Evree, Instant Help, Krem ratunek dla rąk

Evree, Instant Help, Krem ratunek dla rąk

Oparty na łagodzących i naprawczych składnikach, działa na skórę niczym kojący opatrunek. Idealny na cały rok zarówno w trakcie mroźnej zimy, jak i upalnego lata.
Składniki aktywne:
- gliceryna
- masło mango
- tlenek cynku
- alantoina
Krew tworzy na powierzchni skóry ochronny film. Nie pozostawia nieprzyjemnego uczucia lepkości! Przebadany dermatologicznie.

Ukoi skórę dłoni

To jeden z tych kremów którego już niewielka ilość przynosi ukojenie wysuszonym dłoniom. Zdecydowanie polecam a mam problem z naprawdę suchą skórą dłoni ten jest zdecydowanym faworytem. Nie pozostawia lepkiej warstwy czego w krem do rąk niecierpię. Konsystencja gęsta ale dobrze się rozsmarowywuje i super szybko wchłania. Ładny powiedziałabym różany zapach.

Świetny

Mam pękająca skórę na dłoniach , bardzo przesuszona , dotychczas stosowałam sporo kremów , ale niestety nie byłam zadowolona jednych jeśli chodzi o ten krem , wystarczy mało produktu żeby pokryć dłonie i na kilka godzin mam spokój ;)

Prawdziwy ratunek

Jednym z objawów choroby hashimoto , którą niestety posiadam - jest sucha skóra. Dotyczy skóry całego ciała , co za tym idzie na ciało stosuję balsam tej firmy, zas do rąk ten balsam nie tylko dla mojej skóry , ale i dla duszy. Cos wspanialego ! skóra idealnie nawilżona, łagodna. Krem pozostawia na dłoniach film, który nie jest ani lepki , ani sliski. Podejrzewam ,że etapowo wchłania i "głaska" skórę . Sprawdzi sie w każdej sytuacji - przy suchej skórze od detergentów, zimową porą,latem. Testowałam wiele, wiele , wieeeeeeeeeele kremów, ale to mój faworyt . Polocem wszystkie kosmetyki tej firmy.

Super krem

Jeden z moich ulubionych kremów na zimę. Ma bardzo ładny zapach i dość lekką konsystencję, która dobrze się wchłania - nie jest to bardzo szybkie wchłanianie, ale też nie jest słabe - dla mnie optymalne. Krem bardzo dobrze radzi sobie w mocno wysuszoną skórą dłoni, bardzo dobrze ją nawilża wygładza i zmiękcza. Nałożony jako maska - na noc i z rękawiczkami - mocno regeneruje skórę dłoni. Jest bardo wydajny i już niewielka kropla wystarczy, aby rozprowadzić go na całe dłonie, natomiast tubka wystarcza na kilka miesięcy. Na pewno wrócę do niego nie raz.

SUPER NAWILŻACZ!

Krem jest wydajny i naprawdę nawilża. W dodatku nawilżenie nie jest krótkotrwałe, tylko utrzymuje się do 1h. Poza tym w miarę szybko się wchłania i nie pozostawia lepiej warstwy. Na plus opakowanie zamykane na klik.

Skuteczny!

Po ostatnich porządkach w mieszkaniu moje dłonie wyjątkowo mocno się przesuszyły oraz popękały. Niestety posiadam wrażliwą skórę, która wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Chcąc ją zregenerować kupiłam właśnie ten krem nie robiąc sobie nadziei, że cokolwiek pomoże.

Jak się okazało już po nocnej kuracji moje dłonie wyglądały znacznie lepiej.
Obecnie nie rozstaję się z tym produktem - to prawdziwy ratunek!
Lubię w nim to, że przepięknie nawilża dłonie, wszelkie suche skórki oraz pozostawia skórę bardzo zdrowo wyglądającą i natłuszczoną.

Krem posiada przyjemny dla noska, lekko waniliowy zapach oraz gęstą konsystencję, która szybko się wchłania i nie pozostawia lepiącej warstwy. Jest niezwykle wydajny.

