Roberto Cavalli, Paradiso, EDP

Roberto Cavalli, Paradiso, EDP

Paradiso czyli raj na ziemi, gdzie szczęście nigdy nie przemija. Kobieta nosząca ten zapach może cieszyć się i delektować przyjemnością przez cały czas. Nowa wyrafinowana natura kobiety wg Cavalli. Paradiso- niczym raj, nieskazitelni czysty, ale i dziki, jak cała natura Roberto Cavalli. Twórcą kompozycji zapachowej jest Louise Turner.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: cytrusy, mandarynka i bergamotka;
nuta serca: jaśmin;
nuta bazy: sosna, cyprys i wawrzyn.

<50ml
Rekomendacja
na dzień, wiosna / lato

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Roberto Cavalli, Paradiso

Moje ulubione. Trzeba przyznać że zapach się zmienia ale i tak jest dla mnie idealny. Praktycznie nadaje się na każdą porę dnia i porę roku. Ładne opakowanie. Najlepiej kupić na promocji w hebe wtedy jest dobra cena

Cudowny zapach

Piękny zapach, kojarzy mi się z egzotyczną plażą, słońcem, tropikami. Jest naprawdę bardzo trwały, wystarczą 3 psiknięcia i czuć perfum na drugi dzień na skórze a na ubraniach nawet parę dni. Flakonik cudowny, korek krzyształowo-diamentowy bardzo mi się podoba. Jakość pierwsza klasa. Na pewno będzie często gościł w mojej toaletce.

Wykorzystała: kilka próbek

mogą się podobać

Przyjemny zapach. Na wiosenne i letnie dni pasuje bardziej niż zimowe wg mnie. Lekkie cytrusy, ale słodkie, bo jest jaśmin w składzie. Sosny nie czuć jako takiej. Trochę świeże, takie lekkie. Trwałość średniawa, nie powala. Nie mój gust za bardzo, mam próbkę i na tym skończę. Ale polecam, mogą się te perfumy podobać.

Jeden z ulubionych

W skrócie - uwielbiam. Dużo zapachów już na wstępie, a na pewno na dłuższą metę mi przeszkadza, a jednak po ten sięgam niezwykle często i chętnie. Niby z rodziny cytrusów, a jednak w wersji 'soft', nie tak nachalny i oczywisty, w końcu cytrus, który nie kojarzy się z odświeżaczem do WC. Idealny balans pomiędzy nutami słodkimi i kwaśnymi. Jednocześnie stosunkowo charakterny, na pewno bardziej niż love love Moschino, który również długi czas był moim ulubieńcem. Jak dla mnie Paradiso jest nieco bardziej wyrazisty. Na pochwałę zasługuje również moim zdaniem flakon - biżuteryjny korek plus prosta forma buteleczki tworzą estetyczny, nie przesadzony design - takie lubię najbardziej na swojej toaletce. Myślę, że w przyszłości sięgnę po niego ponownie.

Używa produktu od: próbka

Taki sobie...

Nie potrafię zdecydować do końca czy ten zapach mi się podoba, czy nie. Pierwsze wrażenie jest bardzo dobre - plaża, tropiki, egzotyczne owoce, słona woda. Po 30 minutach zapach zmienia się na trochę bardziej "zielony" i owoce powoli przestają być takie intensywne. Po dwóch godzinach czuję je nadal przy każdym ruchu ale zalatują już trochę kostką do WC. No i teraz już zależy od naszego nosa, czy bardziej będziemy czuć tę świeżą egzotykę, czy leśny odświeżacz do toalet... Ja chyba wolę postawić na perfumy które podobają mi się od początku do końca, niż na takie które kojarzą mi się z ciężką chemią. Raczej nie kupię.

Używa produktu od: próbka

cudo!

