Exclusive Cosmetics, Słowiańskie Piękno, Krem - żel rozświetlający 25+

Exclusive Cosmetics, Słowiańskie Piękno, Krem - żel rozświetlający 25+

Krem - żel dla skóry młodej Słowiańskie Piękno, po 25. roku życia skutecznie zatrzymuje procesy osłabiające struktury komórkowe. Zapobiega przesuszeniu skóry oraz pierwszym zmarszczkom mimicznym. Nawilża i wzmacnia elastyczność. Jego delikatna żelowa formuła sprawia, że idealnie nadaje się pod makijaż.
Zalety:
- kompleks 5 minerałów (magnezu, żelaza, cynku, miedzi i krzemu) utrzymuje odpowiedni poziom nawilżenia, dzięki zdolności do zatrzymywania wilgoci wewnątrz skóry,
- proteiny owsa wpływają na odnowę tkanek i zwiększenie produkcji kolagenu, odpowiedzialnego za zmniejszenie drobnych linii i zmarszczek,
- ekstrakt z jabłka doskonale wpływa na twarz poszarzałą i pozbawioną blasku, rozświetlając i lekko napinając skórę,
- olej lniany przyspiesza regenerację naskórka oraz skóry właściwej. Zawarte w nim substancje wpływają kojąco na skórę z tendencją do zapaleń i chorób.

Miłe zaskoczenie

Trafiłam na Słowiańskie Piękno w Carrefourze, spodobało mi się ludowe opakowanie, więc wrzuciłam do koszyka, tym bardziej, że akurat był w promocji. Nie spodziewałam się jakichś spektakularnych efektów i przeżyłam niezłe zaskoczenie, bo krem jest naprawdę rewelacyjny! Ma dość nietypową, żelową konsystencję , ale naprawdę super się wchłania, a co najważniejsze bardzo dobrze nawilża. Stosuję go na noc i na dzień od paru miesięcy i naprawdę widzę różnicę - przede wszystkim w nawilżeniu i poprawie kolorytu. Poza tym dobrze sprawdza się jako baza pod makijaż. Zapłaciłam za krem jakieś 15 zł, a efekty są takie jak przy kremie z naprawdę górnej półki!

Używam tego produktu od: 6 mies
Ilość zużytych opakowań: w trakcie