Revlon, ColorBurst Lacquer (Balsam do ust w kredce)

Revlon, ColorBurst Lacquer (Balsam do ust w kredce)

Pojemność 2,7 ml

Balsam do ust w kredce Revlon ColorBurst Lacquer gwarantuje lśniący makijaż ust. Potrójnie pielęgnująca formuła na bazie masła shea, kokosowego oraz mango, odżywia i pielęgnuje usta. Revlon prezentuje najnowszą kolekcję balsamów do ust Revlon ColorBurst: paleta przyciągających wzrok kolorów dla perfekcyjnego efektu oraz pielęgnacyjna formuła, która nawilża usta dając uczucie komfortu. Balsamy ColorBurst to nieograniczone możliwości

Przypadły mi do gustu

Posiadam dwa odcienie: 145 i 105
145 wpada w odcienie brązu i różu a 105 to piękny i naturalny kolor różu który pasuje do wszystkiego.
Balsamy mają w sobie delikatne świecące drobinki i ładnie błyszczą się na ustach.
Nie wysuszają ust, kolor nawet jeśli się już zetrze to zostawia lekko zabarwione usta. Mentolowy zapach jest wyczuwalny, i niekoniecznie przyjemny, nie wiem jaką pełni funkcję. Opakowanie bardzo ekskluzywne i przyciągające uwagę.
Cena jak to z Revlonem wysoka, bardzo wysoka, ale produkt wart polecenia.

Mentolowy bubel

Dostałam ją w prezencie w niemieckiej drogerii DM. Po marce Revlon spodziewałam się czegoś lepszego, bo chociażby podkład jest już kultowy, także ja nie mogę się bez niego obejść.

Pomadka z wyglądu przypomina mi dużą, grubą kredkę dla dzieci. Posiadam odcień 135 Provocateur Femme Fatale, jest to bardzo mocny odcień czerwieni. Zdecydowanie wolę czerwień jaśniejszą i matową. Pomimo wyrazistego koloru, łatwo wyrysować kontur ust tą pomadką.

To bardzo dziwny produkt. Czuć miętowy zapach, usta zaczynają lekko szczypać, robi się chłodno na wargach. Mam wrażenie, jakbym użyła maści końskiej. :) Kredka wygląda trochę tandetnie na ustach, na dziwny połysk, jest aż zbyt intensywna, wygląda trochę staroświecko, jakby używała jej nastolatka 30 lat temu.

Dobrze, że to był tylko podarunek od drogerii. Pomadka mogłaby być świetna, gdyby popracowali nad wyglądem produktu na ustach, bo opakowanie, wydajność i trwałość są ok.

nie za taką cenę

Posiadam odcień 135 Provocateur Femme Fatale - bardzo ładna, lekko różowa czerwień. Skusiłam się na ten balsam, gdyż uwielbiam jego matową wersję (konkretniej odcień 225). Nie polubiliśmy się jednak za bardzo, rzadko używam.

Bez szału.

Dobrze, że kupiłam na promocji -40%, więc nie sprawiła mi aż tak dużego zawodu. Pomadka jest bardzo przeciętna, zwłaszcza jak na taką markę jak Revlon.
Lubi migrować, a więc nie tworzy wyraźnego konturu przy nakładaniu na usta.
Jest lepka, na mój gust za bardzo.
Ma wyrazisty kolor (125 Flirtatious charmeuse), ale nietrwały, dość
Czuć, że zawiera mentol - dla mnie to przyjemne uczucie, ale niektórym może przeszkadzać.

Dobra na zimę

Nie wysusza ust więc jest idealna na zimę, posiada mentol więc powiększa usta, fakt ten brokat niepotrzebny, jest nie trwała ale to jest balsam, więc nie ma co oczekiwać lubi migrować, jak każdy balsam więc nie ma co narzekać przyjemne opakowanie duża gama kolorów
Uważam że cena nie jest adekwatna do jakości, za dużo pieniędzy za zwykły balsam.

Średnio, drogo, ale nieźle

Balsam dostałam w prezencie na Gwiazdkę, odcień 125 Flirtatious charmeuse, czyli taka mocno różowa czerwień.