Kilka razy przed zakupem dokonywałam testowaania . i bylam zauroczona trwałością i zapachem. zapach utrzymuje sie na ubraniach do 7 dni. wystarczy 2 psiki :)
kupilam w promocji 75ml z 269,- lub 279 ,- za 139,99,- w hebe. polecam!
idealny duet z moschino i love love lub police the sinner <3

Mój własny raj

Zapach "wywąchałam" przypadkiem w drogerii Hebe. Urzekł mnie od początku. Testowałam kilka, ale tylko ten został ze mną na cały wieczór. Cały czas czułam się nim otulona - mimo, że było to tylko jedno spryskanie. Niestety cena zadecydowała - nie mogłam akurat sobie pozwolić na taki wydatek. Odpowiednika nigdzie nie mogłam znalezć... Za każdym razem, gdy byłam w drogerii krążyłam koło półek z perfumami - wiedziałam, że w końcu go kupię!
Jak to w Hebe zapach w końcu był objęty promocją. 75ml udało mi się kupić za 199zł.
Już wiem, że ten zapach zostanie ze mną na zawsze. Piękny, leciutko słodkawy, a jednak świeży. Idealny na wiosnę, lato. Wyczuwam w nim kwiaty, owoce, tropiki. Wiem, że to indywidualna sprawa, ale na mojej skórze zapach rozwija się idealnie. Stu procentowe trafienie w mój gust. Trwałość też mnie zachwyciła. Pachnie cały dzień na skórze, a na ubraniach wyczuwam go nawet kolejnego dnia. Opakowanie jak dla mnie również na plus. Co do ceny - szukajcie promocji! ;)

dają radę

Waham się miezy 4.5 a 4 gwiazdkami. Bo bardzo mi się spodobały, ale znowu arcydziełem raczej nie są. Ale znowu, doczepić się nie mam do czego...

Markę omijałam szerokim łukiem, bo w projektach tego domu mody nie gustuję. Tak jakoś jednak wyszło, że szukałam zapachu Michaela Korsa (albo Micheal albo Micheal kors White - kiedyś testowałam, sama nie wiem, który to miałby być) ale go nie było, mnie jednak kręciło i cisnęło na ostre, mocne białe kwiaty o sporej sile rażenia.

Ten zapach to przede wszystkim jaśmin, ale z gatunku jaśminów, które kocham, które mnie nie mdlą i nie powodują bólu głowy. Bardzo przypomina Elizabeth Arden Red Door Aura, co przez chwilę nawet kazało mi się zastanowić, czy brać czy nie brać. Tu jednak mamy jaśmin nieco cieplejszy, bardziej kremowy. Na początku po nosie dostajemy fangę cytrusową, odpowiednio dla mojego gustu gorzkawą. Zaraz potem coś jak tuberoza i tony jaśminu. Potem odrobina kokosa. Potem znowu jaśmin z tonami goryczki, jakiegoś igliwia i patyków.

Na mojej skórze wszystko ładnie gra do samego końca, bo ja lubię takie gorzkawe zapachy, w których jest nieco słodyczy, ale nie ma ulepku, jest jakaś odmienna nuta. Nie czuję plastiku. Nie mam wrażenie, że są to tanie czy tandetne perfumy. Może i nie na wielką galę, ale spoko. Z kilku ostatnich nabytków te zdecydowanie mi podpasowały. I nawet flakonik w porządku, ciężkie szkło, nie krzyczy tandetą.

Używam tego produktu od: tydzień

Rajski początek, pospolita końcówka

Zapach przy &quot;pierwszym hauście&quot; faktycznie jest rajski - bardzo letni, radosny, młody. Wibruje słodkimi, dojrzałymi cytrusami podbitymi jaśminem. Uwielbiam w ciepłe pory roku takie zapachy, więc gdy dostałam miniaturkę Paradiso myślałam, że to ON :) Mój ulubieniec na wiosnę i lato.
Nie mogłam się go odwąchać - przepiękny, bogaty, słodki, ale nie naiwno-dziewczęcy. Cudo. Seksowny jak diabli.

Ale co się dzieje dalej, po godzinie-dwóch, to już inna bajka. Na mojej skórze Paradiso ewoluuje w nuty plastikowe, syntetyczne. Może to ta sosna i cyprys - nie wiem, ale Paradiso zaczyna się prześlicznie, pachnąc nim czuję się jak królowa życia, ale kończy się brzydko, sztucznie, pseudo-nowocześnie.
Coś tu nie zagrało, a szkoda. Może to specyfika mojej skóry, może na kimś te rajskie akordy trwają dłużej.

Perfumy bardzo trwałe. Ciężko mi je polecić komukolwiek, bo tak sprzeczne, tak różne są nuty głowy i bazy.

Używam tego produktu od: 2-3 tyg
Ilość zużytych opakowań: miniatura