Sylveco, Lniana maska do włosów

Sylveco, Lniana maska do włosów

Hypoalergiczna maska do włosów z ekstraktem z nasion lnu zwyczajnego i olejem kokosowym przeznaczona jest do pielęgnacji włosów suchych i łamliwych. Jest bogata w składniki nawilżające i odżywcze, pozwala poprawić wygląd i kondycję włosów. Olej kokosowy, dzięki swoim wyjątkowym właściwościom, wykazuje zdolność przenikania do struktury włosa, zwiększa nawilżenie końcówek, zapobiega także ich rozdwajaniu się. Związki śluzowe, zawarte w nasionach lnu, powlekają i chronią włosy, znakomicie je wygładzając.
Nałożenie maski po umyciu ułatwia rozczesanie włosów, zapewnia efekt miękkich, lekkich i lśniących kosmyków. Stosowanie maski jako kompresu, przed myciem, zdecydowanie poprawia nawilżenie i zwiększa elastyczność włosów.

Maska, która ładnie pachnie i... nie robi nic...

Kupiłam maskę skuszona obietnicami na opakowaniu i nic z tego... Maska ładnie pachnie, nie wystarcza na długo i tak w sumie to nic nie robi. Nie spodziewałam się wiele, a i tak się zawiodłam, bo markę Sylveco bardzo lubię. Zużyłam całe opakowanie i nie zauważyłam żadnej różnicy w kondycji moich włosów.

Najlepsza maska nawilżająca

Moje włosy kochają tą maskę. Zawsze miałam puszące się włosy po niej mam włosy gładkie, sypkie, lejące się. Cudo. Polecam jak najbardziej do włosów suchych i zniszczonych jak moje. Włosy odzyskały blask i stały sie zdrowsze już po pierwszym użyciu. Maska jest konsystencji bardzo leistej ale bez problemu da się ją nałożyć na włosy.

Jest nieźle, choć bez szału

Patrząc na skład - miałam wielkie nadzieje. Część się sprawdziło, ale nie do końca...
Maska nawilża włosy, efekty widać nie od razu, dopiero po kilku użyciach. Lepiej się rozczesują, są milsze i gładsze w dotyku.
Łatwo z nią przesadzić - jak nałoży się zbyt dużo na włosy to potem włosy są strąkowate, tłuste - jak po nałożeniu zbyt dużej ilości oleju. Ja nakładam odrobinę głównie na końcówki, nigdy nie na skórę i nie powyżej połowy długości.
Konsystencja - wodnista, mało praktyczna przy nakładaniu (łatwo rozlać).
Mało wygodne opakowanie - mnie się ciągle źle dokręca słoik i potem jeszcze łatwiej wylać zawartość ;)

Dobra ale konsystencja wodnista

Kupiłam maskę po tym jak odwiedziłam trychologa i bardzo mi ją polecała. Miałam od kilku lat włosy puszyste i łamiące się przez tarczyce. Używam tej maski od miesiąca a już mi się kończy. Nie wiem ile jej nakładać bo jest bardzo wodnista. Kończę właśnie opakowanie.
A co do samej maski to jest ona zbawieniem! Nie mam już puszących się włosów i mogę w końcu wyjść na dwór po pierwszym dniu umycia włosów
(przed tym jak zaczęłam stosować maskę nie mogłam tego samego dnia myć włosów i gdzieś wyjść bo miałam włosy puch- niektórzy myśleli że je tak tapiruje) . :(

Ogromne rozczarowanie

Do kupna zachęcił mnie prosty, ciekawy, naturalny skład. Niestety bardzo się zawiodłam. Efekt marny, być może ułatwiła rozczesywanie, ale to wszystko. Jest mało wydajna, przy włosach średniej długości wystarczyła mi dosłownie na cztery razy. Nakładałam jej dużo, bo miałam wrażenie, jakby cała spływała i jakby nic nie było na włosach. Zdecydowanie nie warta takiej ceny.

Nie słuzy moim włosom

Byłam bardzo ciekawa tej maski, więc ucieszyłam się, gdy ją dostałam. Niestety szybko przekonałam się, że nie służy moim włosom. Robiła z nich niesamowite siano :/ Wierzchnia warstwa włosów żyła swoim życiem przedstawiając obraz nędzy i rozpaczy w postaci aureoli sterczących antenek. Dopiero po nałożeniu bardzo dużej ilości radziła sobie z ich ujarzmieniem i lekko dociążała, ale takie używanie to jednak drogi interes. Maseczka ma pojemność zaledwie 150ml, więc potrzebując dużej ilości wystarczyłaby mi może na 5 użyć. Cena waha się od 20 do ponad 30 złotych, więc niezbyt mnie stać na takie luksusy.
Niepowodzenie z tą maską wywołuje rezerwę przez maskami do włosów siostrzanej marki Vianek, w której kosmetyki zaopatrzyłam się wręcz hurtowo.
Podobała mi się za to jej zwarta konsystencja, tak inna od rzadkich Kallosów. Jeśli Wasze włosy lubią się z olejem lnianym to możecie się pokusić o eksperymenty. Ja już oleju lnianego nie chcę.