Ma ciekawe, praktyczne opakowanie: balsam wysuwa się, zakrętka mocno siedzi, przyjemny i bezpieczny format do torebki. Zapach jest bardzo mocno mentolowy, ale przyjemny. Po aplikacji czuć lekkie mrowienie ust. Ładnie nawilża i pokrywa usta mocnym kolorem.

Ale niestety lubi migrować - trzeba nakładać go bardzo oszczędnie, w przeciwnym razie wycieka za granicę ust. Poza tym zawiera brokat - wyczuwam go już podczas nakładania, a usta błyszczą tak bardzo, że wręcz przesadnie, jak na mój gust. Nie jest to brzydkie, ale jako posiadaczka drobnych warg raczej unikam mocno błyszczących produktów, raczej używając półmatów, dzięki którym można bezpiecznie powiększyć sobie wargi. Z tym balsamem jest to niemożliwe. Jak wygląda na ustach, gdy zrezygnujemy z konturówki i chcemy jedynie szybciutko nawilżyć usta - prezentuję na zdjęciu.

To typowy średniak. Jego właściwości nawilżające oraz opakowanie są świetne, ale trwałość pozostawia sporo do życzenia, podobnie jak efekt, który nadaje. Oryginalna cena jest stanowczo za wysoka. Nawet pamiętając, iż Revlon jest wyższą półką drogeryjną, uważam, że ten balsam nie jest wart więcej niż 15-20 złotych. Za tę cenę byłby bardzo ok.

Ujdzie

Kupiłam swoją kredkę na -50% w Rossmanie, więc ból nie był tak wielki ;)

Szminka taka sobie - średniaczek. Jak pozostałe kredki Revlona z tej serii ma wyraźny mentolowy zapach i delikatnie szczypie w po nałożeniu. Po Carmexach jest mi to szczypanie i mięta dość niegroźna, ale jednak nie przepadam za tym efektem. Wolę słodsze zapachy, jak np w analogicznych produktach Astor.
Mam najjaśniejszy kolor, taki majtkowy lekki róż. Ładny neutralniaczek, nakładam go bez lustra, bo nadaje tylko jasny, różowy poblask i to wszystko. Ten "lśniący" efekt (spodziewałam się bardziej błyszczykowego wykończenia) to po prostu sporo drobinek. Połysk znika minutę po aplikacji, bo faktycznie kredka ma bardzo nawilżającą, miłą formułę, która dobrze pielęgnuje. Drobinki są nieszkodliwe, tzn są dość niewielkie i rzadko rozsiane, ale jednak trochę wieje tandetą albo produktem dla nastolatek.

Jako balsam do ust nadający delikatny kolor jest ok. Makijaż tą kredką to codzienny, rozjaśniający, odmładzający kolorek na ustach. Nie wiem jak zachowują się mocniejsze barwy, ale patrząc na formułę (maślana, pływająca) to nie ryzykowałabym z np fioletem czy czerwienią.
Szybko znika i zjada się. Ujdzie, znam lepsze, ale znam też gorsze.

Używam tego produktu od: 4-5 tyg
Ilość zużytych opakowań: 1 op

a miała być wielka miłość

Kupiałm trzy kolory i kazdy "zjada się" tak samo beznadzejnie. Miałam duze oczekiwania co do tego porduktu.
Plusy:
+ piekne kolory które ładnie wyglądają na ustach (na początku)
+ kremowe

Minusy:
- znika bardzo szybko z ust zostawiając okropną obwódkę w okół ust
- okropny zapach
-dziwny mentolowy posmak
- cena nieadekwatna do jakości produktu

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego ( i ostaniego)

jestem na NIE

Kupiłam ten balsam razem z matowym, napaliłam się na nie od pierwszego wejrzenia reklamy w magazynie, lubię markę revlon i po ich osławionej nowości spodziewałam się wiele, a co otrzymałam? dwa buble , matowy już opisałam czas na laquer ... zatem ; nie utrzymuje się na ustach, znaczy utrzymuje się tylko różowy pigment, ale wygląda to strasznie, nie nawilża na 100%, dziwnie zjeżdża i jeszcze dziwniej się zbiera, na 100% nie wygląda jak laqier ... generalnie jestem na nie, produkt poszedł w świat i jednego jestem pewna już do mnie więcej nie wróci

Używam tego produktu od: kilka miesięcy