Evree, Instant Help, Krem ratunek dla rąk

Evree, Instant Help, Krem ratunek dla rąk

Sprawdź ceny produktu

Oparty na łagodzących i naprawczych składnikach, działa na skórę niczym kojący opatrunek. Idealny na cały rok zarówno w trakcie mroźnej zimy, jak i upalnego lata.
Składniki aktywne:
- gliceryna
- masło mango
- tlenek cynku
- alantoina
Krew tworzy na powierzchni skóry ochronny film. Nie pozostawia nieprzyjemnego uczucia lepkości! Przebadany dermatologicznie.

Może nie taki znowu ratunek

Krem udało mi się upolować w wersji XXL 250 ml za niecałe 9 zł, więc cena naprawdę kusząca. Jest to już kolejny krem z Evree, który testuję i nie uważam go za najgorszy, lecz przysłowiowy ratunek w nazwie jest trochę na wyrost. Krem rzeczywiście nawilża skórę dłoni, lecz jest to krótkotrwałe nawilżenie, ponieważ 2 mycia rąk później skóra jest przesuszona i ściągnięta. Pozostawia tłustą warstwę po użyciu, więc nie nadaje się(przynajmniej dla mnie) na używanie w ciągu dnia, ponieważ mam obawy, że zostawię wszędzie plamy z kremu.
Przyjemnie pachnie i dosyć łatwo się rozprowadza- ma dobrą konsystencję, nie jest ani za rzadki ani za gęsty.
Niestety nie nawilża zbyt dobrze skórek wokół paznokci, więc muszę się posiłkować innym produktem.
Ogólnie jest w miarę fajny, lecz dla mnie krem z firmy Ziaja jest dużo lepszy.
Jest bardzo wydajny, zwłaszcza przy dużym opakowaniu.

Nieco za tłusta pielęgnacja

plusy:
+ ładny słodki zapach
+ mocno nawilża
+ dobrze się rozprowadza

minusy:
- pozostawia tłustą i lepką warstwę

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
+ wygodne opakowanie
+ wysoka wydajność

Mój ulubiony krem

Ratunek na moje szorstkie dłonie. Zdecydowanie mój ulubiony.
Krem bardzo dobrze nawilża, regeneruje, dłonie stają się mięciutkie i gładkie, łatwo dostępny w wielu drogeriach oraz posiada niską cenę. Opakowanie idealnie mieści się w torebce. Ładny zapach.
Gęsty, łatwo się rozsmarowuje, szybko się wchłania, bardzo wydajny, pozostawia po sobie tłusty film, ale to w niczym nie przeszkadza. Dobry skład.

Wyraźnie regeneruje

Moje ręce często są przesuszone, a w zimę rzadko sięgam po rękawiczki. Ten krem jest cudowny! Na noc nakładam grubą warstwę i rano dłonie są nawilżone, pomaga regenerować się popękanej skórze. Jedyny mały minusik to to, że długo się wchłania dlatego średnio się nadaje jako krem do wzięcia ze sobą do torebki, bo po aplikacji nie możemy niczego dotykać przez dłuższy czas (ale z drugiej strony to dobrze, że zostawia ochronny film na skórze).

Jestem na tak

Niestety moje dłonie nie mają lekko w moim miejscu pracy. Ciągła praca z papierem + suche powietrze sprawiają że łapki wyschnięte mam niemal na wiór. Nie odczułam po nim jakiegoś niesamowitego efektu idealnie gładkiej skóry czy czegoś podobnego ale z pewnością sprawdził się w ratowaniu moich przesuszonych dłoni. Bardzo fajne opakowanie które nie zajmuje jakoś strasznie dużo miejsca w torebce. Bardzo przyjemnie pachnie i niewiele kosztuje :)

Regenerujący kokon

Bardzo lubię ten krem na właściwości kokonu- otula skórę i zachowuje wrażenie nawilżenia nawet po umyciu rąk. Ze względu na bogaty skład i gęstą konsystencję, znakomicie sprawdza się jako nocny krem do rąk, a nawet jako maska pod bawełniane rękawiczki. Na plus także to, ze pojawił się ostatnio w dużym opakowaniu 250 ml z pompką i to w znakomitej cenie. Na minus, ze długo się wchłania i dla tego tez lepszy jest na noc.

Moja skóra przyzwyczaiła się do niego

Używałam go przez jakiś czas, ponieważ sporo osób mi go poleciło.

Odratował mi moje przesuszone zimą dłonie, jednak.. przy trzecim opakowaniu nie czułam różnicy. Nie rozumiem, pewnie skóra się do niego przyzwyczaiła. Spróbuję go zakupić i tej zimy, żeby sprawdzić czy mała przerwa w używaniu tego kremu mi pomogła.

Pachnie delikatnie, kosmetycznie. Jest idealny do torebki i plecaka, nie zajmuje dużo miejsca.

Polecam dla ludzi o suchych dłoniach

BOmba

Krem bardzo dobry na popękane dłonie. Nawilża je. Chroni. Ulga dla popękanych dłoni. Jeden z najlepszych jakich miałam. Bardzo fajne opakowanko- podręczne. Można wrzucić do torebki. Czyli można mieć krem przy sobie. Cena tego kremu jest niska. Nic więcej nie potrzeba.

Tania i dobra marka produkująca kosmetyki zachwyca swoimi nowościami jak i stalymi bywalcami jak ten krem.

PLUSY:
+ Niska cena,
+ Wydajność,
+ Dostępność w wielu drogeriach,
+ Mała tuba mieszcząca się wszędzie,
+ Delikatny zapach,
+ Świetnie nawilża suche miejsca,
+ Łagodzi podrażnienia,
+ Szybko się wchłania,
+Nie pozostawia lepkiej warstwy,
+ Tłusta konsystencja.

MINUSY: ??

PODSUMOWUJĄC:
Świetny ratunek dla skóry rąk!

ratunek dla rąk

Bardzo polubiłam kremy do rąk evree, jeszcze żaden mnie nie zawiódł.
Ten kupiłam ostatnio w promocji w Rosmannie za niecałe 6 zł. Pochodzi on z serii Instant Help i jego zadaniem jest natychmiastowe nawilżenie i ulga dla suchej skóry dłoni. I rzeczywiście tak się dzieje! Zakochałam się w nim od pierwszego użycia i nie rozstaje się z nim. Jego formuła jest bardzo wydajna i wystarczy już niewielka ilość kremu. Szybko się wchłania i świetnie nawilża skórę na długi czas. Zapach też jest całkiem przyjemny. Opakowanie zawiera 75ml i jest bardzo wydajne i przy tym niewielkie, więc zmieści się w każdej torebce.

Lubię mieć go przy sobie

Krem Evree jest moim nieodłącznym towarzyszem poza domem. Szybko się wchłania, nie pozostawiając lepkiej warstwy. Moja skóra jest wymagająca- często ulega podrażnieniom, wysuszeniu i pęka. Dzięki Instant Help moje dłonie są znakomicie nawilżone i ukojone.

Krem do zadań specjalnych

Ten krem to moje koło ratunkowe gdy mam podrażnione, przesuszone lub zniszczone pracą w ogrodzie dłonie. Cudnie nawilża, swietnie regeneruje i koi skorę ktora potrzebuje wsparcia. Ten krem jest zawsze w mojej kosmetyczce i apteczce.