Bardzo dobra, ale droga

Mam duży dylemat związany z tym kosmetykiem.
Z jednej strony ma wspaniały skład i bardzo dobrze dogaduje się z moimi włosami, które ze względu na regularne refleksy u fryzjera, nie maja już tego blasku i trzema im trochę pomóc. Ta maska wspaniale wygładza i dyscyplinuje włosy - lekko prześlizgują się między palcami jak dawniej. Ponadto jest na tyle lekka, że nie wzmaga przetłuszczania u nasady.

Niestety ma też i kilka istotnych minusów.
Po pierwsze, ze względu na dość rzadką konsystencję, trudno się ją nabiera na palce.
Po drugie jest mało wydajna.
Po trzecie, ze względu na słabą wydajność, jest kosmetykiem dość drogim.
No i trzeba pilnować terminu ważności, co akurat dla mnie nie jest problemem, bo często sięgam po kosmetyki naturalne i mam tego świadomość, ale ktoś inny może potraktować to jako minus.
Ogólnie świetna w działaniu, ale kosztowna :/

Lniane rozczarowanie :(

Włosy: grube farbowane kolor: blond.
Stosowanie: 3 x w tygodniu
Metoda nakładania: jako kompres oraz bezpośrednio na umyte włosy.

Przykro mi pisać o tym, ale pomimo wielkiej miłości do produktów marki Sylveco, produkt nie sprawdził się. Zacznę od plusów: maska ma piękny zapach. Włosy są miękkie, lekkie, łatwo się rozczesują. Minusy: działanie krótkotrwałe. Skład przepiękny, aczkolwiek znam maski, które działają o niebo lepiej, a ich stosunek ceny do jakości jest dużo lepszy.
Rozczarowane: moje włosy uwielbiają olej lniany, a tu brak współpracy. Nie kupie ponownie produktu.

bardzo fajny produkt

Zalety:
+ jakby pogrubia włosy
+ bardzo dobrze się układają
+ są odpowiednio dociążone i nie mam problemów ze sterczącymi kosmykami
+ bardzo dobry skład
+ przystępna cena za dużą pojemność

Maluszek za prawie 30 zł

Po pierwsze - maska jest bardzo mało wydajna. Słoiczek, który dostajemy za 28zł jest malusi, a do tego maska ma taką dziwną konsystencję, że trzeba jej naprawdę dużo nałożyć, żeby cokolwiek było na włosach. Używałam jej na dwa sposoby - jako maski po myciu i jako kompresu przed myciem i w tej drugiej wersji sprawdziła się lepiej. Włosy były miękkie, gładkie i widocznie nawilżone. Śmiem twierdzić, że ten efekt utrzymał się nawet po kolejnym myciu. Działanie fajne, aczkolwiek znam maski, które działają o niebo lepiej, a ich stosunek ceny do jakości jest o niebo lepszy. Dlatego tej już raczej nie kupię.

Pierwszy niewypał od Sylveco

Uwielbiam kosmetyki Sylveco, testowałam już ich parę, zachwycały mnie składem i ceną, zadowalały działaniem Niestety, jak w przypadku każdej firmy, musiałam w końcu trafić na czarną owcę.

Maska przede wszystkim jest tragicznie nie wydajna - konsystencja jest bardzo lekka i dość rzadka, a pojemność przy tej formule staje się wręcz mikroskopijna - 150ml w cenie 27,50zł... Starałam się jej używać oszczędnie, gdyż było mi jej szkoda, ale mimo tego się nie polubiliśmy.

Zbyt mało odżywcza, stosowanie na długości, zwłaszcza przy przesuszonych końcach, nie miało praktycznie racji bytu, zero wygładzenia, zero nawilżenia, zero miękkości po zabiegu z maską. Pomyślałam, że może lepiej sprawdzi się przy skórze głowy - też nie wyszło. Obciążenie to za duże słowo, ale sprawiała że włosy wyglądały na nieco nieświeże, takie strąki.

Skład może i fajny, ale w tym wypadku zupełnie nietrafiony i nie współgrający z działaniem. Mam nadzieję że to pierwszy i ostatni kosmetyk Sylveco, który tak bardzo nie przypadł mi do gustu.

taka sobie

Maskę zakupiłam jako uzupełnienie dla szamponu i balsamu myjącego do włosów z tej samej firmy.O ile o tamtych nie mam najlepszego zdania,to maska zasługuje na trochę lepszą ocenę,choć niezupełnie spełnia obietnice producenta.
Produkt jest praktycznie bezzapachowy.

Maska ma konsystencję delikatnego musu,co akurat mi trochę przeszkadzało,bo utrudniało nakładanie jej na włosy (zdecydowanie wolę produkty które mają tzw."poślizg")i wpływało na jej mniejszą wydajność.

Plusem niewątpliwie jest to,że maska nie obciąża włosów,wygładza je oraz nadaje im miękkość i zdrowy wygląd.

Minus za brak obiecanego ułatwiania rozczesywania włosów.Moje po jej użyciu były bardzo splątane.

Podsumowując-produkt nie najgorszy,ale do rewelacyjnego trochę mu brakuje.Na dzień dzisiejszy nie wiem,czy jeszcze po nią kiedyś sięgnę,ale tego nie wykluczam.