się" na ustach
bardzo wysusza usta