Nie lubię go

Do kupna zostałam zachęcona przez liczne opinie na jego temat. Moje dłonie nie są przesuszone, tylko czasami mają gorsze dni. Stosuje różne kremy i bardzo cenię sobie szybkość we wchłanianiu się. Niestety konsystencja tego produktu zupełnie mi nie odpowiada, po aplikacji zostawia śliską warstwę na skórze zamiast dobrze się wchłonąć... Ciężko stwierdzić czy na działanie nawilżające, bo mam wrażenie że ta śliska powłoka robi taki "efekt" tylko powierzchownie, a po umyciu rąk mogą być suche. Tak więc nie kupię go ponownie, bo jest wiele lepszych kremów. Jeżeli ktoś szuka produktu, który rozwiąże problem suchości na dłuższą metę i nawilżenia, to nie polecam tego kremu, bo tylko chwilowo "oblepia" dłonie.

Spełnia swoją rolę

Krem dobrze nawilża i natłuszcza, pozostawiając skórę nawilżoną. Ratuje nawet najbardziej przesuszoną skórę. Jest gęsty, wydajny. Niestety jest bezzapachowy przez co sprawia wrażenie aptecznego. Mała ilość wystarczy do naprawy dłoni. Pewnie nie raz do niego wrócę.

dobry, ale nie najlepszy

Krem kupiłam na jakiejś promocji w Rossmannie i było to pierwsze moje zetknięcie z tą marką. Przede wszystkim ma piękny, ale subtelny i nienachalny zapach. Dodatkowo wchłania się jak błyskawica - tuż po nasmarowaniu rąk krem jest wchłonięty, ale skóra pozostaje nawilżona, gładka i miękka. Jest bardzo wydajny, więc cena jest naprawdę dobra. To, co mam mu do zarzucenia to fakt, że nie działa zbyt długo, nie daje długotrwałego nawilżenia. Niemniej jednak do skóry normalnej w kierunku suchej będzie na pewno bardzo dobry. Ja zimą mam skórę niezwykle suchą, tak, że miejscami pęka, więc potrzebuję czegoś naprawdę bardzo silnego. Wrócę do niego na pewno, ale już raczej nie zimą.

must have

Mój absolutny hit i KWC jeśli chodzi o jesienno-zimową pielęgnację dłoni. Dlaczego j-z? A dlatego, że w tym czasie moje dłonie przechodzą męki! Są wysuszone na maksa, przez wysuszenia pękają, z pęknięć wydostaje mi się krew, dłonie mnie szczypią, są zaczerwienione, swędzą, są bardzo szorstkie. Ten krem to faktycznie tytułowy opatrunek do rąk. Bardzo szybko bierze dłonie w obroty i zaczyna je leczyć już od pierwszych użyć - przy tak wielkich zniszczeniach jak moje dobrze na noc nałożyć solidną dawkę kremu. Pęknięcia szybko się goją, zrastają. Uczucie swędzenia i spięcia skóry jest zniwelowane praktycznie po użyciu. Nawilżenie i zmiękczenie jest dogłębne, w związku z czym na dłużej utrzymujemy dłonie w dobrym stanie. Produkt tworzy lekki film, przez co chronimy dłonie przed szkodliwymi czynnikami. Dla mnie to nie krem - to lekarstwo dla tragicznie suchych i pękających dłoni. Latem nie mam takich problemów, więc pewnie zastąpię go czymś lżejszym, ale naprawdę polecam z całego serca! Żaden inny krem ani maści nie były w stanie poradzić sobie z moją skórą.

W rossmanie dostępne jest wydanie 250ml z pompką, niezwykle wydajne, a pompka nabiera mało produktu, dzięki czemu wręcz nie da się przesadzić z ilością, za to dozować można wedle uznania.

Uratował moje dłonie

Moje dłonie - wiecznie suche, szorstkie, zaczerwienione, o skórkach wokół paznokci nie wspomnę. Żaden krem nie dawał sobie z nimi rady, jeśli nawet to na krótko. Gdy ów krem wpadł w moje ręce, już po pierwszej aplikacji wiedziałam, że to ten jedyny. Uratował moje dłonie, co tu dużo mówić. Jest znakomity, naprawdę polecam. Dosłownie "krem-ratunek".

To jest To!

Dziewczęta, ten krem to istna bomba dobroci dla waszych dłoni!
Odkąd zaczęłam pracę w niekorzystnych dla moich dłoni warunkach, nie mogłam sobie poradzić z moja skórą
Z pomocą przybył ten krem, który jak dla mnie ma ogromne zadatki na HIT!!!
Można stosować go jako krem albo jako maskę- w tym czy w tym wydaniu jest niezastąpiony!!!!
❤Dułgotrwale nawilża i odżywia skórę
❤efekt jest trwały
❤produkt wydajny